Şimdi Ara

hafta sonu tatil olan işler (tavsiye edin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 11 yıldır vardiyalı çalışıyorum. gecem günüm belli degil bayram seyran resmi tatiller vs. hiçbirinde izin yapamıyorum bıktım artık. özellikle gece çalışmak öyle yıpratıyorki..

insanlara bakıyorum cuma akşamı keyiften çıldırıyolar, hele bayramlarda ve diğer resmi tatillerde yatıştalar. ben hep o günlerde işe gitmenin ezikliğini yaşıyorum.

cumartesi-pazar tatil olan işyerleri nereler oralara girmeyi kovalıyayım bari. bana tavsiyesi olan olursa çok memnun olurum.

illaki ''herkes ekmek parası için yardırıyo, okusaydın'' vs şeklinde düşünenler olacaktır. olsun. akıl akıldan üstündür derler belki birinden bir fikir yada tavsiye çıkar diye düşünüyorum. bu konuda yardım isteyeceğim çevrem, tanıdığım yada dayım yok...

filanca yere başvur yada filanca yer öyle çalıştırıyo git form doldur gibi tavsiyeleriniz olursa memnuniyetle değerlendirim. herkese hayırlı bol kazanç diliyorum...

• Kesin otelde çalışıyordun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirenia kullanıcısına yanıt
    Öncelikle kendinden biraz bahsetmen gerek.
    Yaş kaç?
    Tahsilin nedir?
    Şuan yaptığın iş nedir?
    Becerilerin ne yöne daha ağır basar? gibi bilgiler verirsen daha sağlıklı fikirler sunabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler mesajınız için.
    güvenlik olarak çalıştım şimdiye kadar. tahsil lise. diksiyonum gayet düzgün.
    ne iş olsa yaparım demek biraz abes olucak. ama şunu şunu yaparım deme şansım pek yok. işe göre,tavsiyeye göre ben şekil alıcam. almakta zorundayım.

aslında utana sıkıla açtım konuyu. kimseninde yanlış anlamasını istemem bana referans olun yada beni işe sokun demek istemedim.
    belki çevreden bildiginiz yada kendi işyeriniz bu şekildedir ve şuraya git başvur şeklinde bir tavsiyesi olur diye birinin diye düşündüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.