Şimdi Ara

Hakan Yılmaz'a saldıranlar beni de tehdit etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bana yalan bildirimler gönderip, kandırıp videomu sildirmeye çalışan Denizhan Vural ve adamları. İstediklerini başaramayınca bu defa da tehditler savurmaya başladılar. Bu videoda hepsinin kirli çamaşırlarını ortaya seriyorum.

• Videoyu hit almak için hazırlanan boş şeylerden ibaret sandım ama adamları baya kudurtmuşsun helal
  • Kim bu Denizhan Vural tanımıyorum bu tiplerin hepsi aynı atölyeden çıkmış gibi. Hepsi uzun sakallı, siyah saç siyah sakal bozuk türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marselinyo -- 30 Aralık 2017; 14:23:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoYk

Videoyu hit almak için hazırlanan boş şeylerden ibaret sandım ama adamları baya kudurtmuşsun helal

Eyvallah. Ne kadar tehdit ederlerse etsinler, ne kadar da küfrederlerse etsinler asla kaldırmayacağım o videoyu. Görecekler.
  • Kanalın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Kim bu Denizhan Vural tanımıyorum bu tiplerin hepsi aynı atölyeden çıkmış gibi. Hepsi uzun sakallı, siyah saç siyah sakal bozuk türkçe

Denizhan Vural, birkaç hafta önce adamlarıyla birlikte oyuncu Hakan Yılmaz'a saldıran birisi. Haberlerde bayağı konuşuluyordu. Delikanlılık taslayan mafya kılıklı adamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.