Şimdi Ara

Halkbank mobil magdurlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 02.12.2017 tarihinde hesabımdan yaklaşık 12000 lira bilgim dışında havale yapıldı. Binlerce mağdur var halkbankta. Şubeye gittim oradaki çalışanlar bile şaşkın dolandırılan sayısından. Güvenlik açığı ve bu kadar mağdur var. Savcılık suç duyurusu herkes yapmış.
    Herşey bir kenara asıl sıkıntı bankadan hiçbir açıklama yapılmıyor. İnceleme devam etmekte deniliyor. Bu nasıl bir kurumsal yapı?
    4 ayı geçti avans hesaptan çekmişler parayı onun faizi bile işliyor.
    Kimsede konu açmamış şikayet var sitesinden başka haber yok. Arkadaşlar burdan haberleşme birlikte hareket edelim.
    Herkese geçmiş olsun. Derken bir mesaj daha geldi. Dolandırıcı mesajı adamlar madeni bulmuş. Halkbank :) Halkbank mobil magdurlari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hocam büyük geçmiş olsun inşallah mağduriyetiniz giderilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun, birşeye vs tıklamadan herhangi bir linke mesaja girmeden mi hesabınızdan çekim yapıldı?

• Devlet bankası olarak güvenlikten ne kadar acizlerki anca mobil uygulamaya başka telefoardan girisi engellemisler. Banka olarak gram güvenilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

Devlet bankası olarak güvenlikten ne kadar acizlerki anca mobil uygulamaya başka telefoardan girisi engellemisler. Banka olarak gram güvenilmez

kredi kartı almak istedim ipotek istediler neymiş efendim borcumu ödeyemezsem ipotek neyi verdiysek onu satacakmış kendini güvene almış devlet bankasıymış vs vs boş iş bunlar...Neden bu dolandırıcılar vakıfbank,enpara,halkbank internet şubelerini kopyalıyorlar ? Garanti,iş bankası,yapı kredi neden bunları kopyalamıyorlar ?
  • Merhaba paranızı geri alabildiniz mi acaba? Benimde hesabımdan 2000 TL EFT yapıldı 6ay oldu hala bekliyorum sizde durum nedir

• Fake banka linkine tıklamış...Banka kuruş ödemez...Sizin durum nedir hemşom?
  • Sizin gibi keklikler olduğu sürece avlayan çok olur, 200 lira alacam derken gider nice 200 liralar.

• Arkadaşlar halkbank e vadeli mevduat hesaplarından hesap işletim ücreti alıyor mu? Daha önce hesabım yoktu bankada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.