Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde Haylou Solar akıllı saat ve Toshiba akıllı televizyon var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya A101 marketlerde Haylou Solar akıllı saat ve Toshiba akıllı televizyon var

Evlere kapandığımız ve milli maçların yaklaştığı bugünlerde perakende gıda marketleri de televizyon ürünlerine ağırlık veriyor. Ayrıca giyilebilir cihaz seçenekleri de spor takibi açısından değerlendirilebilir. 

6 Mayıs A101 aktüel teknolojik ürünler

6 Mayıs A101 aktüel teknolojik ürünler arasında Xiaomi Haylou Solar LS05 akıllı saat dikkat çekiyor. 30 güne kadar bekleme süresi sunan ve 1.28 inçlik ekrana sahip olan akıllı saat 199TL ile piyasa ile aynı seviyede ancak A101’e özel Türkçe dil desteği ve Türkçe kutu tasarımı olduğu ifade ediliyor. 

Ayrıca Bkz.Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam'ın çekimleri başladı

Diğer taraftan YouTube ve Netflix gibi uygulama desteği olan Toshiba marka 55 inçlik akıllı televizyon da 4299TL seviyesinden satılacak. Bu ürüne A101 sanal market sayfasından ulaşmak da mümkün. 

Son olarak 6.1 inçlik ekranlı, 4 çekirdekli Helio A22 yonga setli, 3GB RAM bellekli ve 4080mAh bataryalı Reeder P13 Blue modeli 1299TL, Piranha marka Türkçe kablosuz mini klavye 59.95TL şeklinde satılacak. 

• Toshiba televizyonu almak isteyenler için bazı bilgiler:

Üretici: Vestel

Model Numarası: 55V5B63DT

Anakart Serisi: 17MB230

Panel Tipi ve Panel Yapısı: Boe Display / ADS Panel

Panel Tepkime Süresi: 8 MS

Yenileme Hızı (Gerçek): 50 Hz

Yenileme Hızı (Yazılımsal): 1700 Frr

(Ürün özellikleri 2020 üretimiyle aynı olduğu varsayılarak paylaşılmıştır, 2021 üretimlerinde farklılık olabileceğinizden sorumluluk kabul edilmez)

(+) Panelin üretim teknolojisi IPS ile aynı olduğundan IPS panellerle benzer bir görüntüye sahiptir.

(--) Futbol maçlarını izlemek veya oyun konsollarında futbol maçlarını oynamak için ideal bir televizyon olmayabilir.

• Saat alınır mı var mı kullanan? Bir kaç kez araştırdım bu tür saatleri alasım var.

• Hepsiburada da aynı para gözüküyor ama direkt beklemeden almak daha iyi gibi fakat oksijen ölçmesi falan yok galiba
  • A101 benzeri marketlerde elektronik ürün yasağı ne oldu?

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum memnunum saatten. Malzeme kalitesi güzel. Şarj ömrü de 20-25 gün gidiyor orta parlaklıkta.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Saat alınır mı var mı kullanan? Bir kaç kez araştırdım bu tür saatleri alasım var.

Uyanma süresi biraz yavaş bence. Amazon dan almıştım bu yüzden iade etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolasx -- 1 Mayıs 2021; 15:3:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Uyanma süresi biraz yavaş bence. Amazon dan almıştım bu yüzden iade etmiştim.

Alıntıları Göster

Band 5 bakıyordum onunda tipi hoşuma gitmiyor.

• A101 de satılan Türkçe oluyor da Amazon’da hb de satılan nasıl Türkçe olmuyor acaba?
  • Xiaomi beleş verse almam Xiaomi ürünlerinin hepsi çöp

• Toshiba televizyonu almak isteyenler için bazı bilgiler:

Üretici: Vestel

Model Numarası: 55V5B63DT

Anakart Serisi: 17MB230

Panel Tipi ve Panel Yapısı: Boe Display / ADS Panel

Panel Tepkime Süresi: 8 MS

Yenileme Hızı (Gerçek): 50 Hz

Yenileme Hızı (Yazılımsal): 1700 Frr

(Ürün özellikleri 2020 üretimiyle aynı olduğu varsayılarak paylaşılmıştır, 2021 üretimlerinde farklılık olabileceğinizden sorumluluk kabul edilmez)

(+) Panelin üretim teknolojisi IPS ile aynı olduğundan IPS panellerle benzer bir görüntüye sahiptir.

(--) Futbol maçlarını izlemek veya oyun konsollarında futbol maçlarını oynamak için ideal bir televizyon olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Band 5 bakıyordum onunda tipi hoşuma gitmiyor.

Alıntıları Göster

Ben band 5 kullanıyorum memnunum. Ama görünüş olarak saat tipi olmadığı için haylou daha iyi.

• Eskiden BİM ve ŞOK 'unda elektronik ürünler haberlerini veriyordunuz ? Son 1-2 haftada göremiyorum ??

• quadorian kullanıcısına yanıt
    Televizyonu anlatan biri çıkar mı diye bakmaya gelmiştim sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Televizyonu anlatan biri çıkar mı diye bakmaya gelmiştim sağolun.

Rica ederim. Televizyonda en önemli kısım panel olduğundan panel kısmını paylaştım umarım işinize yarar.

• Saati merak eden varsa ben kullanıyorum bütün özellikleri güzel çalışıyor. 20-25 gün orta parlaklıkta şarjı gidiyor diyenler olmuş inanmayın. Bunu diyen adam saati çoğunlukla takmıyordur. Ben aktif kullanıyorum hergün yatana kadar kolumda maks 11 gün gitti orta parlaklıkta.

Eksi olarak ise şarjı çok yavaş doluyor başka bir yamuğu yok.

• MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Merak etmiş olabilir. Hemen kabalaşmasanız böyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: XrebeLLiousX

Merak etmiş olabilir. Hemen kabalaşmasanız böyle...

Hiç öyle bir üslup sezmedim ama.

Ayrıca eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmesin.

• MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Haha son dediğinde haklısın hocam. :))

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.