Şimdi Ara

Hajrovic kaçtı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
4.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nolamaz

Vay arkadaş şu çocuğun bize yaptığına bakar mısın ? Çok ağır hakaret ederimde gerek yok. Umarım 4,6 milyon euro'yu vermeyiz. Verirsek kimiin hatasıysa o versin eğer ki öyle bi durum oluyorsa..

nasıl vermiyorsun mecbur vericeksin.adam parasını alamamış hukuki süreç başlatmış çatır çatırda alıcak parasını.
  • Görende adam gibi top oynadı sanır birtane çalımını birtane asistini göremedik çömezin
  • Madem kurumsalsın, yaptığın hatanın bedelini git kendi cebinden öde.
  • aysal'ın 9m euro kazığı , ben Mancini'ye de para vermediğimize inanmıyorum onun da maliyeti 5m euro altında olmamıştır.
  • çok az gördüm medyada haberini, bizde böyle bir olay olsaydı durum tam tersi olurdu..

iyi yönden bakınca yabancı kontenjanı azaldı kötü yönden bakınca bu 5m avrodan fazla paraya mal oldu..
  • Galatasaray'la dalga geçmek için süper fırsat ama ben ülkemin takımına ve hiçbir halt etmeden giden paralara üzülmeyi tercih ederim. bizim guizaya krasiç e gömdüğümüz paralar gibi.
  • Yazmiyim diyorum duramiyorum suanda ayni kara bulutlar bjk uzerinde dolasiyor!!! Bakin eneramo transferi sonrasinda motta transferi sonrasinda mitroglou israri( benim begendigim ama sakat olan bir oyuncu) hepsinin menajeri kimin ayni zamanda menajeri ??? Bir arada mendes furyasi vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pino bile bundan kat kat daha iyiydi. koşmayan kanat oyuncusu. Yalnız Bu transfer hatasının sorumlusu zararı cebinden karşılamalı.
  • Sürekli bildirim geliyor konuya cevap yazmayın lütfen rahatsız oluyorum.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

pino bile bundan kat kat daha iyiydi. koşmayan kanat oyuncusu. Yalnız Bu transfer hatasının sorumlusu zararı cebinden karşılamalı.

Aynen oyle maasi odenip satilmaliydi is yapan admalari pino amrabayi gonderip boyle adamlari almaktan ne zaman vaZgecicez merak esiyorum

• %100 yönetimin hatasi

• Adamın ronaldo yada baki mercimek olması önemli değil.Yönetim hatası var.Galatasaray'ın çöpe atacak parası yok.Başkanımız bu mali sorunu şahsi çözmeli.
  • adamı dünya kupasındada gördük tırt bi oyuncu tamamen kendini pazarlamaya yönelik oynadı hem galatasarayda hem bosna takımında sürekli bencildi
  • biz drogba'yı nasıl aldık?
  • Hajrovic bir ribery olursa FB forması giyer izmirde dolaşırım bu adam şut atmayı bilmiyor bu arada 4.6 milyon'u güle güle harcasın yönetim drogbaya yıllık 5 milyon veriyordu bu rakam koymaz yönetime
  • Yönetimin burada hatası var. Bu adama 4,5 m euro bonservis ödedik kaldı ki Sneijder'i 7,5 m euro'ya aldığımızı unutmayın...

Bazı arkadaşlar Hajrovic'in kapasitesini kalitesini tartışıyor, burada konu oyuncunun potansiyeli değil bizim boşa giden paramız

Yönetimin daha dikkatli olması gerek, transfer yaparsınız tutar tutmaz bu birazda şans işi ancak mali konular şansa bırakılacak şeyler değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicsee

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Bu adama ana avrat küfretmek istiyorum ama vazgeçtim.

Mantıklı düşündün ve adamın haklı olduğunu görünce vazgeçtin, di mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.