Şimdi Ara

Hadron HD414

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu linkte bulunan PSU yu sipariş verdim fakat kuşkularım var internetten okuduğum yorumlarda çok kötülenmiş, daha önce kullanan varsa nasıl olduğu hakkında bilgilendirirmisiniz beni lütfen?
    https://urun.n11.com/guc-kaynagi/hadron-hd414-650w-watt-power-supply-psu-guc-kaynagi-12cm-fanli-po-P172297385

• 100 liralık güç kaynağından ne beklediğinize bağlı?

Frisby, everest gibi alt kalite ürünler bunlar. Eski bir sisteme aldıysanız kör topal idare etsin diyorsanız kullanırsınız fakat sıfırdan bir sistem topluyorsanız, işlemciydi, anakarttı, ekran kartıydı masraf yaptıysanız bu psu'ya sistem emanet edilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

100 liralık güç kaynağından ne beklediğinize bağlı?

Frisby, everest gibi alt kalite ürünler bunlar. Eski bir sisteme aldıysanız kör topal idare etsin diyorsanız kullanırsınız fakat sıfırdan bir sistem topluyorsanız, işlemciydi, anakarttı, ekran kartıydı masraf yaptıysanız bu psu'ya sistem emanet edilmez.

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim sistemim şöyle

Intel i5-2310 İşlemci
    Msi R7 240 Ekran kartı
    8 GB DDR3 CORSAIR RAM

Ben bu PSU, ya bu sistemi emanet etsem bana bir sorun çıkarır mı acaba? sistemim çokta yeni sayılmaz şöyle 1-2 yıl idare edebilir miyim bu psu ile ve birde tam değer olarak 650 Watt diyor fakat emin olamadım ben 80+ sertifikası yok bu ürünün zaten bu fiyata bunu bekleyemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drazah -- 28 Kasım 2017; 2:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drazah

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

100 liralık güç kaynağından ne beklediğinize bağlı?

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim sistemim şöyle

Intel i5-2310 İşlemci
    Msi R7 240 Ekran kartı
    8 GB DDR3 CORSAIR RAM

Ben bu PSU, ya bu sistemi emanet etsem bana bir sorun çıkarır mı acaba? sistemim çokta yeni sayılmaz şöyle 1-2 yıl idare edebilir miyim bu psu ile ve birde tam değer olarak 650 Watt diyor fakat emin olamadım ben 80+ sertifikası yok bu ürünün zaten bu fiyata bunu bekleyemeyiz.

Sistem yeni değil anladığım kadarıyla.

Yani bütçeyi arttıramıyorsanız yapılacak birşey yok, alın kullanın patladığı yere kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.