Şimdi Ara

HAFİF ETKİLİ ANTİDEPRESAN VE UYKU İLACI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar allah aşkına bana antidepresan etkisi hafif olan, aynı zamanda içtikten şöyle 30 dakika sonra falan da uyku getirecek olan bir ilaç önerin. artık doğru düzgün uyku uyumak içimdeki kaygıları stresleri atmak istiyorum. doktora gitmedim gidemem de, böyle bir ilaç önerebilir misiniz ? bağımlılık yapmasın, sabah olunca kalkabileyim böyle 8 saat falan uyutsun yok mudur böyle bir antidepresan ;?

not: 17 yaşındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytekin6761 -- 26 Ocak 2016; 4:09:18 >

• niye doktora gidemiyorsun ki?
  • Melissa ve papatya poşet çayı iç, süper rahatlatır, çifter olarak içersen uykunu da getirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MarquisDeSade kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler başka önerisi olan var mı
  • Passiflora alabilirsn eczaneden sakinlestirir endise azaltir uyku getirir😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarı kantaron bitkisi al çay gibi demle. Günde 2 yada 3 bardak iç. Kafan güzelleşir. Ama dikkat et çok rahatlatır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitkiler, özellikle sarı kantaron, bir takım ilaçlarla etkileşime girip komplikasyonlara yol açabilir. Öneride bulunurken daha duyarlı davranalım lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman ha sakın antidepresan,antipsikotik kullanırken sarı kantoron içmeyin, vallahi komaya sokabilir.
    sarı kantoron, değişik bir antidepresan jeneriği olan monoamin oksidaz inhibitörü (MAOI) gibi etki gösterir.
  • aytekin6761 A kullanıcısına yanıt
    bitkisel bir ilaç kullanımı yan etkileri bilinmediğinden önerilmez. en hafif uyku ilacı olarak desyrel 50 mg söylenebilir. ancak doktor kontrolünde olmadan kullanılmaması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytekin6761

Arkadaşlar allah aşkına bana antidepresan etkisi hafif olan, aynı zamanda içtikten şöyle 30 dakika sonra falan da uyku getirecek olan bir ilaç önerin. artık doğru düzgün uyku uyumak içimdeki kaygıları stresleri atmak istiyorum. doktora gitmedim gidemem de, böyle bir ilaç önerebilir misiniz ? bağımlılık yapmasın, sabah olunca kalkabileyim böyle 8 saat falan uyutsun yok mudur böyle bir antidepresan ;?

not: 17 yaşındayım

Stres ve kaygıyla mücadele etme yollarını bulabileceğin bir site öneriyorum. Kendi kendine yapabileceğin kolay ve pratik uygulamalar mevcut.

Site Linki:www.e-anksiyete.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PastHabit -- 10 Şubat 2016; 15:09:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.