Şimdi Ara

HAKSIZ YERE SINAVDAN KALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 24 mart da direksiyon sınava ilk kez girdim aracı hiçbir hata olmadan sürdüm kalkışlarda stop ettirmeyi bırakın titretmedim bile aracı onun dışında hiçbir sinyal hatası vb. yapmadım sola dönerken sağımı solumu kontrol etmek için omuz üstü bakış yapmadım diye uydurulup kaldın denildi ama ben baktığıma eminim aldığım derslerde bile oradan dönerken 1 kere bile bakış yapmamışlığım yoktur benim sorum şu ben bu sınava itiraz edebilir miyim edebilirsem nereden edeceğim teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• itiraz edebiliyorsun ama olumlu bir yanıt alamayacağın aşikar.Adamlar komisyon üyelerine güvenmek zorunda.(sistem öyle diyo) Bütün iş komisyon üyelerinde bitiyor ben 3. girişimde çok muhterem komisyon üyeleri sayesinde geçtim.biraz ılımlı yaklaştılar zaten 3. kez girdiğimi direksiyona çok çalıştığımı vs söyledim.onlarda ona göre ılımlı yaklaşıyor zaten.arabadaki kurs hocasının ikili ilişkisi de önemli.oda bana katılıp evet hocam çok çalıştık vs gibi destek verdi.
  • itiraz edebiliyorsun ama olumlu bir yanıt alamayacağın aşikar.Adamlar komisyon üyelerine güvenmek zorunda.(sistem öyle diyo) Bütün iş komisyon üyelerinde bitiyor ben 3. girişimde çok muhterem komisyon üyeleri sayesinde geçtim.biraz ılımlı yaklaştılar zaten 3. kez girdiğimi direksiyona çok çalıştığımı vs söyledim.onlarda ona göre ılımlı yaklaşıyor zaten.arabadaki kurs hocasının ikili ilişkisi de önemli.oda bana katılıp evet hocam çok çalıştık vs gibi destek verdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.