Şimdi Ara

Halk sigorta ile çalışan acente var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar halk kasko aracım için çok uygun fiyat veriyor ancak sigorta firması ile aramda aracı bir muhattap olsun istiyorum.
    Kasko ile ilkgili bir sıkıntım olduğunda saatlerce MH ulaşmak için cebelleşmek istemiyorum.
    Bana acenta yada şahıs tavsiyesi verebilecek olan var mı?

• Merhabalar
    Araç bilgilerinizi umaysigorta2@hotmail.com adresine yollarsanız size 13 şirketten (halk sigorta dahil) fiyat çıkartabilirim istemiş olduğunuz poliçe için saygılarımla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

Merhabalar
    Araç bilgilerinizi umaysigorta2@hotmail.com adresine yollarsanız size 13 şirketten (halk sigorta dahil) fiyat çıkartabilirim istemiş olduğunuz poliçe için saygılarımla

Mail attım teşekkür ederim
  • öncesinde birlik sigortaydı şimdi halk sigorta. kaç senedir çalısırım hiçbir sıkıntı yaşamadım. aracımda hasar oldu hemen ıkame arac verdiler. masrafları filen hemen hesabıma gecirdiler. sıkıntı yasamazsın.
  • quote:

Merhabalar

Merhaba bende araç bilgilerimi email attım, kasko teklifi konusunda dönüş bekliyorum, iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturkmen -- 4 Ekim 2013; 10:25:17 >
  • quote:

Merhabalar

bende gönderdim şimdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.