Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.636
Cevap
462
Favori
1.271.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu konuyla bagimsiz bir sorum var. burada belki bilenler vardir diye soruyorum. internetten bir urun aldim diyelim. mesela telefon. kargodan 1 tane yerine 2 tane telefon gelirse ikinci telefonu iade etmek, yollamak gibi bir yasal sorumlulugum olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lukoil olsa keşke %5 flash kartla birleştirirdik :D

• Petrol Ofisi kampanyası iyi oldu. 450 benzine 50 paraf + 1500 positive puan ile litresi 4,13 e geldi.
  • 3 Taksit kampanyası çıkmış arkadaşlar KOLAY yaz 3404 e yolla..

• Paint It Black P kullanıcısına yanıt
    Vicdanınıza bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan0635

Petrol Ofisi kampanyası iyi oldu. 450 benzine 50 paraf + 1500 positive puan ile litresi 4,13 e geldi.

sitesine baktım kaç pozitif puanın kaç TL ye denk geldiğini göremedim

• attilas35 kullanıcısına yanıt
    merhaba, sitede de bile olmayan bilgi sizde var.
    teşekkürler.
  • fonseca_ F kullanıcısına yanıt
    Bazen 1000'e %3indirim veriyor, ihtiyaç halinde değerlendirilebilir.

İnsana yakışmaz, müslüman isen hiç yakışmaz. Nefsine uyma. Rabbim yerini fazlasıyla doldurur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

bu ay 3 taksit kampanyası olacak mı? sitede baktım,göremedim.

KOLAY yaz 3404 e gönder

Her Paraf 3 Taksit Kampanyasi kaydiniz alinmistir. Taksit yasagi olan sektorler disinda yapacaginiz 50 TL ile 10.000 TL arasi pesin alisverisler 3 taksite bolunecektir. B002

https://www.parafcard.com.tr/5639-her_paraf_3_taksit_kampanyasi5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 16 Kasım 2017; 19:1:40 >
    Yanlislikla fazla gelen telefonu iade etmek icin yasal zorunluluk mu olmasi lazim. Bu nasil bir bakis acisi.

Eger paketleme islemleri kamereya aliniyor ise zaten fazla gonderiyi tespit eder.

Diger yonden satici stogundaki cihazlarin IMEI numaralari de kayitlidir.

Stok eksik oldugu tespit edildiginde en kotu calinti ihbari yapar.

Cihaz kullanilmaya baslandiginda durum zaten ortaya cikar.

Bugun en pahali telefon olsun olsun 5-6K.

Hayatiniz bu praya mi bagli?
  • civanmert1980 C kullanıcısına yanıt
    müslüman değilim. ahlak için müslüman olmak da gerekmez. merak ettiğim bir soruyu soruyorum sadece

rabbın cep doldurması mevzusuna hiç geçmeyelim. bu konudan bağımsız. sizin cebinizi dolduruyorsa ne mutlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Yanlislikla fazla gelen telefonu iade etmek icin yasal zorunluluk mu olmasi lazim. Bu nasil bir bakis acisi.

Eger paketleme islemleri kamereya aliniyor ise zaten fazla gonderiyi tespit eder.

Diger yonden satici stogundaki cihazlarin IMEI numaralari de kayitlidir.

Stok eksik oldugu tespit edildiginde en kotu calinti ihbari yapar.

Cihaz kullanilmaya baslandiginda durum zaten ortaya cikar.

Bugun en pahali telefon olsun olsun 5-6K.

Hayatiniz bu praya mi bagli?

yanlışlıkla fazladan gelen bir telefon yok. teorik bir soru. iade etmek için yasal sorumluluk olması değil mevzu. insanın vicdanı falan bunlar kişisel şeyler. başıma gelse şahsen ben geri veririm, sorduğum şey bunun yasal düzenlemesi olup olmaması

hayatım bu veya bu meblaya yakın herhangi bir paraya bağlı değil kardeşim rahat ol

Valla ortada boyle birsey yokken bunu dusunecek sekilde yasiyorsaniz bence kendinizi bu kadar zorlamayin. Biraz rahat birakin kendinizi. Bakin biz forumca rahatiz.

Bu arada bunu foruma yazmak yerine tuketici kanuna bakarsaniz daha dogru bir cevap bulabilirdiniz. Zira forumdan alacaginiz cevaplar asagi yukari

a. `Pampa gom gitsin. Saticilar zaten cakal. Bu sefer de onlara girsin`

b. %99'u musluman olan ulke (nasil oluyorsa artik) konsepti kapsaminda islami icerikli ahlak guzellemeleri

c. Benim onceki cevabim.

Bu arada Evet yasal duzenleme var.

Sipariş edilmeyen mal veya hizmetler
    MADDE 7 – (1) Sipariş edilmeyen malların gönderilmesi ya da hizmetlerin sunulması durumunda, tüketiciye karşı herhangi bir hak ileri sürülemez. Bu hâllerde, tüketicinin sessiz kalması ya da mal veya hizmeti kullanmış olması, sözleşmenin kurulmasına yönelik kabul beyanı olarak yorumlanamaz. Tüketicinin malı geri göndermek veya muhafaza etmek gibi bir yükümlülüğü yoktur.

(2) Bir mal veya hizmetin sipariş edildiğini iddia eden bu iddiasını ispatla yükümlüdür.

Yani olur da yanlislikla siparis fazla gelirse geri verilmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

müslüman değilim. ahlak için müslüman olmak da gerekmez. merak ettiğim bir soruyu soruyorum sadece

rabbın cep doldurması mevzusuna hiç geçmeyelim. bu konudan bağımsız. sizin cebinizi dolduruyorsa ne mutlu

neeeeeeeeeeeeeeeee müslüman değilmisin
  • Cosmo Home isminde bir firmada 75 tl üzerine %10 puan kampanyası başlamış. ama her şehirde yok bu mağaza :/
  • Arkadaşlar paraf günüm indiriminin geçerli olduğu alışveriş siteleri hangileri? N11de oluyor galiba öğrendiğim

• ileri iade İ kullanıcısına yanıt
    Skandal....

• Arkadaşlar beni nasıl usd ekstre talebi verileceğiyle ilgili bilgilendirebilir misiniz? Şubedeki adam yok böyle birşey gibi konusuyor, tebte internet şubesinden 2dk'da ekstremi çevirdim, halkbank internet subesinde bu ayarı da bulamadım.

https://www.parafcard.com.tr/100-yabanci_para_usd_ekstre

Diğer sorum da hesap kesim tarihi gelecek ay, ben yurtdısından dolarla siparişimi verdim bu hafta. Bu dolar ekstresini hesap tarihinden önce halletsem dolar olarak ödeyebilir miyim yoksa artık geç mi? İlla tl olarak mı ödeyeceğim.

Çok teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Arkadaşlar paraf günüm indiriminin geçerli olduğu alışveriş siteleri hangileri? N11de oluyor galiba öğrendiğim

n11, hepsiburada, novabazar
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.