Şimdi Ara

Hâlâ 2014'den iyi geleceğini sananlar var..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
7.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mf ler için konuşuyorum. Sanırım siz lys 2 'ye girmediniz? veya farklı bir sınava girdiniz? Ben formda bu kadar yüksek fen netleri ne gördüm ne duydum. Troller görünmez oldu resmen gerçek fen netleri yüzünden. Herkes 28-29-30 olduğu için haliyle trollere bir sayı kalmadı yazacak.
    Mf4 için BİLE (fenin etkisi az olduğundan o da) 2014den kötü gelecek. Ygs'de 2014 gibi geldi veya o civarda. Tamam kabul. Lys 1 de ortalama üstüydü (hatta belki 2014ten biraz zordu, göreceli) ona da tamam ancak bu ikisi lys 2 nin açığını kapatabilecek mi gerçekten.
    Bana trol diyebilirsiniz ancak 11 Temmuz geldiğinde bu konuyu uplayacağım ve durumun ne olduğunu göreceksiniz.
    Asıl anlamadığım kısım:
    neden 2014'den iyi gelecek diye kendinizi 11 temmuza kadar yani 15 günlüğüne kandırıp veya teselli edip, açıklandığında üzülmeyi seçiyorsunuz? Kötü niyetliyim sanıyorsunuz ancak 15 gün sevinip, aylarca üzülmek daha mı iyi? Asıl eğer böyle olmanızı isteseydim kötü niyetli olurdum.
    Ha 2016 gibi de gelmeyecek kesinlikle. Özellikle mf4 mat etkisinden dolayı. Benim tahminim 2014-2016 tam ortası veya 2016ya biraz daha yakın olacak şekilde gelecektir sonuçlar (5k-35k için.)
    İlla 2014 veya daha iyi diyen varsa yazsın 11 temmuzda burada olsun. Görelim sonuçları..

Edit 1 : Bu sene temel liseler puanları iyice şişirdi. Obp geçen senekinden daha çok acı verecek.
    Edit 2 : 2014'e göre çok daha fazla öğrencinin sınava girmesi sıralamaları öyle veya böyle etkileyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2014 den kötü gelecek -- 26 Haziran 2017; 18:51:4 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk 10k icin +-1k 10k-30k arasi +-2.5k olay budur sayin hocam

• little.devil L kullanıcısına yanıt
    Ygs den sonra genel olarak buradaydim. Yani takip ediyorum ama son gunlerde boyle dusunenler arttigi icin yazma ihtiyaci hissettim. Bu yuzden bu daha ilk konum. Yazilanlari okumussundur umarim.
  • tamam

• Anladım abi
  • Hacı o zman şuna bir yorum yap SS alicam 11 temmuzda editlicem kardeşim

Ygs2 61k

Tur 31D 9Y

Mat 25D 14Y

Sos 5D 6Y

Fen 34D 6Y

Mat 40

Fiz 19

Kim 25

Bio 24

Hacı bu mf3 te ne getirir ?

Ob de 85

• 11 Temmuzda burada olursunuz umarım.
  • ceku61 C kullanıcısına yanıt
    36k olabilir. Tahmin yapmayı pek sevmiyorum.
  • 2015in ya konularına açıp bak fen netleri o sene de bu şekildeydi biyodan kim uçmuş allah aşkına forumda 20-24 arasında yığılmalar ki biyo her sene böyle değil geçen sene zordu bu sene de biyo zordu. Kimya zaten forumda herkes genelde ilk 30k da iyi öğrenciler var netlerini yazanların hepsi kimya yapmıştır bu her sene böyle 27-28ler geçen sene de vardı kimyadan. Koca sınavı kimya mı belirleyecek senin gözünde? 80 soruluk mata bak istersen netler 2015 senesinde bile bu kadar düşük olmamış 50-55netler donanımda hakim düşün donanımda bunu türkiyeye vur bakalım ortalama ne kadar düşecek söylememe gerek yok. Mat bu kadar baskınken sadece kimyaya göre yorum yapman gereksiz motivasyon bozuyor evet bizim itirazımız buna. Senin nasıl haklı bi gerekçen var ki bu kadar eminsin? Sana çürütecek şeyleri söyledim iyi düşün bu konuyu. Fizik de 2015 senesi gibi geldi bu arada sadece geçen sene aşırı zor olması sizi şuan çok kolaydı demeye itiyo 15 netlerden millet 20lere çıktı sadece gören de fiziği herkes 25 üstü yaptı sanacak. Yok öyle bişey abi

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifikasyon111

11 Temmuzda burada olursunuz umarım.

ben hep burdayım aç bak geçen seneki veya bu ygsdeki konularıma hangisinde yanılmışım

• frkngry kullanıcısına yanıt
    Evet 2015 fen netleri de buna biraz yakın denebilir ancak o zamanın matı ve ygs'si ile bu zamanın arasında da hatırı sayılır bir fark var. Biz ygs ve lys1'i hep 2014 ile kıyasladık. Hiç 2015 ile kıyaslamadık zaten. Bu nedenle lys2 zaten sınırda yani 2014 sınırında olan ygs ve mat2 yi iterek 2016 yaklaştıracak bunu söylüyorum. Tek kimyadan yola çıkmıyorum. Fizikte 5-6 netlik bir artış var ki zaten bu mat2 deki ki farkı kapatacaktır. Kimya evet her sene iyi ama bu sene çıkılabilecek en üst düzeye çıktı. Bunları ya görmüyorsunuz, ya da görmezden geliyorsunuz. Bunlarda benim çürütecek şeylerim. Bende isterim 2014 gibi veya daha iyi gelsin ama 15 gün sevinip, sonra şoka uğramaktansa, şimdiden hazırlanıp 11 temmuzda sonucu gayet normal karşılarım. Bu kadar yüksek fen netlerine trol demek isterim hep ama kim yazarsa yazsın netler tavan resmen. Anketlerde falan baktım bir hayli 2014 veya daha iyi gelecek diye düşünen var. Onları uyarmak istedim.

• geekon kullanıcısına yanıt
    Daha önce yanılmamış olman şimdi yanılmayacağın anlamına gelmiyor maalesef.
    Madem öyle diyorsun. 11 Temmuzda konuyu ben uplayacağım.. O zaman daha net konuşuruz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifikasyon111

Daha önce yanılmamış olman şimdi yanılmayacağın anlamına gelmiyor maalesef.
    Madem öyle diyorsun. 11 Temmuzda konuyu ben uplayacağım.. O zaman daha net konuşuruz diye düşünüyorum.

o zaman gelince uplayacagini sanmiyorum ama uplarsan etiketle

• Ahh hocam 36k demissiniz 33k olmaz mi ya 3k ile hayaller suya düştu.

• ceku61 C kullanıcısına yanıt
    Keske gelse ama her turlu duruma hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. Umarım daha iyi gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü bebeler gelmis sınav yorumu yapıyor yapmayın siz yorum filan 99lular

• Matematik 2014'ten biraz zordu ve bu da göreceli mi ? İyi güldürdün .

• aynen kardeş aynen 2016 ya yakın gelecek . sen burda ol da biz her daim burdayız merak etme
  • Şurdanbiöğrenciabi Ş kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.