Şimdi Ara

Hababam Sınıfı İlk 250'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.imdb.com/chart/top

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denzel -- 24 Ağustos 2008; 12:48:30 >

• Hepimiz 10 puanı basmalıyız.
  • la düşmese bari
  • Herkes 10 puanı bassın.Ben bastım.
  • Sürekli oy verip yukarı çıkaralım falan diyenler çıkar şimdi, boşa kasmayın yenilerin oylarını saymıyorlar.

10 puan vereyim hazır 250liye girmişken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 24 Ağustos 2008; 13:13:27 >
  • Yuh karayip korsanları kaçıncı sırada.
  • üye olun 2-3 dk sürüyor 10 puan tabikide
  • dark knight gibi bir filmin ilk3 te olduğu listede isterse 1. olsun hiçbir getirisi yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: LAVMAN

dark knight gibi bir filmin ilk3 te olduğu listede isterse 1. olsun hiçbir getirisi yok

Sence ne olmalı 3. film ? Dark Knightı izlediniz mi ?
  • quote:

dark knight gibi bir filmin ilk3 te olduğu listede isterse 1. olsun hiçbir getirisi yok

neden o filmi 1. yaptılar anlamış değilim yakışmıyor o ilk 10a izlemedim o kadar kaliteli bir yapım olduğunu düşünmüyorum daha piyasa çıkmadan önce 1. yapmışlardı ilginç ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

quote:

neden o filmi 1. yaptılar anlamış değilim yakışmıyor o ilk 10a izlemedim o kadar kaliteli bir yapım olduğunu düşünmüyorum daha piyasa çıkmadan önce 1. yapmışlardı ilginç ...

Piyasa derken?
    Sinemaya çıkmadan o listeye girdiği falan yok ABD'de 1 hafta önce gösterime girdi ve o haftasonu girdi listeye

• quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

quote:

Sence ne olmalı 3. film ? Dark Knightı izlediniz mi ?

ne ilk 3.ü yahu ne filimler var hadi ilk 20 de eyvallah ama ilk 3 ten bahsediyoruz
  • Tamam biraz yukarıda ama bunun nedeni Joker rolünde Heath Ledger'in çok üstün performansı ve filmin ölümünden sonra gösterime girdiğinden dolayı duygusallık..
  • quote:

üye olun 2-3 dk sürüyor 10 puan tabikide

ilk üyelerin oyu malesef o listeye etki etmiyor
  • quote:

Tamam biraz yukarıda ama bunun nedeni Joker rolünde Heath Ledger'in çok üstün performansı ve filmin ölümünden sonra gösterime girdiğinden dolayı duygusallık..

öldüğü için verdiler herhalde o kadar oy cevabımı aldım sağolun
  • quote:

tmm liste belki olması gerektiği gibi olmayabilir ama sonuç olarak tüm dünyanın girdiği bir numaralı sinema sitesi ve bu listede bi türk filminin girmesi bence çok önemliydi
  • quote:

quote:

Tamam biraz yukarıda ama bunun nedeni Joker rolünde Heath Ledger'in çok üstün performansı ve filmin ölümünden sonra gösterime girdiğinden dolayı duygusallık..

bnce bi oyuncunun ölümünü o filmin başarısının önüne geçirmek filme haksızlıktır ki bnce heath ledger ölümünden çok canlandırdığı joker rolüyle hatırlanacaktır

• quote:

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: CanYücel

quote:

quote:

aynen

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.