Şimdi Ara

Half Life ve Tarantino

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rezarvuar Köpekleri, Ucuz Roman ve Kill Bill serisi gibi daha pek çok kült filme imza atan Quentin Tarantino, Half Life'ın filmi için kamera arkasına geçebilir. Doom'un filminin çekilmesi ile Half Life'ın da beyaz perdeye aktarılması düşünülüyordu. Filmin yönetmenliği için, uzun zamandır ünlü senarist ve yönetmene bir çok film fanı baskı yapıyor. Valve'nin yöneticilerinden Doug Lombardi konu ile ilgili olarak "Bay Tarantino ile tanışma imkanımız oldu. Kendisi yapımlarımızdan Counter-Strike Source dahi oynuyor, ama film konusunda henüz bir temasta bulunmadık" açıklamasında bulundu. Halo'nun filmi içinde yapımcı olarak Peter Jackson ismi ortalıkta dolaşmıştı. Söylenti olarak başlayan bu haber sonra gerçeğe dönüştü.

kynk:merlininkazani

• manyak bi film olur gibime geliyor ama inşallah sonu doom'a benzemez...
  • Morgan Freeman'ı Johnny Depp'in oynaması gerektiğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 20 Ocak 2006 15:23:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: moonshine traffic

Morgan Freeman'ı Johnny Depp'in oynaması gerektiğini düşünüyorum

doğru düşünüyorsun
  • karıştı galiba morgan freeman zaten bir aktör. oyunun baş kahramanı gordon freeman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaSaFeL

karıştı galiba morgan freeman zaten bir aktör. oyunun baş kahramanı gordon freeman.

:) :) :) Evet ya karıştırmışım... Morgan değil o yaw Gordon..... : )))
  • bence gordon freeman ı tom cruise oynasın, bi daha kurtarır dünyayı bu vesileyle.
  • ya eski bi tarihte forumda gordon freeman e tıpatıp benzeyen bir adamın resmi çıkmıştı hatta alay geçmiştik valve bu adamdan esinlenmiş diye o adamı oynatsınlar bence bire bir gordon freeman yaw
  • Half-Life uzakdoğu ile ilgili bir film degil.Dövüş sanatları kullanılmıyor,Taranitno'nun yönetmesi iyi olmaz bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Half-Life uzakdoğu ile ilgili bir film degil.Dövüş sanatları kullanılmıyor,Taranitno'nun yönetmesi iyi olmaz bence.

Tarantino sadece uzakdoğu dövüş sanatları ile ilgili film çekmiyor ki, örneğin pulp fiction, rezervuar köpekleri
  • Bebek yüzlü johnny depp'in ne işi var ulem gordan freeman abimizle.
    Bu rolü oynasa oynasa Jan Claude Van Damme oynar.
    Yalnız birinin ona space'e basınca zıplamayı öğretmesi gerekir.
    Charles Bronson da ölmemişse oynar. Şindi siz o kim dersiniz. Yaşlandık aq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 21 Ocak 2006 14:25:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaiNStreaM

Bebek yüzlü johnny depp'in ne işi var ulem gordan freeman abimizle.

Charles Bronson kanserden öldü benim bildiğim. Clint Eastwood oynasın ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: running_wild

quote:

Orjinalden alıntı: MaiNStreaM

Bebek yüzlü johnny depp'in ne işi var ulem gordan freeman abimizle.

Charles Bronson kanserden öldü benim bildiğim. Clint Eastwood oynasın ya

o adam mümkün değil o rolü kaldıramaz bence cüneyt arkın oynasın, ne de olsa alışık dünyayı kurtarmaya

• arkadaslar az önce bi telefon geldi gordon freeman ı oynar mısın diye.kabul ediyim mi?
  • Cüneyt Arkın dedin de aslında elimizi çabuk tutup filmini biz çeksek acaip sükse olur.
    Teknoloji yok demeyin Cem Yılmazın b.ktan Gora filmi için bayağı bi set hazırlanmış.
    Türkler yapsın dediim gibi. Senaryoya yardımcı oluruz. Geçemedikleri yerleri geçeriz.
    Gordon Freeman'ı da şu anda dizi oyuncularından popüler kim varsa onlardan seçmek lazım:
    Mesela Aliyedeki Sinan karakteri ya da Müco 'yu oynayan tip olabilir.
    Polat Alemdar'ı oynayan Necati biraz esmer kaçar
    Buldum::.::: > Oktay Kaynarca.

Hatta repliği de hazır:

"Bundan böyle Black Mesa East 'in sefiri benim !!!"

• tom hanks bu filime iyi giderdi . ama tarantinonun adamı değil bence ummadığımız biri çıkabilir.
  • madem bu film konusu açıldı, elimde bu konuyla ilgili bütün aktör seçimleri yapılmış sahte bir resim var.

TIKLAYIN
  • Hocam ben başka açıdan bakıyorum olaya iyi olan değil ama Freeman a benzeyen bir oyuncu olmalı. Böyle bir oyuncu var sanırım amerikalı biri kendisi Van Damme nin bir filiminde oynamıştı belki hatırlarsanız gözlüklerinin camını söküp bıcak gibi kullanan bir adam vardı işte o adam Freeman a benziyor. bence böylesi daha mantıklı......
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaSaFeL

madem bu film konusu açıldı, elimde bu konuyla ilgili bütün aktör seçimleri yapılmış sahte bir resim var.

TIKLAYIN

Valla bunların hepsi cidden tıpa tıp aynısı gibi...
  • Taranti nonun her filmi izlenir inşallah böyle bi işe girişirler. ama gerçekçi bi film olur umarım çünkü doom gibi gerçek üstü oyunları ve filmlerden pek fazla hoşlanmam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.