Şimdi Ara

Halkbank mobil şube işlemleri ücretli oldu.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
9.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glory34

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben haksızlığınıza lafım. Yoksa sizin zorunuza gidiyor ki bankayı taşlamaya başlamışsınız. İşte sizin zihniyetiniz bu. Birde o öğlen meselesinde ağzınızda sakız olsu, atın onu artık, o sıkızı çiğneyeli asırlar oldu, bir sakız o kadar çiğnenmez, ama siz çiğnersiniz.

Bi bitmediniz.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    2 sene de ödeme yokmuş bankaya üstelik vatandaşa olsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türev08 kullanıcısına yanıt
    Kuveyt Türk de hariç.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Bankayı taşladığımız yok, olanı söylüyoruz. Senin kapasiten belli de yine anlatayım; İş bankası özel bir teşebbüs, Halkbank kamu kaynaklarından nemalanan bir banka. İş Bankası 100TL de ücret alsa kimseyi ilgilendirmez, kullanmam bana ne dersin konu kapanır. ama Halkbank hem kamu bankası olup hem de üstte yazdığım gibi saniye başı kimsenini izlemediği havuz medyasında reklam verip, yüzmilyonlarca lira akıtıyorsa orada sorun var demektir. Bunu eleştiririz, halk da yıllarca sustu ve sonunda patladı seçimlerde. Kamu kaynaklarını çarçur edenleri tabii ki eleştireceğiz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Siyaset ?

Bunun neresinde siyaset var.

Halk bankasına laf atınca normal , iş banakasına laf atınca mı siyaset oluyor.

Tabi size laf edince karalama ve iftira hakeret ne varsa söyleyin.

Hiç şaşırmıyorum mesajlarınıza.
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Sorsana bir akıl danesine, ben sorunca anlamıyor, geçen sene atm den milyonlarca bedava krediyi nasıl dağıtmışlar iki gün boyunca,bakalım ne diyecek..

Hayır bunlar sonra bir de yönetimden şikayet ediyor forum da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 4 Temmuz 2019; 14:18:52 >
  • aha da konuyu tayyip-gılıçdar/halkbank-işbank mezvusuna getirdiler. arınç boşuna demiyor size ne milletvekilinin maaşından. aynen de öyle, size ne halkbank ya da işbank vurgunundan, siz birbirinizi yiyin, ama paraları da işbankası ve halkbank'asındaki dayılar hüpletsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    nerenden sallıyorsun bilmiyorum ama hadi diyelim öyle olsun.
    ülkenin beyni çalışan öğrencilerine yardım etmek mi suçtur,yoksa milletin paralarını çalıp ayakkabı kutularında istiflemek mı?,
    başka sorum yok.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 4 Temmuz 2019; 14:21:54 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Aynen bak doğru dedin, edepsizler size ne ama dimi elin maaşından

• Banka dediğimiz işletme paradan para kazanma üzerine kuruludur. Elbette her fırsatta öpmek isteyecekler. Bir bankanın maaş müşterisi değilsen zaten EFT/Havale ücreti ödersin. Halkbank mobil üzerinden almıyormuş şimdi almaya başlayınca öğrendim. Enpara, ceptetep gibi sanal bankalar üzerinden hesap açıp rahatınıza bakın. Ha bir de helal sertifikalı Kuveyt Türk almıyor fiziksel banka olarak. Onların da sağı solu belli olmaz yarın bir cemaat ile bağlantısı filan çıkar, yakmayalım başımızı. Halkbank findeks raporu için para almayan tek banka bu arada.

• Çok kaliteli boş yapmış bazı arkadaşlar

Sıcak fırsatçı banka ayırt etmez. Enpara, Cepteteb, SeninBankan havale/eft/hesap ücreti almıyor. Birkaç tane daha bilmediğim banka vardır muhakkak.

Geçen aylarda vakıfın ekmeğini yedik, bu ay da diğer bankalara nazaran paraf dişi doldurur kampanya yaptı, bir dahaki ay da başka banka atılım yaparsa oraya geçeriz. Fanatikliğe gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Çok kaliteli boş yapmış bazı arkadaşlar

Sıcak fırsatçı banka ayırt etmez. Enpara, Cepteteb, SeninBankan havale/eft/hesap ücreti almıyor. Birkaç tane daha bilmediğim banka vardır muhakkak.

Geçen aylarda vakıfın ekmeğini yedik, bu ay da diğer bankalara nazaran paraf dişi doldurur kampanya yaptı, bir dahaki ay da başka banka atılım yaparsa oraya geçeriz. Fanatikliğe gerek yok
    +1
    suriyelilere,araplara laf atarız ama en iyi faizi burgan bank verirse, oraya geçeriz

çünkü kapitalizm de böyle çalışıyor

• o parayla mobil uygulamayı güncelleseler iyi olur:) en kötü banka uygulaması halkbankda bana göre.

maaş müşterisiyim bizden de kesmez herhalde :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önünden ye OFLU, belli ki çorban sıcak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.