Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde uygun fiyata Samsung kablosuz kulaklıklar, ŞOK marketlerde Xiaomi ürünleri var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
6.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Koronavirüs salgını döneminde de teknolojik ürün kampanyalarına hız kesmeden devam eden perakende gıda marketlerinde haftaya ekosistem ürünleri ve aksesuarlar uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

11 Haziran A101 aktüel ürünler

11 Haziran A101 aktüel ürünler arasında Samsung marka iki kablosuz kulaklık dikkat çekiyor. Samsung A08C olduğu görülen kulaklık modeli 10mm ses sürücüsü sayesinde üst seviye ses kalitesi sunarken 6 saate kadar kullanılabiliyor.

Ayrıca Bkz.Yapay zekaya karşı mücadele ettiğiniz Hello Human çok kısa süreliğine ücretsiz

Samsung 103B kulaklık modeli ise 5 saate kadar kullanılabiliyor. Her iki kulaklık modeli de 99.95TL fiyat etiketine sahip ve piyasa fiyatının oldukça altında olduğunu söylemek gerek.

10 Haziran ŞOK aktüel ürünler

10 Haziran ŞOK aktüel ürünler arasında Xiaomi ekosistem ürünleri yer alıyor. Xiaomi Mi Smart Scale 2 olduğu tahmin edilen ve Bluetooth ile kilonuzu uygulamaya gönderen akıllı baskül 119TL ve oldukça uygun. Xiaomi WiFi Pro kablosuz sinyal genişletici ise 89.90TL ile yine uygun fiyattan satışa çıkacak.

• Tartı cidden ucuzmuş, kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önce Gosmart almıştım 10.000mh 25 liraydi A101 de. Ama şimdi fiyat artmis ve o kadar dandikti ki sonrası gün iade etmiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi pro kullanan var mı alınır mı

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    iki adet almıştım, acil ihtiyacım olmuştu, ilginçtir halen her ikisi de bozulmadı.. kullanıyorum.. "gosmart" o kadar kötü ürünler değilmiş dedirtti bana..

• Tartı ben hepsiburadadan aldım bulabilirseniz alın çok kaliteli.

• Sinyal genişletici cidden çok düşmüş.

• gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    Kulaklıklar nasıl acaba?

• Bu sinyal genişletici 4 duvarı geçebilir mi yani modemden sonra 4 duvar var . Genişletici olmadan laptop 1 diş zarzor çekiyor kopuyor vs

• Sinyal Genişleticiden 3 Haziran da Trendyol dan sipariş verdim. Hâlâ teslimat edilecek bekliyorum. Ben sipariş verdiğim de 102.5 lira idi şuan 96 lara düşmüş ilginç bir durum var fiyatı çok hızlı bir şekilde eriyor anlam veremedim. Şok ta da en uygun fiyat sanırım hem de direk elden almış olacaksınız, isteyen değerlendirebilir.

• interwap kullanıcısına yanıt
    Ben 2 yıldır Samsung Level U kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısı falan yok, ancak bu kulaklıklar hakkında bir bilgim yok. Yanlış yönlendirmek istemem.

• JINTON kullanıcısına yanıt
    3 ay önce 70 civarlarındaydı zaten, sonra birden zıpladı.

• ihsanmx kullanıcısına yanıt
    Tahmin edebiliyorum hocam.

• Wifi genişletici f/p açısından evet güzel

• Acaba sinyal genişletici odalar arası gezinti yaparken kopma yapiyormu

• xiaomi wifi pro 250 liraydı kaçırmayın derim

• gayet güzel ben kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Bu sinyal genişletici 4 duvarı geçebilir mi yani modemden sonra 4 duvar var . Genişletici olmadan laptop 1 diş zarzor çekiyor kopuyor vs
    Sinyal genişleticiyi modem sinyalinin orta seviye olduğu bir yere yani modem ile laptop arasında bir yere koyarsanız iş görecektir.

Sinyal genişleticiyi modeme çok yakın kurarsanız modemden aldığı sinyali tekrarladığı için zaten aşağı yukarı modemin gösterdiği performansı gösterecektir, modemden çok uzağa kurarsanız sinyali yeterince iyi alamayan genişletici dağıtımını da iyi yapamaz, iki durum arasında en iyi olanı deneyip o şekilde konumlandırmalısınız.
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Üstat 4 duvarı sinyal degil battal gazi bile geçemez

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.