Şimdi Ara

Hâlâ 2014'den iyi geleceğini sananlar var.. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
7.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • '' hatta belki en kolay edebiyat coğrafyaydi'' bu doğru bir yorum değil ,sınava girdinizmi bilmiyorum ben 2 senedir giriyorum
    51-5 yaptım edebiyattan lakin sınavın sizin anlattığınız derece kolay olduğunu düşünmüyorum özelliklede sınavın türkçe kısmı çok belirleyiciydi 35 edebiyat yapan sayısalcılarda sınava kolay diyorlar. kolay diye yorumlaya bilmek için en düşük 50 net gerekir ...
  • B3D1R kullanıcısına yanıt
    Mf4 için 14-16 arasi cok az 14e yakın. Mf3 icin 14-16 arası 16ya yakin. Yani mf4 bile bundan kurtulamayacak maalesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dediğini ciddiye mi almaliydım pardon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Fiziğin etkisi lys matematik kadar var. Fizik tam olarak bu açığı kapatamadı diyelim kimyadaki artış sayesinde yine kapanmış olacak. Yani neticede mf4 içinde aynı durum söz konusu oluyor ama mf3 kadar şiddetli olmayacaktır.
    Fiziğin etkisini az sanıyorsunuz veya bu sene fizik soruları zor sanıyorsunuz galiba?
  • Ok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İyi peki kardeşim 11 Temmuzda burada olabilir misin?
    Neler diyeceksin çok merak ediyorum. SS aldım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifikasyon111

İyi peki kardeşim 11 Temmuzda burada olabilir misin?
    Neler diyeceksin çok merak ediyorum. SS aldım zaten.

İstediğini al.

Güzel kardeşim.Tek şey söyleyeceğim.Mf4'te fizik ve matematikte 1 sorudan gelen puan aşağı yukarı aynı.2014 mat netlerini incelersen bu seneden yaklaşık 10 net fazla yapılmış.Soooo, sen diyorsun ki bu sene fizik kolaydı (katılmıyorum kesinlikle) bu açığı kapatacak.O da olmadı kimya ile kapatacak.Yani kimya+fizik netleri 2014e göre yaklaşık 11-12 net artacak? ve aynı zamanda biyoloji aynı kalacak? Sen çok komik bi arkadaşsın bence, nerde oturuyosun söyle oturup bi çay falan içelim, hah?
  • Katılıyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2014 matematiğine göre 10 netlik bir azalış gerçekten olduğunu bilsem sana hak verirdim. Kusura bakma ama 5 netten fazla bir azalış bekleme bu sene. Formdan yola çıkarak yapılan tahminler sakata çıkıyor. Ayrıca bunları ham puan için söyledim. Yerleştirme olarak obplerin etkisi ile 2014 den daha da uzaklaşır.
  • quote:

2014 matematiğine göre 10 netlik bir azalış gerçekten olduğunu bilsem sana hak verirdim. Kusura bakma ama 5 netten fazla bir azalış bekleme bu sene. Formdan yola çıkarak yapılan tahminler sakata çıkıyor. Ayrıca bunları ham puan için söyledim. Yerleştirme olarak obplerin etkisi ile 2014 den daha da uzaklaşır.

5 net değil ancak olsa dahi fizik+kimya-biyolojinin 6-7 net yükselmesi gerek dediğinin olması için.dolayısıyla yine olmaz.
    Biyoloji hiç yükselmese de veya 2 net yükselse de hissedilir bir şey olmaz çünkü mf4 ten bahsediyoruz. Fizikte ben kafadan 4 netlik bir artış gördüm. (Daha fazla aslında ama neyse) Kimya zaten daha da artamaz hadi 1 -1.5 net olsun. E zaten açık kapandı. Bu sene daha fazla şişen obp'yi de ekle üstüne al sana 2014 den kötü sonuçlar. Ha ben bunu istiyor muyum? Hayır. Ancak buna hazırlıklı olun sonradan üzülmek yerine şimdi üzülün açıklanınca kafanız rahat olsun.
    Gerçekten troll olsam 2016 der veya daha kötü der diretirdim. Ben hiç 2016 gibi demedim bile.
  • Fizik 4-5 net artmış mı abi bırak Allah aşkına bırak
  • quote:

Biyoloji hiç yükselmese de veya 2 net yükselse de hissedilir bir şey olmaz çünkü mf4 ten bahsediyoruz. Fizikte ben kafadan 4 netlik bir artış gördüm. (Daha fazla aslında ama neyse) Kimya zaten daha da artamaz hadi 1 -1.5 net olsun. E zaten açık kapandı. Bu sene daha fazla şişen obp'yi de ekle üstüne al sana 2014 den kötü sonuçlar. Ha ben bunu istiyor muyum? Hayır. Ancak buna hazırlıklı olun sonradan üzülmek yerine şimdi üzülün açıklanınca kafanız rahat olsun.
    Gerçekten troll olsam 2016 der veya daha kötü der diretirdim. Ben hiç 2016 gibi demedim bile.

Troll olduğun kanıtlandı kardeşim.30 soruda 5 netlik bi artış görmüş.yani 2014te 23 yapan adam bu sene 28 yaptı?? göster bakalım bana kanıtlarıyla.
    Slash702 S kullanıcısına yanıt
    Ya bir saniye benim kafa 2016 fiziğe gitmiş aq. 2014 ile kıyasladığımızı unutmuşum.
    Tamam doğru 2014 e göre bu kadar yüksekliş teorik olarak mümkün değil doğru.
    Troll değilim ama bu konuda ciddiyim.
  • quote:

Ya bir saniye benim kafa 2016 fiziğe gitmiş aq. 2014 ile kıyasladığımızı unutmuşum.
    Tamam doğru 2014 e göre bu kadar yüksekliş teorik olarak mümkün değil doğru.
    Troll değilim ama bu konuda ciddiyim.

mf4ün 2014ten kötü gelme gibi bi ihtimali yok hocam.şişirilmiş obp ve iyi öğrenci kalitesi katılım sayısı falan dersek -BELKİ- mf3 2014ten biraz düşük gelebilir.O da belki.
  • Ben herşeye kendimi ayarladım sonuçla dediniz gerçekçi dediniz 23 k gösteriyo puango iyimser dediniz 18 k salim hocanınkine baktım o da 19 k sınavla 20 k ne gelecek çok merak ediyorum valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam eğer mf4 2014 gibi veya daha iyi gelirse, konu açıp özel olarak özür diyeceğim. Söz veriyorum. Mf3 karışık olduğundan ona bir yorum yapmayayım ama mf4 için 2014 gibi gelmeyeceğine inandığımdan böyle bir iddia koyuyorum.
  • quote:

Tamam eğer mf4 2014 gibi veya daha iyi gelirse, konu açıp özel olarak özür diyeceğim. Söz veriyorum. Mf3 karışık olduğundan ona bir yorum yapmayayım ama mf4 için 2014 gibi gelmeyeceğine inandığımdan böyle bir iddia koyuyorum.

hocam ben söz verdim zaten.mf4 hamda 2014ten kötü gelirse hesabı banlıyorum.
    Yazık oldu o zaman hocam hesabınıza.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.