Şimdi Ara

Hâlâ 2014'den iyi geleceğini sananlar var.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
7.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu sahibine hak veriyorum. Bu sene hiç hır yıla benzemeyecek. İlerde öğrenciler 2017 yılı gibi olacak diyebilir. 2014 2016 dan ne kadar farklıysa 2017 tüm yıllardan o kadar farklı olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150netyapiyorumcokmukotu 1 kullanıcısına yanıt
    SS alabilirsin. Burada olacağım. O zaman dediğim çıktığında ne diyeceksiniz çok merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamixz M kullanıcısına yanıt
    Tamam iyi sakla ss leri. 11 temmuzda bana derken sen kestane olacaksın. Tabii o zaman paylaşabilecek kadar cesur olabilecek misin merak ediyorum.
  • Hâlâ 2014'den iyi geleceğini sananlar var..

• Slash702 S kullanıcısına yanıt
    Senide yazdım uplama listesine o zaman...
  • buram buram troll kokan bir konu bu kadar ilgi görmemeli
  • Görüşeceğiz

• roket5361 kullanıcısına yanıt
    Troll mü? Ben 2016'dan kötü gelecek demedim. Hatta 2016 gibi gelecek bile demedim. Sadece mf4 için bile 2014 gibi asla gelmeyecek dedim. Trollük buysa tamam ben trolüm.
  • trollsün kardeşim istemesen de 2014'ten kötü gelecek diyen adam başka ne olabilir
  • Yaz ustaam

• 2014 zor degil ki çözerken zorlamadı 2017 yine çözemiyorum

Ne yani 2014'den iyi mi gelir diyorsun şimdi?
  • herhalde
    Hangi puan türü için diyorsun bunu?
    Mf4 için bile 14 den kötü gelecek diyorum. 11 Temmuzda burada ol.
  • Troll değilsen daha vahim bir durum sınav mantıklı düşünme yeteneğini köreltmiş.

• drlys D kullanıcısına yanıt
    Kimin körelmiş bunu 11 Temmuzda anlarız merak etme. Troll değilim. Size 2016 gibi gelecek bile demedim. Neyse beni sonuçlardan sonra anlarsınız.

• Adam 2014 -2016 arası gelecek dedi diye saldirmissinız resmen, size inanamıyorum.

LYS-1 cidden zordu bana göre ama eğer belli bir sıralama ustundeyseniz iyi yapmanız gerekiyordu. Mesela ben ilk 1k dayım 68 net bekliyorum. İlk ciktigimda sizin gibi siralamalar 2014 gibi gelir diyordum ama etrafimdaki belli bir sıralamada olan insanların büyük çoğunluğu geçen yıllar gibi yapmış. (Tekrar tekrar belirtiyorum yazdıklarım sadece belli bi sıralama aralığı için geçerli, yaklaşık ilk 10-15k civarı diğerleri buna bakmasın)

LYS-2

Zaten fiziğin geçen yıldan çok daha kolay olduğunu hepimiz kabul ediyoruzdur sanırım.

Kimya da her sene kolay evet ama yine de geçen yıl bile celdirici 2-3 soru vardı bu sene hiç yoktu. Ama yine de bu ufak değişim çok bir şey etkilemez gibi.

Biyoloji geçen yıldan bir tık daha zordu ama fiziği dengeleyebilecegini dusunmuyorum.

Bu arada arkadaşlar lütfen saldirmayin ben boyle düşünüyorum

Aslında biraz da kendimi kötüye hazırlamaya çalışıyorum zaten tahminlerim çok iyi değildir sadece okuyun belki mantıklı bulan olur diye yazdım. Aslında böyle karamsar olmamin sebebi ygsde ilk 1-2 k civarının 2016 dan daha kötü gelmesi.

Neyse inşallah tahminimde bir kere daha yanilirim ve hepimiz mutlu oluruz

• 2014 ten iyi gelmez mf4 2014 ayarında gelir muhtemelen mf 3 ise 2014 ile 2016 arasında gelir.
  • Biyolojisiberbatolantıpçı B kullanıcısına yanıt
    Beklediğinizden daha iyi sıralamanız olur inşallah.
    Neden bu şekilde troll muamelesi gördüğümü anlamadım. 2016 gibi veya daha kötü gelecek desem hadi neyse ama 14-16 arası gelir dedim resmen linç ettiler. Lys 1 zordu ama burada Zorluk derecesi çok abartılıyor. Lys 2 ise sanki zormuş gibi gösterilmeye çalışılıyor. Fizikte olusan acıklı mf4 icin matematigin getirdiği avantaji noturkeyecek diye düşünüyorum.
    Sonunda bu şekilde düşünen birisi çıktı.
    Bu kadar iyimserliğin kime ne yarari olacak çok merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.