Şimdi Ara

Haikyuu 3.Sezon 'ANA KONUSU' (2016- ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef eski heyecanı bulamıyorum hocam :( mangayı okuduysanız zaten çok iyi gitmeyeceğini biliyorsunuzdur. İple çekiyorum denemez yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Currynin Üçlüğü

Maalesef eski heyecanı bulamıyorum hocam :( mangayı okuduysanız zaten çok iyi gitmeyeceğini biliyorsunuzdur. İple çekiyorum denemez yani...
    Normalde manga okurum ama spor animesi olduğu için animesini tercih ediyorum. Bende eski heyecanı bu sezondan alamadım ama bunu maç olmamasına bağlamıştım. Bu sezon gelişme sezonu gibi bir şey oldu. Tam esas maç başlarken de sezon bitti. Dediğin gibi bundan sonrası çok iyi gitmiyorsa üzücü bir durum.
  • 4 sezonu 4 günde bitirdim. 2. sezonun yarısına doğru sıkıldığım için bırakacak gibi oldum ama sonra belki iyileşiyordur diye devam ettim. 3. sezon güzeldi ama biraz zorlama gibiydi. 4. sezonda ise bazı mantık hataları gözüme dokunur oldu ve yine sıkılmaya başladım. Animeyi izlediğim sitede istemeyerek animenin geleceği ile ilgili ağır spoiler yedim ve eğer bu spoiler doğruysa anime iyice kötüleşecek gibi duruyor. Yeni sezon cıkarsa izler miyim bilmiyorum. Haaa bide bu animenin niye bu kadar çok seveni var anlayabilmiş değilim.
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Ben voleybol oynadigim icin seviyorum hocam,
  • 2 Ekim

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

2 Ekim

• Yarın geliyor. Özledik
  • quote:

Yarın geliyor. Özledik

Gelmişşşş  Haikyuu 3.Sezon 'ANA KONUSU' (2016-   ) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 5 Ekim 2020; 23:52:40 >
  • Güzel bölümdü, özlemişim.

• Covidden dolayi sallamislardi

• Son bölümde çizimler inanılmaz kötüydü. Biraz araştırdım. Bu bölümü başka bir stüdyoya yaptırmışlar. Sadece bu bölümlük bir durum diyorlar. Umarım öyledir. Daha fazla fotoğraf var ama bu kadarı yeterli durumu anlatmak için.

Haikyuu 3.Sezon 'ANA KONUSU' (2016-   )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 10 Ekim 2020; 14:35:59 >

• quote:

Son bölümde çizimler inanılmaz kötüydü. Biraz araştırdım. Bu bölümü başka bir stüdyoya yaptırmışlar. Sadece bu bölümlük bir durum diyorlar. Umarım öyledir. Daha fazla fotoğraf var ama bu kadarı yeterli durumu anlatmak için.

Benimde dikkatimi çekti. Hatta Kageyama servis kullanırken " bu kim ya" dedim. Baktım numarası 9 :D Oradan anladım.

İnşallah tek seferliktir

• 2.bolumu izledim cok iyiydi. Macin sonu ne oluyor kim kazaniyor mangayi okuyan birisi yazabilir mi?

• Izledigim en kotu bolumdu Haikyuu 3.Sezon 'ANA KONUSU' (2016-   ) 

• Bu bolumude o cakma sariya ayirmislar.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Bu bolumude o cakma sariya ayirmislar.

Niye ayırdıklarını bölüm sonunda gördük. Bir nevi spoiler oldu  Haikyuu 3.Sezon 'ANA KONUSU' (2016-   ) 

• bu haftaki bölümde de çizimler epey kötüydü

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Evet cizimlerin cilki cikti artik.  Haikyuu 3.Sezon 'ANA KONUSU' (2016-   ) 

• Bolumu dun izledim yeni giren 1 numara cok da abartilicak biri degildi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.