Şimdi Ara

Hajrovic kaçtı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
4.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mancini ödesin bir zahmet,böyle garip garip adamları takıma dolduruyorlar.Grasshoppers ne lan
  • Vallaha kaçmış

• Bu hayrovic işinde bir iş var. Saçmalık!
    Bir tek bunun parası ödenmiyor veya bir tek bu fifaya şikayet ediyor. Çok kötü durumdaysak Drogba+sneijder in parasını nasıl ödedik!
    Zaten menajerlerin oyunu gibi birşey bu.
  • Hajroviçe kızanların nasıl bir kafada olduğunu anlayamıyorum. Birincisi parasını ödemeyerek adamı mağdur ediyorsun.Bu olay çok kısa bir sürede gerçekleşmiyor belli ki(3 4 ay gibi).Sen diğer oyuncuların parasını ödeyip bu adamın parasını ödemezsen adam kaçmakta haklı. Ayrıca adamın yerinde olsanız acaba hanginiz aynısını yapmazdı. Şimdi birçok arkadaş ben yapmam diyecek tahmin edebiliyorum fakat o kadar para için insanlar dinini bile değiştirir. O yüzden hayatında bu paranın binde biri kadar parayı bile bir arada göremeyecek insanların bol keseden atmasınlar lütfen..
  • Benim anlamadigim Turkiye deki butun takimlarda ufakta olsa odemelerde gecikme oluyor ama gelmisler Oyuncunun karaktersizligini gormeyip kulube salliyorlar..

• Neden bu tür gariban hikayeleri sadece bizim başımıza geliyor? Sözde kurumsalız diye geçiniyoruz ama her türlü trajikomik olay bu kulüpte gerçekleşiyor.
  • Kurumsal yõnetim böyle bir şey galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Vay arkadaş şu çocuğun bize yaptığına bakar mısın ? Çok ağır hakaret ederimde gerek yok. Umarım 4,6 milyon euro'yu vermeyiz. Verirsek kimiin hatasıysa o versin eğer ki öyle bi durum oluyorsa..

nasıl vermiyorsun mecbur vericeksin.adam parasını alamamış hukuki süreç başlatmış çatır çatırda alıcak parasını.

Ona 4.5 yılık alacağı 4.5 milyon euro verilmez.

O dava düşecek.Sadece bizimle oynadığı senenin parasını alır,verilmişti zaten

Drogba da bize geldiğinde sözleşmesinin hepsini alamamıştı.Zaten alamayacağını bildiği için davada etmemişti.

• 2. Ribery vakası olmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Orijinalden alıntı: *planet*

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

boyle durumlarda diğer senelerin parasini da aliyor mu ?

ALIR

almaz

Lutfen bjk ferrari olayini inceleyin sozlesmeyi bilmeden almaz demeyin teminat mektubu vardir bu isin maddeleri serbest cikisi fln vardir

Eli güçlümü mahkummu öfdeyince belli olur....
    Geçici lisans almış....

• Demedi demeyin bu adamın aklına evlendiği karısı bulandırdı büyük ihtimal Türkiyeyi sevmedi adamın aklına girdi ah şu kadınlar yokmu
  • Umarım ayağı sakatlanır, tekerlekli sandalyeye mahkum olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

bu adamı seven bi ben miyim ? eğer yerli statüsüne geçerse ve kendini güçlendirirse ve cesaretlenirse sağ kanatta banko oynatabiliriz bence

bunları yapsa bile anca sabri olur bundan şutları aynı sabri tipide benziyo zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

O kadar parayı başka nerde alacak kaçmasının ihtimali yok yalanlanır bence haber.

Adam 90 gündür alamadığı para. Asgari ücretle adam alsan bedava 3 ay çalışmaz.

Allah bilir sigorta da yapmamıştır kurumsal aysal.

• hajroviç olayında hajroviç e 3 ay maaş ödenmemesinden sorumlu kişi hesap vermeli.. hadi bunu da geçtim hajroviç ihtarname çekip 15 gün içinde paramı ödeyin yoksa yasal yollara başvururum yazısı gönderdiğinde bu 15 gün içinde paranın ödenmemesinden sorumlu kişi kim.. bu deklare edilsin.. sorumlu kişşi gerçi malum ama bunun hesabı verilmeli..

ben bu kadar keyfi yönetilen bir klüp para kazansın diye mi forma alıyorum, maça gidiyorum... sneijderi de satın oradan gelen para ile hajroviç n tazminatını ödeyin ne ala... kimin malını kime heba ettiriyorsun sen.. hajroviç olayından sorumlu kişi o parayı cebinden oraya koyacak... bu taraftar böyle hatalar yapılsın diye para vermiyor klübe...
  • Bunun tvitteri falan varmi beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

hajroviç olayında hajroviç e 3 ay maaş ödenmemesinden sorumlu kişi hesap vermeli.. hadi bunu da geçtim hajroviç ihtarname çekip 15 gün içinde paramı ödeyin yoksa yasal yollara başvururum yazısı gönderdiğinde bu 15 gün içinde paranın ödenmemesinden sorumlu kişi kim.. bu deklare edilsin.. sorumlu kişşi gerçi malum ama bunun hesabı verilmeli..

ben bu kadar keyfi yönetilen bir klüp para kazansın diye mi forma alıyorum, maça gidiyorum... sneijderi de satın oradan gelen para ile hajroviç n tazminatını ödeyin ne ala... kimin malını kime heba ettiriyorsun sen.. hajroviç olayından sorumlu kişi o parayı cebinden oraya koyacak... bu taraftar böyle hatalar yapılsın diye para vermiyor klübe...

dernekler yasası ile yönetildiğinden kimse hesap vermiyor.beşiktaş demirörene hesap sorabiliyor mu .hatta bırak hesap sormayı ayağına gidip hibe dileniyorlar..ödül olarak tff ye getirdiler.

birileri bu kulüplerin içini boşaltıyor maddi olarak.yurt dışına büyük para transferi yapılıyor.gerisi teferruat

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.