Şimdi Ara

Hala Bu Fiyatlar ile 0 KM veya 2. El Motor Alabiliyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merak ediyorum, şuan mevcut 0 km ve İkinci el motor fiyatlarına hiç mi tepkiniz yok?

Yahu videolara baktım şaka gibi, anca seyrediyoruz. 125 cc scooter 21000 fiyat çekmiş örnek, ikinci elcileri hiç sorma, 0 fiyatı 15000 ise ikinci elde 14000 fiyat çekiyor,şaka gibi.

Ne oldu da 3-4 ayda hemen hemen alınası tüm markalarda fiyatlar en az 2000 tl oynadı?
    Vazgeçtim artık, aile de araba al diyor. Bende git gel için işe araba istemiyorum ama buna zorluyor piyasa.

Donanımhaberci adam, ürünü maksimum ucuza alır ,(UCUZ= değerinde veya değerine yakın) ölücüler hariç

Resmen insanı ÇİN menşeili araca zorluyorlar, ülke 10 yıla metal çöplüğüne dönecek.

İkinci el arabalar da da yıl büyük sorun, 1900 bilmem kaç model arabanın , ülke yollarında ne işi var??? Yeni Hindistan'a hoş bulduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 16 Mart 2018; 10:41:49 >

• Tepkimiz almamak alamamak oluyor en fazla, daha da bir şey elden gelmiyor maalesef. Fiyatlar neden arttı diye sorarsan belli. Geçen yılın sonunda Avrupa birliği üyesi ülkeler dışından gelen tüm motosikletlere ek %20 gümrük vergisi geldi. Buna ilaveten uçuşa geçen kurlardan dolayı her ay zam gelmeye de devam ediyor. Motosiklet piyasasını el birliği ile öldürdüler. Ruhuna fatiha.
  • Amin diyelim ama, çok üzülüyorum gerçekten.

Örnek bugün aynı örneği 3. defa yazıyorum, İthalatçısından , ilgili yetkililere kadar emeği geçen tüm sorumlulara selam olsun ( anladınız siz)

XMAX 125 Abs

€ 4.795,00 Avrupa fiyatı , yani 2,5 asgari ücret
    TL 20.600, Türkiye fiyatı, yani 12,5 asgari ücret
  • Bu hafta içinde r25 alacağım.2. eline temizine 20 bin tl istiyorlar.O yüzden biraz daha katar 0 alırım.Malesef ülkede fiyatlar bu şekilde.Şuan 23 e sıfır r25 almazsam biliyorum ki yine zamlanacak.
  • ssgg kullanıcısına yanıt
    Bence bu ay alabiliyorsanız alın derim. Nisan ayı itibariyle yine yapıştırabilirler zammı. Hatta baktım şuan 26200 yazıyor fiyatı. Gerçi bu parayı etmez ama sen bilirsin. Artı olarak tüm kullanıcılar biraz tepki gösterip almasa 3-5 ay bak bakalım nasıl indiriyorlar.

Bak şimdi sıkı dur. Çarpıcı hatta bayılacağın bir fiyat yazacağım ( Şoktan bayılabilirsin ambulans yanında olsun)

18 Mayıs 2017 Fiyatı 18750

16 Mart 2018 fiyatı (sadece abs gelmiş) 26200 fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 16 Mart 2018; 23:30:5 >
  • Ben 13 bine 3bin kmde nmax 155 aldım mutluyum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, tekerleğin düz bassın. Fakat şöyle bir güzellik var iken ve kalite olarak 3-4 sınıf yüksek bir motor var iken ben nmax a 13000 tl vermezdim açıkçası.

İLK SAHİBİNDEN HATASIZ PİAGGİO X EVO 250 2100 km 13500 tl
    https://www.sahibinden.com/motosiklet-piaggio-x-evo-250/ikinci-el?a269_max=2018&sorting=km-nu_asc&a269_min=2015&a266=62041&price_max=15000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 18 Mart 2018; 5:20:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Hocam hayırlı olsun, tekerleğin düz bassın. Fakat şöyle bir güzellik var iken ve kalite olarak 3-4 sınıf yüksek bir motor var iken ben nmax a 13000 tl vermezdim açıkçası.

İLK SAHİBİNDEN HATASIZ PİAGGİO X EVO 250 2100 km 13500 tl
    https://www.sahibinden.com/motosiklet-piaggio-x-evo-250/ikinci-el?a269_max=2018&sorting=km-nu_asc&a269_min=2015&a266=62041&price_max=15000

Hocam benim aldığım nmax 2017 ekim çıkışlı çizik çürük yoktu. Temiz motordu, benimde ilk motorum olacağı için nmax tercih ettim zaten dip fiyatına aldım diyebilirim, motor sezonu açılsın 14'e rahatlıkla satarım.

250 lik motor tercih etmem özellikle piaggio almam çünkü parçası gerçekten uçuk. Şehir içi için nmax çok güvenilir.

Elbette, kullanıma, ihtiyaçlarınıza göre bir tercih yapmanız kadar doğal bir şey olamaz. Parçası uçuk olmayan ürün kalmadı, sym kymco bile uçuk.Tekrardan hayırlı olsun, güvenli sürüşler inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 18 Mart 2018; 14:13:39 >
    Hocam alırım 14 e satarım diyorsunuz ama sunu söylüyeyim satamassınız. Kriz kapıda millet nakite geçiyor. Şu devirde mala para yatırılmaz . Naçizane tavsiyem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kator

Hocam alırım 14 e satarım diyorsunuz ama sunu söylüyeyim satamassınız. Kriz kapıda millet nakite geçiyor. Şu devirde mala para yatırılmaz . Naçizane tavsiyem.

piyasası hızlı hocam motorun her türlü gider zaten satmak gibi bir niyetim yok :) uzun seneler kullanmak istiyorum.
  • Anladığım kadarıyla yeni açılan konulara da bakar isek, 50 cc ve ÇİN menşeili motorlar 2018 ve 2019 da ön planda olacak.

Daha önce de yazdığım gibi, Japon, italyan falan artık Youtube de hayallerde.

Ülke 10 yıla Çin, düşük cc ve metal çöplüğüne katkı sağlayacak, metal paslı parçalarla dolacak,.

Bir tık daha iyisi Hint, Kore olur en fazla. Onlar da bir Japon veya İtalyan değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.