Şimdi Ara

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
3.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

adamlar en fazla 200 bin euroya (200 bin lira gibi düşünün) canavar alıyor, bu fiyatların sorumluları kimse Allah belalarını versin ben hakkımı helal etmiyorum

bre ALLAHSIZLAR 3 Milyon lira NERE!!!! 200 bin lira NERE, utanmadan gelmiş ordodo olson olomozson

ya birde orda kaç kişi alabiliyor ki vs... demişler ya siz dua edin küfür edemiyorum avrupadaki insanlar 200 bin euroluk arabayı bir şekilde halleder kredi çeker bir şey eder bu arabaya ulaşabilir siz TÜRKİYEDE ULAŞABİLİRMİSİNİZ !!!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirituosen -- 30 Mart 2019; 18:33:36 >

• Almanyada onu alan adamın tır şirketi var.

Kaç kişi onu alıyor sanıyorsun?
    200 bin liralık araba almak kadar kolay mı sanıyorsunuz gerçekten 200 bin avro araba almayı?

Çok saçma şu çevirmeden hesap yapmak. Türkiye'de 200 bin liralık kaç tane araba var orada 200 bin avroluk kaç tane araba var bir düşün.

• almanyada alan türk

edit: ya birde utanmadan o adamın tır şirketi var diyor, adam almanya gidip araba kiralama işi kurmuş kendine.

birde ne yapcaksın görgüsümüzün diyor diğeri, şu dünyaya bir kere geliyoruz bir araba beğeniyoruz, görgüsüzlük sanki başka araba ayanı yerden kesmiyor felan, ya Allah belanızı versin şu adaletsizligi savunan ağır akplidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirituosen -- 31 Mart 2019; 14:15:24 >

• Almanyada onu alan adamın tır şirketi var.

Kaç kişi onu alıyor sanıyorsun?
    200 bin liralık araba almak kadar kolay mı sanıyorsunuz gerçekten 200 bin avro araba almayı?

Çok saçma şu çevirmeden hesap yapmak. Türkiye'de 200 bin liralık kaç tane araba var orada 200 bin avroluk kaç tane araba var bir düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilader adam kredi çeker alır ne var alamyacak. Burdakiler de kredi çekiyor araba için ki 30-40 bin liralık araba için çoğu

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Kıbrıs'ta kalıyorum.Türkiye'den gelip asgari ile çalışanlar 20-30 yıl sonra biriktirdikleri para ile altına Mercedes,bmw falan çekiyor.Aklınız fikriniz araba bu nedir yaw
  • bunu neden sen alacaksın? yani buna neden ihtiyacın var onu anlamadım. görgüsüzlük sanırım bu yeni nesil düzende herkesin böyle araçlara hayali var. 7 liralık şahine 15 liralik egzoz takanların zeka ortalaması ile aynı seviyede bu araçları alanlar. komik yani, anladin? kimse ayağım yerden kesilsin diye cabrio araba almaz. araba hava atmak için değil, ulaşım maliyetini ve kaybını düşürmek için üretilmiştir. kültürsüz kültürsüz konuşup kaliteyi düşürmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vartolu Saadettin -- 30 Mart 2019; 15:56:30 >
  • Spirituosen kullanıcısına yanıt
    önce terbiyeli olmayı öğren genç.
    yoksa troll hesap mı demeliydim.

fifth block here it comes for you

anyway; adamlar avro kazanıyor ama orada 200 bin avro biriktirmek veya 200 bin avroluk araba almak burada 200 bin lira kazanmaktan on kat daha zordur. burada memur arkadaşlarımın çoğunun kendi evi ve arabası var, ortalama 100 binlik arabalar, evler 200 binlik, keza benim de aynı şekilde, çok şükür , ve benle birlikte bu adamlar 5 yıllık memur. öyle rüşvet yenebilecek bir memurluk da değil, sıradan memur. almanyada bir memur 5 yılda 100 bin avroluk araba 200 bin avroluk ev alabilir mi ? HAYIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 30 Mart 2019; 16:23:14 >

• Alamanya bizi gıskaniyür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cola Contains Caffeine kullanıcısına yanıt
    araba ihtiyaç çoğu yerde, aile olunca bi de.
    araba alınca da alabileceğimiz, şartların imkanların el verdiği en iyisini almak istiyoruz. biraz borç biraz kredi vs almışken iyisi olsun düşüncemiz var.

ama maalesef genel olarak bu konuda bir görmemişlik aç gözlülük doymamazlık var ülkemiz insanında. özellikle de fakir kesimde. eline geçen ilk para ile bmw almaya çalışmıştı almanyaya giden arkadaşım, babası izin vermedi. milyon dolarlarla oynayan adamlar passata biner, bizim fakir kardeşler eline biraz para geçse bmw alır. HATTA O YÜZDEN BMW 3 SERİSİ APAÇİ ARABASI OLARAK BİLİNİR ÜLKEMİZDE. YİNA MAALESEF.
  • "Bunun gibiler olduğu sürece" diye başlayan yüzlerce cümleni öznesi, hoşgeldin.
  • Konu başlığında "ailem fakir, böyle arabalara binemiyorum" diye bir nokta mı sezdin o ufacık beynin ile. Adamın problemi ülkenin ekonomik durumu. Sen buradan "Bilkent'te ne arabalar var ohooo, aileniz alamıyor mu size" gibi basit ve cahilce bir yaklaşım çıkartıyorsun.
  • hadi diyelim 200k euro birktirdin ve bu arabayi aldin diyelim vede belcikada kan alirlar kan sorgusu var aciklamasi var lux vergisi var bilmem ne vergisi nasip olmaz o araba sana
  • Yazdığın ile ufacık bile olmadığını kanıtlamış olduğun için teşekkür ederim. Farabi'de kahvemi yudumluyorum. Beklerim, hem cebine harçlığını koyarım, bide aç karnını doyururum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.