Şimdi Ara

Haftalik Cebinize Uyan İnternet İptali (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
103.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Banada aynisi oldu gelisme yokmu bu konu ile ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsm248 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o dönemde vodafona mail atmıştım iptal edin yoksa başka operatöre geçerim bu şekilde hiç bi anlamı yok vodafonda kalmamın diye.... ki iptal etmeseler geçecektim başka operatöre gerçekten

Ama İptal ettiler hiç sıkıntı yaratmadılar. SiZ de bi mail atın iptal etmezlerse hiç peşine düşmeyin bu adamların, telekoma falan geçin ben daha memnunum telekomdan

• Otomatik 5 lira kesiyor. Faturasız hatta ilk defa böyle bir şey gördüm. Resmen gasp ediyorlar.
  • Arkadaşlar benim kullandığım paket 5 gb 750 dk 1000 sms intetnet bitince otomatik devreye giriyor bu paket. Ben ayarlardan mobil veri kullanımını 4995 mb olarak sınırlandırdım internet bitmeden mobil veri devre dışı kalıyor paket devreye girmiyor.

• Benim de isteğim dışında internet kullanmadığım halde hattımda yeterli bakiye tl olduğu sürece Cebinize Uyan İnternet Hakkı diye paket dışı internet kullanımı için 5 tl. karşılığı 250 mb paket dışı internet yüklenmektetdir. Bu tarifeyi iptal edilebiliyor mu? Ediliyorsa kime nereye nasıl müracaat etmem gerekiyor ve ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.
  • Bu ücretsiz 5 mb ve 5 liralık 250 mb olan ZORUNLU dayatılan Cebinize Uyan paketi zımbırtısı esas tarife paketinizdeki internet hakkınız veya yenileme süreniz bittikten sonra devreye girmiyor mu sonuçta? Yani tarife paketinde sunulan aylık internet hakları sırasıyla bitmeden 5 lira düşmüyor diye anlıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 10 Kasım 2018; 23:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu ücretsiz 5 mb ve 5 liralık 250 mb olan ZORUNLU dayatılan Cebinize Uyan paketi zımbırtısı esas tarife paketinizdeki internet hakkınız veya yenileme süreniz bittikten sonra devreye girmiyor mu sonuçta? Yani tarife paketinde sunulan aylık internet hakları sırasıyla bitmeden 5 lira düşmüyor diye anlıyorum?
    Faturalıda 25mb ücretsiz Faturasız da 5Mb ücretsiz veriliyor. Kullanım haklarınıza dikkat edip harcama yapınız. Eğer ki dikkat edemiyorsanız fazla tl yüklemeyin. Cebine uyan paket eskiden yoktu. 11TL kullanıma ulaştığında gün sonuna kadar akk siz sınırsız internet veriyordu. Birilerinin işine geliyordu. Bu özelliği sonradan cebine uyan yaptılar. Sınırsız olayı kaldırdılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

Faturalıda 25mb ücretsiz Faturasız da 5Mb ücretsiz veriliyor. Kullanım haklarınıza dikkat edip harcama yapınız. Eğer ki dikkat edemiyorsanız fazla tl yüklemeyin. Cebine uyan paket eskiden yoktu. 11TL kullanıma ulaştığında gün sonuna kadar akk siz sınırsız internet veriyordu. Birilerinin işine geliyordu. Bu özelliği sonradan cebine uyan yaptılar. Sınırsız olayı kaldırdılar.

Alıntıları Göster
    O halde aylık tarife paketindeki internet hakkı bitmeden Cebinize Uyan devreye girmiyorsa, bu 5 lira baştan düşmüyor demektir değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

O halde aylık tarife paketindeki internet hakkı bitmeden Cebinize Uyan devreye girmiyorsa, bu 5 lira baştan düşmüyor demektir değil mi?

Alıntıları Göster
    Evet internet paketiniz bittiğinde devreye girer. Kullanım haklarınız bitince kullanmaya devam etmezseniz devreye girmez. 5Mb bitmeden devreye girmez.
  • 7 TL olmuş. Bu paket halen zorunlu mu? Ayrıca mesajda neden "Cebinize Göre..." derken Vodafone sayfasında "Cebinize Uyan..." yazıyor? Aynı hizmet değil mi?

Adamlar aynı paketin adını bile düzgün yazamıyorlar farklı yerlere :)

https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/cebinize-uyan-internet.php

Haftalik Cebinize Uyan İnternet İptali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Eylül 2020; 15:18:7 >
  • Muhtemelen zorunludur hocam. Geçmişte çok fazla sorun yaşayan oluyordu bu konuda. Video izlerken internet paketi bitmiş, farkına varmamış. Hattındaki bütün tl'ler bitmiş/faturası çok gelmiş falan. Haliyle bu konuda çok fazla şikayet olunca operatörler bu tarz paket tanımlama yoluna gittiler. İnternet biter bitmez bu tarz paketleri tanımlıyorlar. Geçmişte paketsiz internet kullanım ücreti 100 kb 1 tl gibi bir şeydi. Haliyle 1-2 dk farkında olmadan paketsiz internet kullanmak bile geçmiş olsun dedirtiyordu insana :)

Vodafone'un sayfasında hala 5 tl yazıyor. Ne ismi güncellemişler, ne de fiyatı güncellemişler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Muhtemelen zorunludur hocam. Geçmişte çok fazla sorun yaşayan oluyordu bu konuda. Video izlerken internet paketi bitmiş, farkına varmamış. Hattındaki bütün tl'ler bitmiş/faturası çok gelmiş falan. Haliyle bu konuda çok fazla şikayet olunca operatörler bu tarz paket tanımlama yoluna gittiler. İnternet biter bitmez bu tarz paketleri tanımlıyorlar. Geçmişte paketsiz internet kullanım ücreti 100 kb 1 tl gibi bir şeydi. Haliyle 1-2 dk farkında olmadan paketsiz internet kullanmak bile geçmiş olsun dedirtiyordu insana :)

Vodafone'un sayfasında hala 5 tl yazıyor. Ne ismi güncellemişler, ne de fiyatı güncellemişler :)
    Sağol canım kardeşim :)

İlk sayfadaki birkaç sene önceki mesajlarda bir arkadaş isyan etmiş, dolumlu tarife kullanıyorum ama internet paketim bitince daha yüksek GB ile daha uygun fiyata internetimi doldurmaya imkan vermeden direkt 5 TL tırtıklıyor 250 MB için demiş otomatik olarak (şimdi 7 TL). Bunun gibi mantıksal sorunları da var hizmetin. Şimdi ne durumdadır tam bilemiyorum.

Sen Vodafone'a devam mı halen?

Dediğin gibi koskoca (ya da bize öyle geliyor) kurumsal firma nasıl yazım hatası yapıyor, görüyorsun. Neyse bunu geç, daha neler neler yapmışlıkları var. Telekom'da da böyle saçmaladıkları olmuştu internet (Adsl) fatura zam tarihlerini falan yazarlarken geçmişte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Eylül 2020; 16:11:17 >
  • Evet, o doldurma olaylarını ben de hatırlıyorum. Paketin bitmesine az kala doldurmak gerekiyordu, yoksa bu 250 mb'lık paketi sistem otomatik olarak tanımlıyordu. Onu düzeltseler iyi olurdu dediğin gibi.

Ben türk telekom kullanıyorum. Akrabalar vodafone kullanıyor, arada bir hatları kapanmasın diye tl yüklüyorum onlara. Bir de bazen yemeksepeti kuponu dağıtıyor vodafone, onu kullanıyorum :)

Dediğin gibi koskoca firmalar neler neler yapıyor, insan bir yerden sonra şaşırmamaya başlıyor maalesef :)

• Vodafone tam lıksın

• Yil olmus 2022 bu vodofone hirsizliga devam ediyor yok deme hala bu paketi iptal etme

• 15 liraya 250 mb yükledi. Bunu nasıl iptal ediyoruz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.