Şimdi Ara

Halaa PvP Event - Mount

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Outland de Nagrand bolgesinde Halaa bolgesi vardir. Burada amac Halaa yi kontrol etmektir. Bunun icinde guardlari keser daha sonrada bolgede bekleyerek bayragi cevirirsiniz. Bu event sirasinda bolgede kestiginiz karsi faction oyunlari size bir token verir ve bu token ile de iki adet alinabilen mount var. Asagida mountlari ve kac token gerektirdigini gorebilirsiniz.

Su an Twisting Neather Realm inde (H) olarak oynuyorum. Ayni battle gruptan bir Ally Raid Leader ile bu organizasyonu yapacaginiz. Amacimiz Halaa da world PvP yaparak bu tokenlari toplamak ve mountlari almak. İletisim bilgilerim altta yer aliyor.

Mountlar :

Reins of the Dark War Talbuk --> 100 Battle Token - 20 Research Token

Reins of the Dark Riding Talbuk --> 70 Battle Token - 15 Research Token

Battle Token: PvP Token yukarida bahsi gecen
    Research Token: Tum Nagranda da kesitiginiz bosslarda dusen 10 adet "Oshu'gun Crystal Powder" karsiliginda alinir.

BattleTag: Mahfel#2130

• horde tarafi organizasyon icin co pilot adayi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laiyaaa -- 26 Ağustos 2013; 15:48:28 >
  • Ben katılabilirim nasıl olsa world pvp, pve>pvp gear olacak.
  • Tek ally karakterim var o da arena takımı sebebiyle kilitli,sezon bittiğinde yapsaydın iyiydi be ya

Edit: He tabi horde gelen çok vardır diye ally söyledim,horde olarak katılabilirim aranıza hatta bende 45-50 civarı token olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 26 Ağustos 2013; 16:11:25 >
  • halaa mı pvp eventı ya? bir bıkmadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalef

halaa mı pvp eventı ya? bir bıkmadınız

Allah'ini seven ustume toprak atsin.
    Olu taklidi kurtarmaz bu sakayi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

quote:

Orijinalden alıntı: khalef

halaa mı pvp eventı ya? bir bıkmadınız

Allah'ini seven ustume toprak atsin.
    Olu taklidi kurtarmaz bu sakayi :D

gülmedim diye yalan söyleme sakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pisleme konuyu, sonra konu sahibinden firca yiyorum
    arti gulmedim ne var, Allah Allah :D
  • İlla TN mi olması lazım ben Burning Legion'dan da katılabılırım Horde olarak boş zamanlarımda gelebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apakk

İlla TN mi olması lazım ben Burning Legion'dan da katılabılırım Horde olarak boş zamanlarımda gelebilirim

ayni server olmasi zorunlulugu yok bildigim kadari ile ama ayni battleground grubunda olmasi gerekiyor.
    tabi mahfel daha detayli bilgi verebilir.
    bos zamanlarim diye bir durum yok sanirim. ally tarafindan da bir organizasyon gerektirecegi icin birden fazla kere tekrarlanacak bir sey olmaz muhtemelen. tabi kac token veriyor, ya da gruplar kacar kisilik olur bilemiyorum ama bir kac saatlik bir organizasyon ile tokenlar tamamlanabilir. ha eksik kalinmasi halinde yeniden planlanabilir belki bilemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laiyaaa -- 29 Ağustos 2013; 10:35:41 >
  • Tamamdır o zaman benı yapılacağı zaman bılgılendırırsenız gelirim unutmayın ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apakk

Tamamdır o zaman benı yapılacağı zaman bılgılendırırsenız gelirim unutmayın ama

Mahfelin BattleTag: Mahfel#2130
    benimki laiyaaa#2606
    ekle nolur nolmaz bulunsun, ben genelde bu tarz seylerde statumden duyuruyorum.
    Mahfel da zaten etkinligin ally bacagi icin gonullu olacak birini bulduktan sonra iki tarafin organizasyonu icinde buradan bilgi verecektir yine diye dusunuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laiyaaa -- 29 Ağustos 2013; 10:36:10 >
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Henuz benimle iletisime gecen Ally tarafindan biri olmadi. Oldugu zaman buradan zamani ile ilgili duyuru yapacagim.
  • Koskoca forumda pvp meraklisi organizator ruhlu bi ally yok mu yav :D
    hehheh gaz vericem simdi. Yoksa korktunuz mu sevgili ally lar :D

konu up :D

battle tag Mahfel : Mahfel#2130
    Leyla : laiyaaa#2606
  • Ben o halaa keçisini tbc zamanında yani content zamanında almıştım, o zaman bile ilgi o kadar azdı ki sanırım 2,5 ay falan takılıp gerekli tokenları anca toplamıştım. Şimdi almaya çalışan arkadaşlara allah sabırlar versin.
  • up up up.
    Ally tarafinda char bulmus olabiliriz. hic olmadi ally acip bi onbes yirmi level human kasicam ben stormwind civarinda :D

bu etkinlik oyle ya da boyle olacak arkadaslar. :) :) :) katilmak istiyorsaniz durtun beni, mahrum kalmayin :D
    laiyaaa#2606
    mahfel#2130
  • Up Up Up
    Koskoca forumda bir ally bizi geri durtmedigi icin Ravencrest de dk actim. su ara malum yeni patch, isler de yogun; o yuzden bir haftami falan alir bi 60 a kasmak (evet yavas kasiyorum ne var :D )

Mahfel de onumuzdeki hafta sonrasinda uygun olacak sanirim. Etkinlige katilmak isteyen arkadaslar;

Mahfel#2130
    laiyaaa#2606 battle taglerden bizi ekleyebilirler.

bir mount bir mount yani :D
  • UP!

Bu haftasonu bu event i yapacagim (Muhtemelen Cumartesi gunu) Ilgilenenler Ally - Horde bana ulasabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.