Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde uygun fiyata Samsung kablosuz kulaklıklar, ŞOK marketlerde Xiaomi ürünleri var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
6.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haftaya A101 marketlerde uygun fiyata Samsung kablosuz kulaklıklar, ŞOK marketlerde Xiaomi ürünleri var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5GHz desteklememesi almamak için bile sebep, evdeki modemim 2,4 ve 5GHz aynı anda desteklemesine ragmen telefon nıtebook vs hiç birinde 2.4 Ghz şifresiyle bağlanmıyorum çok yavaş.
    Kısaca pazarlama taktikleri var aman gözünüzden kaçmasın (300Mbps aldanıp) 5Ghz DESTEKLEMEDİĞİ.

• Kablosuz kulaklık alınır mı? Ne diyorsunuz arkadaşlar

• Xiaomi wifi ürününde ethernet kablo girişi yok. Yani modemden kablo çekip modem hızını doğrudan wifi ile yayamıyorsunuz benim almamak için sebebim bu olmuştu.
    Geçen gün keenetic start aldım baya memnunum. Kablo ile dağıtımı da iyi, şu an wifi repeater olarak kullanıyorum ondan da çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinyal genişletici üzerinden online oyun oynanmaz.ping çok yüksek oluyor.bilginiz olsun

• Kulaklıklar alınır mı acaba

• Avantajlı duruyor

• tartı hangisinde göremedim ..
  • Evde sürekli bluetooh ürün kullanıyorsanız. mutlaka 5ghz modem/router alın. xiaomi gigabit4A router aldım rahat ettim vallahi. Snyal kalitesi de çok iyi ve kulaklık ile hoparlör bağlı iken internetim kesilmiyor artık. 2.4 frekansı bluetooh ile çok çakışıyor ve sürekli performans kaybı yaşanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 7 Haziran 2020; 13:58:53 >
  • Arkadaşlar tartı Xiaomi body scale 2 değil, mi smart 2 banyo baskül diye geçen model. yani yağ oranını falan ölçmez, o fiyatada imkansız zaten. Normal tartı işlevini gören birde vücut kitle endeksini ölçen model bu. Yağ, kas miktarını ölçen modelde üstünde 4 adet nokta var

• Uygun kulaklığa bak, 100 lira. Ne hale geldik arkadaş

• Paarthurnaax kullanıcısına yanıt
    Yoo senin için 10 lira niye aşağıdakine bakmadın ki? Bütçene göre. Ama illa 100lük istemiyorsan sen de bluetooth almayı ver. 100 Lira da onun için ucuz aslen bilesin.

Haftaya A101 marketlerde uygun fiyata Samsung kablosuz kulaklıklar, ŞOK marketlerde Xiaomi ürünleri var
  • Optimus01 O kullanıcısına yanıt
    4 duvarı modem geçiyor çok zayıf sinyal veriyor ondan dedim

• monacomen kullanıcısına yanıt
    Hocam haberi daha iyi okursanız ne dediğimi anlarsınız. "uygun fiyatlı kablosuz kulaklık".

• Paarthurnaax kullanıcısına yanıt
    Ha ondan dolayı öyle dediysen amenna, eyvallah. 100 Lira aslında ucuz ama 30 a da kablosuz kulaklık bulunabiliyor tabii.
  • hasan55022 H kullanıcısına yanıt
    Yani ne demek bu

• titreyen alev T kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kullaniyorum o cihazi ancak hic o fiyatlara cikmadi max 95 tlydi.

• Klasik modemler ve bluetoothlar kablosuz olarak 2.4 GHz de haberleşme sağlıyor. Teknoloji olarak yeni mi bilmiyorum ama 5 GHz ev tipi olarak kullanılırsa hem başka 2.4 GHz ile çalışan cihazlarla çakışmasını engeller hem de hattınız destekliyorsa daha yüksek hızlara çıkmanızı sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalıArapFaiktenAlıyoduk -- 7 Haziran 2020; 17:34:14 >
  • Mart 2020'de 70 TL imiş, sonra nisanda 130 TL olmuş. Şimdi de 90 TL.

• Wifi Pro'nun da fiyatı güzel. Türk satıcılar n11'de fiyatını 130tl'ye çıkarmıştı. Bu haber iyi oldu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.