Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medik kartların medikleri graveden çekememesi kötü olmuş. Tüm kombinasyon planlarımı alt üst etti. Dandelion hem rakibe hem bize +2 buff atıyor, olmamış. Golda çevirdiğimiz kartlar el sonununda tekrar bronze oluyor. Bir tane North destesine olumlu yanını göremedim. Napmışlar bunlar böyle ya
  • Yeni güncelleme geldi değişiklikler;

https://www.playgwent.com/en/news#3700
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Adama damardan girdim, sizin oyununuzu çevirdim teşekkürünüz bu mu hesabı, konu linkini de attım imzamdaki, hemen kod gönderdi adi herif. Demek ki ayar verecekmişiz

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Oyuna gel, 2.1GB ne koymuşlar bunun içine, diğer board oyunları bile bunun üçte biri kadar.

çok iyi ya :) hani bizim key xD
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Söke söke alın dostum. ben savaşımı verdim
  • Gözümden kaçmadıysa kimse oyun içi nickini paylaşmamış. Ben başlatayım forumla aynı ' Equando '
    Ekleyen olursa ara ara maç atabiliriz. Hem de deste değerlendirebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Adama damardan girdim, sizin oyununuzu çevirdim teşekkürünüz bu mu hesabı, konu linkini de attım imzamdaki, hemen kod gönderdi adi herif. Demek ki ayar verecekmişiz

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Oyuna gel, 2.1GB ne koymuşlar bunun içine, diğer board oyunları bile bunun üçte biri kadar.

Dur ya, ben de mi öyle yapsam yoksa abi
  • TxsMelih kullanıcısına yanıt
    sizin için durum daha vahim, ekipteki herkese yeni çıkacak oyunlarını bedava dağıtmaları lazım. bence şansınız %100 koparın koparabildiğinizi
  • equando kullanıcısına yanıt
    Arka sayfalarda paylaşan arkadaşlar vardı,gözden kaçmıştır ekliyorum ben sizi.Aklımda fikir vardı aslında sayfada aktif oynayan birkaç kişiye ulaşabilirsek aramızda bir turnuva düzenleyelim diyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 7 Aralık 2016; 13:3:15 >
  • Ne zaman katılım için mesaj gönderdim hatırlamıyorum dün maillerime baktım Gwent kapalı beta keyi göndermişler. Şaşırdım bi an bu ne diye. Maç sistemini tam anlamadım. Karşıma gelen kişi ben starter deck ile oynarken çeşit çeşit kartlar ile geliyor.
  • Kuzey destesinin durumu nasıl,son bıraktığımda ana vatanımızın destesi içler acısıydı,toparlayabildi mi biraz olsun?
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Bikaç farklı meta var denemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bikaç farklı meta var denemek lazım.

Eredin'e ne oldu,zayıfladı mı o kutsal kart ve destesi?
  • yeni elf destesi dizdim bayağı zevkliymiş yaw tuzaklar kurmak :)
    Eredin'e de ayar geldi eskisi gibi değil.
  • Uzun bir sürenin ardından gireyim dedim,girmez olaydım.Oyun resmen denge abidesi,bu ne arkadaş,kuzey hariç her deste iyi,bu kuzeyin avantajı var mı yok mu çözemedim ben varsa da ne avantajı var gerçekten merak ediyorum,Skellige destesi geldi,adamın her attığı 3 kartın 4'ü ya kart değiştirme ya da mezardan kart çekme,Freyalı ablalar ne öyle arkadaş resmen örgütlenmiş feminist grup gibi birbirlerini kolluyorlar üstüne mezardan adam getiriyorlar,birde bunlar baş ablaları ve Ermion hocaları var resmen ölüler ordusu kuruyorlar,hayır mezardan adam çek tamam da,mezardan gelene ne oluyor arkadaş,kartın puanı neredeyse 2 katına çıkıyor,adamlar 4-5 kartla oyunu bitirebiliyorlar,olmuyor böyle gelen geçen Kuzeyi tokatlıyor, lafın kısası Gwent'in daha çok yol var önünde katetmesi gereken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 7 Aralık 2016; 23:2:42 >
    NR iyi durumda,sadece biraz yatırım yapmak gerekiyor misal gold rush build yapıyorsunuz.Hiçbir karttan etkilenmiyor ve kendini boostluyor sadece baya kasmak gerekiyor o kartlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

NR iyi durumda,sadece biraz yatırım yapmak gerekiyor misal gold rush build yapıyorsunuz.Hiçbir karttan etkilenmiyor ve kendini boostluyor sadece baya kasmak gerekiyor o kartlar için.

Uzun süre oynayınca gelişiyor Kuzey destesi,iyi kartlar için hep 200 veya 800 scrap istiyor oyun ve bu sayıda scrap de bir anda toplanmıyor süre geçmesi gerekiyor,diğer destelerin bu kadar süre harcaması gerekmiyor iyi bir hale gelmesi için,dengesizlik burada ortaya çıkıyor zaten.Beta da diye pek de bir şey diyemiyorum ama eskisi kadar oynayasım gelmiyor,ilk beta kodu geldiğinde 15 saat kadar oynamıştım,ondan sonra uzun bir süre oynamadım ta ki bugüne kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 7 Aralık 2016; 23:54:30 >
    Diger desteler içinde geçerli mesela 2000 scrap im var hala monster deck i adam edemedim.Oyunu güzel yapanda bu sabırla deste geliştirmek lazım.Buda bizi uzun vadede oyalıyor işe,hemen uğraşmadan istediğimiz desteyi yapsak sıkardı.Genelde kilit noktalarda görev yapan tüm kartlar 800 scrap tüm destelerde yani.

• Kuzey destesindeki en iyi kart şu demek yanlış olur. Rush için soldier veya bluestrip+pot+gold unit çevirici yetiryor. Tabi karşınızda canavar destesi yoksa oyunu alma şansınız %60. Bide Trabuchet taktiği var tabi. Philippa (risk içerir), Pricilla, Thaler, Shani, Nenneke kartları deste içerisinde olmazsa olmaz kartlar bana göre. Elinizde Atak kartı kalmayınca hayat kurtarır. Güzel kart gelmediğindede change edersiniz.
    Oynamak isteyenler ekleyeiblir. Gog nickim Klewz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme ile ilgili detaylar geldi;

CD Projekt Redin toplantısında verdiği bazı bilgiler
    -Yeni yama aralığın sonunda gelecek.Ranked mode,20 yeni kart ve birkaç premium kart olacak
    -Premium kartlar craftlanabilir olacak ve normal bedelinin iki katı olacak
    -Oyunu kaybetsenizde ufak bir ödül alacaksınız
    -Her bölge için en iyileri gösteren bir liste olacak
    -Nilfgaardın ne zaman geleceği başka bir tarihte duyurulacak
    -Nilfgaardın spyları witcher 3te çok güçlüydü bu yüzden gwente direkt geçiremiyorlar.Rakibin elindeki bir kartı gösterme gibi mekanikler olacak.
    -Nilfgaardda leader yeteneğini tekrar kullanmasını sağlayan bir kart olacak
    -Yeni leaderlar factionlardan önce gelecek
    -Oyun tam haline geçtiğinde her faction için en az 2 tane yeni lider olacak
    -Queen meve senaryo modunda olacak.Ve onu bir leader olarak kullanabileceğiz
    -Her sezonun başında 20 yeni kart duyurulacak
    -Her sezon 2 ay sürecek
    -İlk sezon deneme amaçlı olduğu için daha kısa sürebilir
    -Oyun betasından çıktığı zaman 400-500den fazla kart olacak
    -İzleyici modu yakında getirilecek
    -Arkadaşlarımız dışındaki kişileride izleyebilicez.Ama bunun nasıl olacağına daha karar vermemişler
    -İzleyici modu oyun betadan çıkmadan gelecekmiş
    -Kendi oyunlarımızı da sonradan izleyebilecekmişiz.

Alıntıdır.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.