Şimdi Ara

Hafıza problemi -- bi bakar mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende 5s var 16 gblik ... alanı yönet bölümüne girdiğim de ordaki şeyleri toplayınca 5 gb felan ediyor yani 12 gb toplam desek 7 gb felan boş olması lazım ama öyle göstermiyorr .... 8.5 dolu diyor 3.5 boş diyorr ... neden böylee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çöp dosya birikmiştir,
    tongbu kur bilgisayarına,onla temizlediğinde baya yer açılıyor
  • silinlerdende sil

• Film kiralıyor gibi yap özellikle yüzüklerin efendisi kralın dönüşü gibi en yüksek gb lı filmler olsun. Cihazda yer açmaya calışıyor yer bulamayınca iptal ediyor. Bunu Araştır başka konularda olacaktır.

• iTunes Store'a gir. Yüzüklerin Efendisi diye arat. Kirala de. Cihazda yer yok diyecek kiralamayacak. Ve yer açmaya başlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

Film kiralıyor gibi yap özellikle yüzüklerin efendisi kralın dönüşü gibi en yüksek gb lı filmler olsun. Cihazda yer açmaya calışıyor yer bulamayınca iptal ediyor. Bunu Araştır başka konularda olacaktır.

Sakin bunu yapmayin.... hafiza siliyor evet ama filmide satin aliyor apple nin oyununa geliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde bunu denedik arkadasın telefonunda öyle bir şey olmadı. Yer de açıldı. Ayrıca satın alma değil kiralama yaptık risk edilen tutar da 3 lira bişey ki dediğim gibi o da hafıza olmadığı için iptal edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zencefi1 -- 18 Mart 2017; 20:49:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battery Doctor adlı uygulama var önbellek silmek için çoğu kişi kullanıyor. Bende kullanıyorum. Bu uygulamayı kullan.

iTunes'dan film kiralama yapma. Ben bir kaç kez denedim nasıl olduysa iki tane film kiralamışım ve bunların parasıda benden kesilmiş.Üstelik hafızamda yer de yoktu bu filmler için.

Apple'a mail atarak para iadesi alabildim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.