Şimdi Ara

hacettepe işletme VS anadoluda pdr

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> hacettepe işletme VS anadoluda pdr
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    966 Mesaj
    tm1 43k
    tm3 29k
    bu ikilemde kaldım arkadaşlar sizce hangisi? bu bölümlerde okuyan var mı? artıları eksileri vs vs. yardımcı olur musunuz?

|
    |
  • Yüzbaşı
    966 Mesaj
    up arkadaşlar yok mu tavsiye verecek yardımcı olacak olan?
    |
    |
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    Kanka puanlarımız hemen hemen aynı galiba. Benim de TM 1 42 , TM 3 27. Bırak ikisini de gel Ankara Siyasal (Uluslararası İlişkiler)'a.

tm2 36k iki arada bir derede kaldım hacettepe işletmenin sıralamasından 2k öndeyim sbf'nin uluslardan 1k geride sbf'nin maliyeden de 1-2k gerideyim pdrlerde de yakın ve istediğim yerlede ya 1k ileri ya 1k gerideyim nolacak bilmiyorum :D

evet up arkadaşlar
    |
    |
    Y.I.W.A.L.Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

tm2 36k iki arada bir derede kaldım hacettepe işletmenin sıralamasından 2k öndeyim sbf'nin uluslardan 1k geride sbf'nin maliyeden de 1-2k gerideyim pdrlerde de yakın ve istediğim yerlede ya 1k ileri ya 1k gerideyim nolacak bilmiyorum :D

evet up arkadaşlar

merak etme %90 olur Uluslararası İlişkiler.Ankara Siyasal bir ekol , bence Anadolu'da PDR okumandan daha fazla şey katar bu okul sana.

bir yanda garanti olan pdr var öbür yanda okulun katacakları pdr'de yata yata bitirip 30 sene aynı maaşla memur olmak var işletme ya da uluslararasında kendini geliştirme şans çok çok etkili. garantici bir tip olduğum için pdr yakamı bırakmıyor bir türlü ama öbür türlü de hacettepe işletme ya da sbf müthiş geliyor çok karışık çok

up arkadaşlar fikri olan buralarda okuyan tanıdığı olan yok mu?
    |
    |
    Y.I.W.A.L.Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    966 Mesaj
    up arkadaşlar yok mu yardımcı olacak fikir verecek?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

bir yanda garanti olan pdr var öbür yanda okulun katacakları pdr'de yata yata bitirip 30 sene aynı maaşla memur olmak var işletme ya da uluslararasında kendini geliştirme şans çok çok etkili. garantici bir tip olduğum için pdr yakamı bırakmıyor bir türlü ama öbür türlü de hacettepe işletme ya da sbf müthiş geliyor çok karışık çok

up arkadaşlar fikri olan buralarda okuyan tanıdığı olan yok mu?

Hocam kendin aslında bu mesajda cevap vermişsin kendini geliştirmek istiyorsan HACETTEPE pdr 4 sene sonra garanti olmayabilir

aslında evet işte dediğim gibi hacettepeyi yazmak pdryi kötülemek yazmamak için neden arıyor gibiyim kafam çok karışık
    |
    |
    okannnnnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.