Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
26
Favori
43.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kartlar tanıtıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Patchden sonra böyle oldu
  • Update geldi.
  • İyi akşamlar, Gwent mobile gelir mi bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne weather miş arkadaş. Her patch te nerf yiyor sağdan soldan

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Patchden sonra böyle oldu

aynen hocam aynı sorundan müzdaribim

• O Rei kullanıcısına yanıt
    Ekran kartıyla ilgili uyumsuzluk olabilir mi acaba?

• yeni patch den sonra rank kaç oldunuz ve hangi deste ile oynuyorsunuz ?
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Sürekli Nilfgaard oynuyordum şimdi NR destesi oluşturuyorum birazda onunla takılacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elenion

İyi akşamlar, Gwent mobile gelir mi bilgisi olan var mı ?

Şuan bunu cevaplamak için çok erken,bununla ilgili hiç bilgi yok ve oyun henüz doğru düzgün beta'dan bile çıkış yapmadı pc'ye ama muhtemelen gelir forumlarda filan bir çok kişi istiyor bunu çünkü.PC'de sistemi oturttuktan sonra mobil içinde yaparlar.
  • Mobil için daha oynaması rahat olur diye düşünüyorum o sebeple sordum. Çünkü PC de bu tarz oyunlar çok hastası değilseniz oynanmıyor. Konsol da şimdi diğer oyunlar dururken pek bakmıyorum.

• O Rei kullanıcısına yanıt
    Çözünürlükle biraz oynayınca düzeliyor hocam. Mesaj attım cdpr'ye support'a yazın diyolar. Zaten akşam üstü fix update geldi muhtemelen bununla alakalıydı
  • O değilde daha yeni patch gelmişken 2 3 tane yeni kart göstermişler

• Resmi forumlara baktım patch'den sonra gelen çok genel bir sorunmuş. Sadece Low grafiklerde oynayanlarda oluyormuş. Grafikleri Medium seviyesine çekince düzeldi benim de.
  • Şu leaderboard sıralaması neye göre ? Benim MMR 3100, casual maçta hep önceki sezondan top list oyuncular denk geliyor. Bakıyorum adam daha 1600 MMR'da ama listede 190.sırada falan. Bu nasıl iş ?
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Causal maçlar random geliyor tamamen. Leaderboard da sezon içinde ulaştığınız maksimum mmr'a gore sıralanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 4 Kasım 2017; 19:55:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cerys özelliğinin çalışması için Clan Tordarroch Armorsmith, Whale Harpooner veya Madman Lugos oynadığımda 4'ten geri sayım olmuyor, hangi üniteler oynanmalı?
  • ironmaster17 İ kullanıcısına yanıt
    Counter 4: While in the Graveyard, decrease the Counter whenever a Unit is Resurrected on your side. When the Counter reaches 0, Resurrect self.

Graveyardda (Genelde ilk round elinize gore King Bran ile baslayarak oynanir) iken, herhangi bir unit sizin tarafiniza Resurrect oldugunda Counter 1 azaliyor.

Ornek olarak, ilk tur King Bran ile Cerys + 2 tane Queensguard discard ettiniz, sonraki tur Queensguard oynadiginiz zaman Graveyard'daki 2 adet Queensguard Resurrect olur ve Cerys'in Counter'i 2 azalir.
  • GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Fotoğrafta işaretleri olan yerleri oyunda nasıl aktif edebiliriz bilen var mı? Gwent tracker yükleyince olur sandım olmadı

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.