Şimdi Ara

H-Shifter Yapımı. 6+1 ve El freni Bol ss [VİDEO GELDİ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
10
Favori
13.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeş zahmet olmazsa vites olukları için olan tahtanın kesim uzunluklarını atarmısın yan kaç cm dikey kaç cm
  • aagökhan kullanıcısına yanıt
    cagatay5534 C kullanıcısına yanıt
    @aagökhan teşekkür edetirim

@cagatay5534 konunun başında h shifter 2 linki var oraya girerek bakabilirsin aynı yuva ölçüsü var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bi 500 luk birde 1 k lı pot aldım ama hangisini tkatsam takayım direksiyon hep sol en sonda hiç sağa dönmüyor nedendir nasıl çözerim çok acil ulaşırmısınız kadirbekil@hotmail.com whatsp daha iyi olur 5382467574
  • deekeykadir D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 10k takacaksın. Sonra DXtweak indireceksin bilgisayarına göre 32 veya 64 bit. Takacaksın usb kablosunu bilgisayara o program zaten çok basit ve kullanışlı hemen kavrarsın. Orada gerekli ayarlamayı yaptığın zaman bir daha ayarlamana gerek kalmıyor. Her taktığında direksiyonu ayarladığın gibi algılar.

Edit: potun kablolarını joystik kartının yön verme trimpotuna bağlaman gerek. Yani sol joystiğin alt kısmındaki trimpot yerine, solundakine değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linyit43 -- 2 Nisan 2017; 10:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linyit43 kullanıcısına yanıt
    kardeşim cevap verdiğin için sağol.şimdi bende 2 tane pot var biri 500 biri 1k yazıyor ikisinide takıyorum programı açıyorum yavaşça potu çeiriyorum değerler yavaşca değişiyo işte 1 2 3 4 5 die gidiyo sonra direksiyonun ortası olan 128 e yaklaşınca 111 den bi anda 128e atlıyo ortada görünüyor direksiyon 128 dende direk 140 a filan atlıyo yani direksiyonun tam ortası hassas değil bir anda hareket ediyo şuan tek sorunum bu 2 pottada bu olay var acaba gamepaddemi bi sorun var yoksa çok turlu pot filanmı alsam hangisiyle çözerim bu sorunu bide çoğu insan direksiyon için 500k al diyo ne yapayım benim istediğim ets oyunu direksiyonu bi kaç tur çevireyim direk sağa sola dönmesin
  • 8.600 tıklanma görmeyenler için yukarı !
    selam oncwlikle forumdan yazamadim buraya yaziyorum umarim cevap verirsin epostam kaans5734u@gmail.com debriyaj yapicaktim icindeki trimpotlari soktum sokunce bilgisayara taktim ve soktugum yerlerdeki tuslarin kendi kendine hareket ettiginj gordum sence kartmi bozulmus ama karta hasar vermedim yada potlari takmadigim icinmi nolur cevap ver
  • Kaans5734u K kullanıcısına yanıt
    Videonun altına da yazmışsınız. Çok telaşlı olmayın :) Potların 4 ünüde takmayınca kendi kendine haraket eder. Kart bozuk değil.
    Abi ya cok tesekkur ederimde bir sorum daha olacak ben hepsini taktim kisa devre olmadigindan felan da eminim yalnizca 1 tanesi calisti digerleri takili kaliyo calismiyo harekette etmiyo ama takili kaliyor abi rica etsem wp den videosunu atabilirmiyim cok tesekkur ederim
    Özelden numaranı at wp dan çözelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1 651

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaans5734u -- 27 Ocak 2019; 16:52:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam yorumu silinkimin ne yapacağı belli olmaz özelden atın deniştim neyse aldım numarayı ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.000 Tıklama 9 favori

Herkese başarılar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.