Şimdi Ara

Haland çok abartılıyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Videolarını izledim. Çalım yeteneği çok zayıf. Geriye gelip top dağıtabilen, ara pası atabilen bir 10 numara değil.

Bu tip oyuncular hep başkasına muhtaçtır. Takım arkadaşları getirecek bu da atacak. Beleşçi .

• Kismen abartildiği konusunda katiliyorum.Haaland öyle oyun kuran bir forvet değil. Kenar toplarina hareketlenmesi iyi ve bitiriciliği sağlam, savunma arkasina koşulari iyi ve ikili oyunlarda iyi. En güçlü yönleri bunlar.Yine de en iyi forvetlerden birisi.Benim Haaland konusundaki tek korkum 3-4 yila hizini kaybetmesi.Hizini kaybederse siradan bir forvet olur Haaland.

Mbappe Haalandin kat kat fazlasi abartiliyor. Mbappe tipik kontra forveti.Savunma arkasina koşu yapacak, Hizli ve biraz güçlü bir oyuncuyu Mbappenin markajina ver, sahadan silersin. Monaco maçinda Kovac Disasiyi verdi, sahadan sildi. Barça maçinda Koeman Firpoyu verdi, yine sahadan sildi.

• Todo'nun yerine yeni bir trol lazımdı iyi oldu.

• Kismen abartildiği konusunda katiliyorum.Haaland öyle oyun kuran bir forvet değil. Kenar toplarina hareketlenmesi iyi ve bitiriciliği sağlam, savunma arkasina koşulari iyi ve ikili oyunlarda iyi. En güçlü yönleri bunlar.Yine de en iyi forvetlerden birisi.Benim Haaland konusundaki tek korkum 3-4 yila hizini kaybetmesi.Hizini kaybederse siradan bir forvet olur Haaland.

Mbappe Haalandin kat kat fazlasi abartiliyor. Mbappe tipik kontra forveti.Savunma arkasina koşu yapacak, Hizli ve biraz güçlü bir oyuncuyu Mbappenin markajina ver, sahadan silersin. Monaco maçinda Kovac Disasiyi verdi, sahadan sildi. Barça maçinda Koeman Firpoyu verdi, yine sahadan sildi.

• Hem Kenshin12'ye katılıyorum, fiziksel yönleriyle ön planda bir oyuncu şu anda Haaland ve önümüzdeki senelerde düşebilir hem de kusura bakmayın objektif olamayacağım ama Harry Kane varken Haaland onun yanında geçemez.

Mbappe ve Haaland an itibariyle polemik yaratmaya ve algı oluşturarak izlenme kasmaya çalışan medyanın abartısıdır anca 5 sene içerisinde kendilerini lokal ve beynelmilel rekorlarla ispatladıklarında konuşulmayı hakederler.

@Kenshin12

• Haland Mbappeden daha garanti birisi. Çünkü çoçuk santrafor. Has santrafor. Kalıplı fizikli ve hızlı. İkisi bir arada genelde olmaz. Vuraşları da çok sağlam. Oyun da kurmayıversin. Mbappe daha çalımcı ama daha çok geniş alan oyuncusu. Mbappe sıkışık maçlarda tekler ama haland zaten sıkışık düzende kendini gösteren birisi.

Benim Reale ilk tercihim Haland

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Haland Mbappeden daha garanti birisi. Çünkü çoçuk santrafor. Has santrafor. Kalıplı fizikli ve hızlı. İkisi bir arada genelde olmaz. Vuraşları da çok sağlam. Oyun da kurmayıversin. Mbappe daha çalımcı ama daha çok geniş alan oyuncusu. Mbappe sıkışık maçlarda tekler ama haland zaten sıkışık düzende kendini gösteren birisi.

Benim Reale ilk tercihim Haland

Haaland'ın o fiziğiyle o kadar hızlı olması normal bir durum değil. Kenshin hızı konusunda haklı. Sıradışı bir durum var çünkü ortada. Eğer bu durum devam ederse zaten kariyeri sonunda 1000 golü bulmuş olabilir. O fizik o kadar hızı iyi kaldırıyor. Sakatlık falan yaşamazsa, bu adam daha 20 yaşında oyun zekası gelişecek. Nerdeyse her şeyi gelişecek. O zaman durduralamaz bir forvet olur. Sırf sakatlık riski için de 100-120 milyondan kaçılmaz. Ne çöplere verildi o paralar.

• İkisini topla bi lukaku etmiyo be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraları değerlenecek rezerve alalım.

ismini bile düzgün yazamayanlar kalkıp birde eleştiri yapıyor.

CR7'nin bırakmasından sonraki boşluğu (hem futbolu, hemde reklam yüzü vs. olması ile) Mbappe

Zlatan'ın Bırakmasından sonraki boşluğu da Erling Haaland doldurucak

hattta Haaland'ın kuzeni Albert Braut Tjaaland'ı da ekleyelim. forvete

• "ara pası atabilen bir 10 numara değil."

bu adam 10 numara oyuncusu değil ki zaten

• Haaland'ı eleştirenler şu adamdan farkınız yok söyleyeyimde.

hani siz kendinizden utanmıyorsunuz ben sizin adınıza utanıyorum sanki bu lafları ben etmişim gibi

https://mobile.twitter.com/EfsaneSporYorum/status/1368261656988499974

• Dortmund un prime döneminde oynasa daha fazla golü vardı. Bu golleri Salzburg ve Vasat Dortmund ile attı. Evet arkasındaki reus, sancho fena oyuncu değiller ama bu herifler neymar, veratti de değil.

• Uzun zaman sonra beni en çok heyecanlandıran topçu. Santraforun sözlükteki tanımı bu çocuk. Boyuna rağmen inanılmaz depar atıyor, çok iyi pozisyon tutup adam eksiltiyor ve vuruşları da bitirici türden. Hızını çevikliğini kaybetmez çok iyi istatistikler yakalar.

Messi Ronaldo ekolünden sonra Mbappe Haaland ekolü fena olmayabilir. Yalnız dünya kupası kazanabilecek bir milli takımı yok. Mbappe o konuda çok şanslı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Krone Haaland konusunda katiliyorum, fakat Mbappe konusunda katilmiyorum. Çok fazla abartiliyor. Bugüne kadar büyük maçlarda kontra atak oyuncusundan fazlasi olduğunu göstermedi.

Barça maçinda savunmasi kötü Desti buldu, fizik ve hiziyla ezdi.Monaco ve Barça 2.maçinda fizik olarak iyi ve hizli Disasi ve Firpoya karşiysa ezildi.

Leipzigin aldiği yeni Haaland denilen Brobbey de iyi. Fiziği, dayanikliliği ve hizi Haalandi andiriyor. O da iyi bir bitirici. Nagelsmannla tekniğini iyi bir seviyeye taşirsa Haalandin en büyük rakibi olabilir.

• Haland yine çok etkisiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.