Şimdi Ara

HACETTEPE CENG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca bölüm kaçla kapatır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 4-5k kapatır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam ceng yükselişi ne kadar sürecek ya. Bu gidişle hacettepe ceng ankara tıpı geçecek.

• TheodoreRoosevelt kullanıcısına yanıt
    neden reddetti hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

geçsin bakalım. Cenge karşı veya tıpa karşı pek bir şey hissetmiyorum. meslekleri araştırıyorum hocam da bu ceng okuyanların hepsi yurtdışına çıkabilecek mi? Kime sorsam yurtdışına çıkcağım diyor bunun karşılığı var mı sizce? Tıp tercih oranı düştü gözlemlediğim.

• SomeFeeling S kullanıcısına yanıt
    Aynen hemen trilyoner olacaklarını zannediyor çoğu. Ama bu iş emek işi, gönül işi. Yoksa yurtdışında mesela doktorlar daha çok kazanıyor.

Haklısınız hocam insanlar hep en iyi sonu umuyorlar, bir umuttur yaşamak:)

• Pratisyen hekimler döner almaları çok düşükmüş hocam. https://forum.donanimhaber.com/tip-yazmayin--137577107-12 çok alanlar azınlıkta gibi. Polisler eğer ek ödemesi iyi bir yere gitmezsek doktordan iyi alıyor sanırım artık.

• Hocam işte tıpın tek sevmediğim yanı binbir kalemde maaş olması. Bazısı iyi bazısı kötü. Yoksa Tr de doktor olmak daha iyi bence. Ama şu hastane ortamını düşününce ve nöbet olması vs beni soğutuyor. Her şeyin artısı eksisi var umarım doktor sayısı arttıkça şu nöbet vs işi ile maaş hesaplanmaz.

• Kısmet hocam hedef belirlemeye çalışıyorum. Ceng furyası da tıp klasiği de ilgimi çekiyor. Araştırıp bana uygun olanı bulurum umarım.

• Sayı verin sayı

• dota2755 D kullanıcısına yanıt

özyeğin gelir hocam

• 4.3k ile yazdım 5k ile kapatır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeFeeling

Hocam ceng yükselişi ne kadar sürecek ya. Bu gidişle hacettepe ceng ankara tıpı geçecek.

2-3binle kapatabilir hocam öyle duyumlar alıyorum ben de 

bence başlangıç yılını 22 ağustos 2021 kimin hesabının devamısınız acaba trollüyorsun ortalığı ve özellikle anara tıpı geçer falan

hacettepe tıp ya da gazi tıp falan da demiyorsun 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 22 Ağustos 2021; 22:0:25 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.