Şimdi Ara

Haksız Para Talebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünü yüzde 50 burslu kazandım.
    İlk taksit olarak 900 euro yatırdım.
    Ailevi nedenlerden dolayı üniversiteye gidemedim dolayısıyla ders kaydı felan yapamadım.
    17 Kasım 2017 tarihinde ailem ve ben uluslararası Kıbrıs Üniversitesi nin Şanlıurfa temsilcisi ile görüştük.
    Eğer kayıt dondurmak için ekstra bir ücret talep edilmeyecek ise kaydımı dondurmak istediğimizi belirttik.
    Temsilci hiçbir şekilde para talep edilmediğini ancak kayıt dondurma süresini aşmış olduğumuzdan ötürü ilk taksitte yarıddıgımız 900 euro nun geri iade edilmeyeceğini belirtti onun dısında bir.para alınmayacağını belirti ve ilk dönem için 150 euro ikinci dönem için 750 euro istenildiğini toplamda 900 euro lazım edeceğini söyledi bizde başta 900 euro yarıddıgımızdan dolayı sorun olmadıgını söyledi.
    Ve adıma Üniversiteye kayıy dondurmak için dilekçe yazdı.
    Arada 1 bucuk ay geçti geri dönüş yapılmadı temsilcisi arayıp sordum bir sorun yok dedi kaydın dondu seneye devam edersin dedi
    Teyit etmek ve emin olmak amacı ile üniversiteyi aradığım da eğitimimin dondurulmayıp hala aktif.oldugu ve o ilk yatırdıgım 900 euro üzerine 1570 euro daha talep ettiklerini aksi taktirde eğitimimi dondurmamın mümkün olmadığını söylediler.
    Gerçekten büyük bir mağduriyet yaşıyorum eğitimimi dondurmama rağmen 900 euro üzerine 1570 euro daha talep ediyorlar ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek varmı acaba

• Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.