Şimdi Ara

Hakemle kazandılar - Erman Toroğlu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oh valla canımıza değsin hep siz mi atacaksınız ofsattan golü,haksız penaltıyı iyi oldu böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

oh valla canımıza değsin hep siz mi atacaksınız ofsattan golü,haksız penaltıyı iyi oldu böyle

gs ve fb sezon başından beri böyle maçlar kazanıyor..bu maç artık son nokta oldu
  • Erman Toroğlu'nu dikkate alıyor musunuz almıyor musunuz bir karar verin artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: VogAumTaR

quote:

oh valla canımıza değsin hep siz mi atacaksınız ofsattan golü,haksız penaltıyı iyi oldu böyle

gs ve fb sezon başından beri böyle maçlar kazanıyor..bu maç artık son nokta oldu

Fb mi sezon başından beri böyLe maç kazanıyo.
    Bi kop git hocam ya

• Zuaha söyleyenede bak.Hakem oldugu yıllarda az mac kazandırmadı başka takımlara, bu işlerde usta oldugu icin hemen anlıyıveriyo.Fenere aynısı yapsalarmışmış.İki senedir Fenerbahçe'nin önüne koyulan engellerden bıktık.2 senede 1 hatalı penaltı icin şike iddası yapmadıkları kaldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

Erman Toroğlu'nu dikkate alıyor musunuz almıyor musunuz bir karar verin artık

Hocam her zamanki gib keser meselesi. Keserin ne taraf yonttuğuyla ilgili bir olay.
  • Bizim maçlarda hata olduğunda çıkıp 10 larca başlık açılıyor.Çok istiyorsanız üşenmez hepsini arar bulurum.

İyi bize olunca siz istediğinizi yazın, size oldu muydu niye başlık açıyorsunuz?

Daha 2 hafta önce Suleymanou başlığı vardı 3-4 sayfa.O nesiydi?
  • Has FB'li Erman'ı eklemeyeceğiz de kimi ekleyeceğiz?
  • fenere yapılırsa takım fener bahçe olduğundan bi problem yok başka takıma oldumu agresifiiim moduna giriyonuz
    eğer varsa bu türk futbolunda bir gün olur fenerede döner şans

• İmzaya bak,
  • quote:

KESKE BUTUN FENERLILER SENIN GIBI OLSA DIGER FENERLILER YEDIRMEYINCE HEMEN BI BAHANE BULUYORSUNUZ SANA BRAVO
  • quote:

Orjinalden alıntı: onbes

İmzaya bak,

yarın okullar açılıo kurtuluoz
  • Selamlar ;

@YBA sen aynaya baktığında karşında bulduğun görüntüden daha çirkefini arasanda bulamazsın, benim yorumlarıma cevap yazarken akıllı olup kelimeleri seçeceksin.Ya komedimisiniz siz komikmisiniz ? Hangi 1 hata ? Penaltınız penaltı değil, hakem skoru eşitlemiş.Wederson'un hareketi üç nokta körler derneği tarafından bile en güzel kırmızı kart pozisyonuna aday, kırmızı kere kırmızı, tartışanda futbol bilgisi aramamak lazım, hakem sizi bir kişi eksik bırakmaktanda kurtarmış mı ? Attığınız gol ofsayt, hakem sizi galibiyete taşımış mı ? Kaç etti, 3 değil mi ? Bu maçın skoru HAKEM 2 - KAYSERİ 1, var mı itirazı olan ? Fenerbahçe mi, Onlar bu federasyonla daha ne haltlar çevirecekler hep beraber izleyeceğiz demiştim önceki yorumlarımdan birisinde.Şimdi aramızdaki futbol ulemaları çıksın bana buna örnek bir Galatasaray maçı yazsınlar, bekliyorum.

Saygılarımla.

NOT : Benim yorumlarıma cevap yazan ya adam olsun fikir yarıştırsın, sataşmasın, yada zoruna gidiyorsa bloklasın.

quote:

Orjinalden alıntı: YBA

o adamlar çirkef o kadar
    kendilerinin hayatı hakemlerle kazanarak geçti,
    o zaman rakip takımlar konuşruğunda GS ne nerdi,
    " gülümser, biz büyük takımız, hakemler hakkında konuşmayız, sahaya çıkar oynar kazanırız, küçük takımlar hakemler hakkında konuşuruz, bırakın konuşsunlar"

bugün daha sadece 1 maç
    yanlış 1 karar
    GS ortalığı yıkıyor

bunlar çirkef, çirkef çirkef

quote:

Orjinalden alıntı: 4EveRaP

quote:

Orjinalden alıntı: reef1905

Selamlar ;

Ben açık seçik yazayım buraya.Bizim lehimize hatalar olduğu zaman ben çıktım kendimce hata gördüklerimi söyledim.Ama siz Fenerbahçe'li arkadaşların bir iddası vardı ; biz temiz ve adaletli bir lig istiyoruz, hakemler herkese eşit olsun. Ama ne oldu ? İşin rengi size dönünce vay efendim sizede çalıyorlardı bilmem ne.Hani herkes için adalet istiyordunuz ? Kimse maval okumasın, Fenerbahçe'nin adalet kavramını oluşturan sistem rabbena hep bana sistemidir.Gerisi umurlarında bile olmaz.

Saygılarımla.

Evet temiz lig istiyoruz..Ne Fb,ne Gs,ne Bjk haksız bi maç kazanmasın...Hakem hataLarı en aza indirgensin..Çok da iyi oLur ve daha güzeL bir lig izLeriz..
    Dünkü maç için konuşmak gerekirse..PenaLtıyLa aLakası yoktu kabuL,ofsayt tartışıLır çok net değiL ki o sırada hakem sakatLanmış suç buLamayız..
    Ama bi de Ligin iLk yarısına dönüp bakıyoruz Gs a veriLen uydurma penaLtıLar ofsayttan goLLer..O zaman kimsenin gıkı çıkmadı rakip taraftarLardan...
    Yok neymiş ligin başı ve sonu farkLıymış..Ligin başında gaLibiyete 1 puan veriyoLardı da şimdi 6-7 puan mı veriyoLar ??

• Erman Toroğlu her zamanki gibi TARAFLI yorum yapmış:

Vederson un yaptığüı hareket te oyuncuya değmiyor, zaten değse kırardı ayağını belki...

Tehlikeli hareket olduğu için sarı kart doğruydu... Ayağına kesinlikle teması yoktu....

Semihin golü ofsayt mış...UTANMIYORSUN YAZIKLAR OLSUN. Digitürk çalışanı değil mi bu adam??? Bu adamın firması koyuyor OFSAYT kamerasını. O sarı çizgiyi Semih geçti mi? Utanmaz adam

Penaltı pozisyonunda Kayserisporlu defans oyuncusu topa koşacağı yerde; elleri kolları topa doğru müdahaleye çıkan DEİVİD in üzerinde değil mi??

Ne işi var deividin üzerinde defansın elinin kolunun? Çünkü hatalı zamanla yaptı geride kaldı , iyi yer tutmadı...

Hayır defans hiç dokunmasa tamam, ama orada müdahele var ve bu müdahelenin şiddetinin deividi düşürmeye veya engellemeye yetip yetmediğinin kararını en iyi hakem verir çünkü en yakın o sen 40 metre uzaktaki yan kameradan nasıl göreceksin???

Kaldı ki , dünyada hiç hatalı kararlar verilmiyor mu? Veriliyor...

Fenerbahçe yıllardır penaltı atmıyor,diğer verilmeyen penaltılara çalınan puanlara sayın...

• quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Oysa ki ilk maçlarda "gık"ınız bile çıkmıyordu, ne oldu aldığımız haksız puan bu kadar mı zorunuza gitti ? 2 sıra aşağıda olmanız lazımdı şimdiye, bir de büyük büyük yazmışsın
    Oysa ki ilk Kayser- Fb maçı ne kadar barışcıldı di mi, top Edu'nun vücuduna çarpar, hakem göremez kararsız kalır, 3-4 kayserili el el diye itiraz edince atmaya karar verir. 1-0 öndeyken daha ilk yarının ortalarında 10 kişi kalır takım, penaltımız verilmez ve maç kaybedilir. Ne güzeldi di mi, ilahi adalet. Şu ilahi adalet bi Gs'ı vursa da, o hakemle kazandıkları puanları hakemlerle kaybetseler ah ah...

Hocam çok süper bir tespit edunun pozisyonu...Ya ağzımı bozacam ban yerim diye susuyorum...gs nin hakemlerle aldığı puanları çıkarsak 15-20 puan altta olurlardı...

Bu arada dün ile ilgili birşey anlatayım çok hoş...FENERLİ ARKADAŞLARIM OKUSUNLAR YORUMU KENDİLERİ YAPSINLAR :)

Ben devlet yurdunda kalıyorum ve maçı arkadaşlarla yemekhanede seyrediyoruz...Dakika 90+4 ya da 5 oldu maç 1-1 yanımdaki fenerli arkadaşım kalk gidelim maç bitti diyor...Ben de otur var daha dedim...E tabi ki antiler yok mu???Olma mı hiç...Fener golü atınca nedense hepsi mosmor oldu hakeme ana avrat saymaya başladılar...Bunun sebebi ne acaba?Kronik birşey mi??Kendileri son dakikada atınca yüzleri kıpkırmızı oluncaya kadar bağırırlar...Fener atınca mosmor olurlar...NEDEN ACABA???

• @onbes

Kardeş imzan süper olmuş Eline sağlık...Kural ve koşulları okudun mu yaf...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufsimdi

@onbes

Kardeş imzan süper olmuş Eline sağlık...Kural ve koşulları okudun mu yaf...

• İlk mesajdaki E. Toroğlunun yazısını şöyle bir değiştirsem kızmazsınız değil mi?

Hakemle kazandılar
    Erman TOROĞLU

FENER de Beşiktaş da kötü oynadıkları maçları kazanıyorlardı. Ama Galatasaray kötü oynadığında kaybediyordu. O da ilk defa dün kazandı. Kendisi mi kazandı?

Net bir şekilde söyleyeyim; hayır. Hakemle beraber kazandılar. Diyeceksiniz ki: "Bu kadar iddialı bir cümle olur mu?" Evet, olur. Çünkü 20 dakika sonra Galatasaraylı bütün futbolcular hakemin ne yapacağını, ne yapamayacağını anladılar, avuçlarının içine aldılar. Top gibi oynadılar. Hedeflerine ulaştılar.

Hani var ya, son moda kırılma noktaları... Galatasaray maçındaki noktalar kırılma mırılma değil, maçın çatırdayıp bir taraftan diğer tarafa verildiği dakikalar var. Mesela verilmeyen penaltı. Şöyle söylemek lazım. Aynı penaltıyı Fenerbahçe maçında vermeseydi, Galatasaraylı oyuncular ne yapardı, merak ediyorum. Isaac in kendi sahasından çıktığı pozisyon ofsayt değil, ilerlese penaltı, kırmızı kart, gol ne olur allah bilir. ......................................vs.........................

İŞTE LİGTV RAYTING UĞRUNA tuttuğu paralı askerlerin yazacakları,
    Hala anlamayan arkadaşlar bunları alıntı yapıp güya kendilerini tatmin ediyorlar.

Ben de Ligtv izliyorum, onlardan "capture" yaparak resim ve videoları bu forumda kullanıyorum,
    ama mecburum yok ki başka veren,
    ANCAK
    görüşleri doğru veya yanlış asla onlarınb rayting seline kapılıp gitmiyorum.

selamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Penaltı pozisyonunda Kayserisporlu defans oyuncusu topa koşacağı yerde; elleri kolları topa doğru müdahaleye çıkan DEİVİD in üzerinde değil mi??

Ne işi var deividin üzerinde defansın elinin kolunun? Çünkü hatalı zamanla yaptı geride kaldı , iyi yer tutmadı...

Hayır defans hiç dokunmasa tamam, ama orada müdahele var ve bu müdahelenin şiddetinin deividi düşürmeye veya engellemeye yetip yetmediğinin kararını en iyi hakem verir çünkü en yakın o sen 40 metre uzaktaki yan kameradan nasıl göreceksin???

Fenerbahçe yıllardır penaltı atmıyor,diğer verilmeyen penaltılara çalınan puanlara sayın...

Çerçeveletip duvara asılacak bir yorum! Bu kadar tarafsız yorum yapılır!

"Daha neler göreceğiz, Türkiye Süper Ligi taraftarlarından"

• quote:

Orjinalden alıntı: serkahan

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Çerçeveletip duvara asılacak bir yorum! Bu kadar tarafsız yorum yapılır!

"Daha neler göreceğiz, Türkiye Süper Ligi taraftarlarından"

En tarafsız hali bu sen düşün artık gerisini Yeni gözlükte almış mümkün değil artık

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.