Şimdi Ara

H170A Gaming Pro?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yeni bir sistem toplamak istiyorum ilk olarak İntel G4560 alarak başladım 7. nesil olması ve fiyatı beni cezbetti.
    Sıra geldi anakart seçimine aklıma yatan H170A Gaming Proyu seçmek istiyorum sizce nasıldır önerileriniz nedir?

• h110m pro vd varken neden bu 3 katı fiyatı olan ana kartı tercih ediyorsunuz?
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Tamamen görünüşe aldandım peki şöyle sorayım 500TLye kadar önerebileceğiniz bir anakart var mı?
  • g4560 aldığına göre ekonomik bir fiyat performans sistemi toplayacaksın. o zaman h110m anakartlardan alacaksın. parayı ana karta gömüp sonra düşük bir ekran kartı almanın hiç bir manası yok.
    500tl lik anakart alacağına oradan kıstığın 260tl ekran kartına yatır
    gtx1050ti al veyahut rx470 bile alabilirsin.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz sistemi toplayacaktım aslında fakat bütçeyi biraz zorlayıp anakartı da yüksek tutmak istedim birde son kez Msi 1050ti tek fanlı olan modeli mi sizce yoksa 100 lira daha farkla çift fanlı olan GTX gaming modeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakki54

Tamamen görünüşe aldandım peki şöyle sorayım 500TLye kadar önerebileceğiniz bir anakart var mı?

H110M yada H170 serisi alıp BIOS güncelleme ile uğraşacağına B250 alıp yola devam edersin. Fiyatı 379 tl.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-b250m-pro-vdh-intel-b250-soket-1151-ddr4-2400mhz-vga-dvi-hdmi-anakart.html
  • Hocam LGA1151 uyumlu en ucuz bulduğun anakartı al. Hele o saçma "gaming" kartlara boşa para verme.
    Düzgün bir markadan (Asus, AsRock, Gigabyte, vs.) alın geçin bir anakart.
    200TL'ye bu kart varken BIOS güncellemesiyle de uğraşılabilir.

http://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-gigabyte-ga-h110m-s2-fiyati,7749494.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.