Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tam bahsettiğiniz gibi benim sistemde. Ama inanın 25 FPS anca aldığım bu oyundan aldığım zevki hiç bir oyundan almadım. 2 kez bitirdim, 3. kez için zor tutuyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

Hocam tam bahsettiğiniz gibi benim sistemde. Ama inanın 25 FPS anca aldığım bu oyundan aldığım zevki hiç bir oyundan almadım. 2 kez bitirdim, 3. kez için zor tutuyorum kendimi.

Aynen öyle hocam 25 fpsde aldığım keyfi hazzı anlatamam. Goty almayı düşünüyorum bu aralar kutulu olarak. Bakalım başucu oyunu sonuçta. İçerdiği gwentide bir ayrı seviyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patch geldi Eredin nerf yemiş Bizim mancınıkların vuruş yeteneği 2 den 1 e indirilmiş. Yanlız dikkatimi çekti patch'den sonra oyunda kasılmalar oluyor. Anlık olarak takılıyor. Sizde de oldu mu ?
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de anlık kasılmalar bir ağırlık var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.twitch.tv/cdprojektred

Yayın var izlemek isteyen varsa.
  • sonunda philippayı craftladım

Bu görüntüyü aldıktan hemen sonra adam kaçtı
    GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
  • sonunda oyun geldi denedim ama şöyle söyleyeyim bir tek düzelilik var bu oyunda
    Hala favori kart oyunum legends.
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Eski philippa iyiydi
  • Ben de sonunda baslayabildim, haftasonu bayagi oynadim kartlari ogrendim sayilir. En son bugun nasil olsa sifirlanacak diye 2 irki komple mill yapip discard Skellige deck kurdum. %90 civari win-rate ile dagitiyorum ortaligi, ama yarin obursu gun dengelerler

GOG'da hic arkadasim yok beraber oynayabilecegim, friendly mac atmak isteyenler olarak ilk sayfada profillerimizi kaydetsek guzel olur. Benimki "sarosz" mesela, ekleyebilirsiniz.
  • Bu adamlar sadece bize mi yollamıyor şu davetiyeyi. Elimi sürmediğim oyunlara bile kod geldi bundan ses seda yok arkadaş.
  • Oyuna şöyle bir seçenek eklense güzel olacağı fikrindeyim. Rakibin destesini seçmek, hangi gurupla oynamak istersiniz gibi. %80 canavar deck çıkıyor ve cidden baydı artık.. Eğer elinizde güneş kartı yoksa hiçbir şey yapamıyorsunuz.
  • kaç gün oldu hala key gelmedi yaw
  • Key bekleyen arkadaşlar 3 TL ye kinguinden temin edebilirler
    https://www.kinguin.net/category/31336/gwent-the-witcher-card-game-closed-beta-access-key/
  • Kinguinde ki fiyat güzel daha fazla beklemeyin bence gelmediyse
  • kinguinden almayı beceremedim birisi alabilir mi acaba bana? enparadan eft geçerim hesabınıza
    edit: aldım kredi kartıyla ödemek için skrill diye bi aracı kullanmamız lazımmıs onu bulamamıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcanic78 -- 26 Kasım 2016; 17:21:28 >
  • Arkadaşlar elimde 1 adet key mevcut pm atın
  • Dün başladım, bugün 3 level oldum.

6 yada 7 tane keg kırdım. Gold, Legend vs. bişi vermedi ama normal sanırım.
    Kartlar arasında da oynandığında destedeki bütün aynı isme sahip kartları çağıranlar haricinde diğerlerinden hep 2 tane tutuyorum, 3 üstü olanları da yakarak 2'ye tamamlıyorum.

Şimdilik oyun oynayarak ve GG ile kart toplamaya çalışıyorum. Henüz kart craftlamadım, kartların yarısına yakınını biriktirmeden craftlamayı da düşünmüyorum.

Önerilerinizi bekliyorum.
  • equando kullanıcısına yanıt
    Kart craftlayacağın zaman 800scraplık gold kartları yap çünkü gümüş ve bronzların çıkma olasılığı daha çok kutulardan.Onun dışında geçen haftalarda gelen update ile metalar değişti yeni desteler oluşturuldu.Deste oluşturmak için şurayı kontrol edebilirsin;

http://www.gwentdb.com/decks
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Kart craftlayacağın zaman 800scraplık gold kartları yap çünkü gümüş ve bronzların çıkma olasılığı daha çok kutulardan.Onun dışında geçen haftalarda gelen update ile metalar değişti yeni desteler oluşturuldu.Deste oluşturmak için şurayı kontrol edebilirsin;

http://www.gwentdb.com/decks

Sağol hocam. Şu an buradaki destelerin yarısını bile çıkartmam ama site aklımda bulunsun.
  • equando kullanıcısına yanıt
    Zaten bu sitede ki desteler direk olabilecek en son hali o yüzden normal yani çoğunun olmaması,bende de çoğu yok sadece mantıken buna yakın deste oluşturmanız yeterli olur taslak olarak kullanın sadece.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.