Şimdi Ara

hacettepe işletme VS anadoluda pdr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    tm3 29k
    bu ikilemde kaldım arkadaşlar sizce hangisi? bu bölümlerde okuyan var mı? artıları eksileri vs vs. yardımcı olur musunuz?

• up arkadaşlar yok mu tavsiye verecek yardımcı olacak olan?
  • Kanka puanlarımız hemen hemen aynı galiba. Benim de TM 1 42 , TM 3 27. Bırak ikisini de gel Ankara Siyasal (Uluslararası İlişkiler)'a.
  • Y.I.W.A.L.Y kullanıcısına yanıt
    tm2 36k iki arada bir derede kaldım hacettepe işletmenin sıralamasından 2k öndeyim sbf'nin uluslardan 1k geride sbf'nin maliyeden de 1-2k gerideyim pdrlerde de yakın ve istediğim yerlede ya 1k ileri ya 1k gerideyim nolacak bilmiyorum :D

evet up arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

tm2 36k iki arada bir derede kaldım hacettepe işletmenin sıralamasından 2k öndeyim sbf'nin uluslardan 1k geride sbf'nin maliyeden de 1-2k gerideyim pdrlerde de yakın ve istediğim yerlede ya 1k ileri ya 1k gerideyim nolacak bilmiyorum :D

evet up arkadaşlar

merak etme %90 olur Uluslararası İlişkiler.Ankara Siyasal bir ekol , bence Anadolu'da PDR okumandan daha fazla şey katar bu okul sana.
  • Y.I.W.A.L.Y kullanıcısına yanıt
    bir yanda garanti olan pdr var öbür yanda okulun katacakları pdr'de yata yata bitirip 30 sene aynı maaşla memur olmak var işletme ya da uluslararasında kendini geliştirme şans çok çok etkili. garantici bir tip olduğum için pdr yakamı bırakmıyor bir türlü ama öbür türlü de hacettepe işletme ya da sbf müthiş geliyor çok karışık çok

up arkadaşlar fikri olan buralarda okuyan tanıdığı olan yok mu?
  • up arkadaşlar yok mu yardımcı olacak fikir verecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

bir yanda garanti olan pdr var öbür yanda okulun katacakları pdr'de yata yata bitirip 30 sene aynı maaşla memur olmak var işletme ya da uluslararasında kendini geliştirme şans çok çok etkili. garantici bir tip olduğum için pdr yakamı bırakmıyor bir türlü ama öbür türlü de hacettepe işletme ya da sbf müthiş geliyor çok karışık çok

up arkadaşlar fikri olan buralarda okuyan tanıdığı olan yok mu?

Hocam kendin aslında bu mesajda cevap vermişsin kendini geliştirmek istiyorsan HACETTEPE pdr 4 sene sonra garanti olmayabilir
  • okannnnnn kullanıcısına yanıt
    aslında evet işte dediğim gibi hacettepeyi yazmak pdryi kötülemek yazmamak için neden arıyor gibiyim kafam çok karışık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.