Şimdi Ara

HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
35
Favori
208.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yamayı yeni keşfettim oyun baya sardı yamanızı bekleyeceğim. Senin ve çeviride emeği geçen herkesin eline emeğine klavyesine sağlık. Ayrıca geçirdiğin kaza sebebiyle çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

• Arkadaşlar güncelleme yaptım fakat alta yazmamışım %40'ı çevrildi şu an.

Ayrıca teşekkür ediyorum geçmiş olsun dileklerin için. @fenah2007

Takipte kalınız.

Teşekkürler iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber-G -- 28 Aralık 2020; 4:14:16 >
  • Son İki Hafta İçinde Ara ara Açıp Oynadıgım Dark Souls 3, Ori and the Blind Forest ve Hollow Kight'ı Sonunda Bitirebildim, Şimdi Sizin Yamanızı Bekliyorum Hocam Oynamak İçin.. Hadeside Gömçürelim ya :-)

Elinize Bileğinize Kuvvet Kolaylıklar Dilerim...

• Elinize sağlık kolay gelsin
  • Kolay gelsin hocam, yorumlardan gördüğüm kadarıyla güzel kaliteli bir yapım geliyor gibi. Çeviri değil de yerelleştirme yaptığınızı söylüyor olmanız ve bir stüdyo edasıyla bu işe tutunmuz olmanız beni çok sevindirdi. Yolunuz açık olsun

• Alsak mı acaba 32 tl fiyatı var şu an. Ocak içinde çıkar mı ki yama.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Kanımca Ocak içinde bu yama çıkar hocam. Kendileri de öyle belirtiyor zaten.

@8erk tekrardan elinize emeğinize sağlık hocam. Sabırsızlıkla bekliyoruz çıkmasını.

• Arkadaşlar çıkış tarihi olarak ocak ayının sonlarını öngörmekteyiz ancak takdir edersiniz ki herşey test aşamasına bağlı hatalar vs elbet olur. Tüm hatalarımızı düzeltip kusursuz bir çeviri yayınlamak istiyoruz. Çeviri asla yarıda bırakılmayacak ama bundan şüpheniz olmasın.

Bu arada yeni yılınız kutlu olsun. Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.!

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber-G -- 31 Aralık 2020; 20:0:45 >
  • HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI!
  • Emeğinize sağlık. Gerçekten Türkçeleştirilmesi gereken bir oyun. Fazla konuşma var ve anlaşılınca çok daha keyifli oluyor. Ayrıca Ücretsiz olarak paylaşacak olmanız da takdire şayan. Merakla bekliyorum yamanızın çıkmasını. Tekrar tekrar teşekkürler...

• rez

• rez

• Megathrone26 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam.

• Merakla bekliyoruz hocam.

Şimdiden elinize sağlık :)

@8erk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theasus -- 7 Ocak 2021; 14:10:18 >
  • Rica ederiz arkadaslar :)

• Steam'den aldık bekliyoruz hocam. Kolay gelsin. HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI! HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI! HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI! 

• durum nedir? en son %40 olmuştu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

durum nedir? en son %40 olmuştu sanırım.

Güncelleme :

Çeviri durumu şu an itibari ile %60 olarak hesaplandı arkadaşlar.

İyi forumlar,

Eleven Studios

• quote:

Orijinalden alıntı: ber-G

Güncelleme :

Çeviri durumu şu an itibari ile %60 olarak hesaplandı arkadaşlar.

İyi forumlar,

Eleven Studios

Alıntıları Göster

Elleriniz Dert Görmesin Hocam <3

Bu Arada Sizde Uygun Görürseniz Merak Edipte Sadece % Kaç Çevrildiğine Baktığına Tanık Olduğum Arkadaşlar Var, Onlar İçin %'lik Güncellemeleri İlk Yazınızda da Belirtebilirseniz Çok Makbul Olur HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI! 

• HADES TÜRKÇE YAMA (YERELLEŞTİRME) TAMAMLANDI!

Ben ekipten falan değilim de arkadaşın dediği oran üzerinden anasayfadaki görseli güncelledim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J c K -- 10 Ocak 2021; 18:43:33 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.