Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben ilk çıktığında oynamıstım biraz. 2-3 gold kartım var.spylı nilfgaard,monster ve queenguardlı deckim vardı.hepsi çöp olmus. gwentify ve gwentdb'en güncel budget deck bakmaya çalıştım.hep 5300 dust istiyor lol.az ustlu deck önerir misiniz?
    önceden oynadığım halde sudan çıkmıs balığa döndüm.yeni başlayanlar nasıl alışacak bu oyuna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiretro

beyler ben ilk çıktığında oynamıstım biraz. 2-3 gold kartım var.spylı nilfgaard,monster ve queenguardlı deckim vardı.hepsi çöp olmus. gwentify ve gwentdb'en güncel budget deck bakmaya çalıştım.hep 5300 dust istiyor lol.az ustlu deck önerir misiniz?
    önceden oynadığım halde sudan çıkmıs balığa döndüm.yeni başlayanlar nasıl alışacak bu oyuna?

Hocam oyun gwent 2 gibi bişe oldu sürekli güncelleme ile değişiyor.Şuanki sistem bile değişebilir oyun çıkana kadar.Biraz elinizdeki deste ile kasıp kart craftlamaya bakın bence.
  • Bu akşam ki canlı yayın saat kaçta türkiye saati ile ?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    oyun ne zaman çıkacak peki? o zaman başlayalım.
  • Bir aydır oyuna giremedim bugün birkaç yayıncının yayınını izlerken bazı kartların gümüş bir parıltı animasyonu olduğunu gördüm bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiretro

oyun ne zaman çıkacak peki? o zaman başlayalım.

Kesin çıkış tarihi belli değil hocam, sen şimdiden oyna elin alışsın biraz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Bu akşam ki canlı yayın saat kaçta türkiye saati ile ?

En son yapılan duyurudakini diyorsan bunu ;

https://www.playgwent.com/en/news/10541/live-stream-with-developers-5-12-2017

21:00'a geliyordu.
  • Bu kart ne yapıyor?

Hefty Helge

Deploy: If this Unit was Revealed, Damage all Enemies by 1. Otherwise, Damage all Enemies except those on the opposite row by 1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Bu kart ne yapıyor?

Hefty Helge

Deploy: If this Unit was Revealed, Damage all Enemies by 1. Otherwise, Damage all Enemies except those on the opposite row by 1.

Kartı kullanmadan önce açığa çıkarırsan, oynadığında karşı tarafta ki tüm kartlara 1 vuruyor.

Açığa çıkarmadan direk oynarsan, attığın row hangisiyse oraya 1 vuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece canlı yayın var 23te

• Faction Challenge sonuçlanmış ödüller verilmiş. Northern Realms kazanmış ve NR destekçileri hem Madman Lugos hemde Djikstra kazanmışlar ve premium olarak gelmiş. Skellige destekçilerine ise 200 meteorite powder verilmiş.
  • GWENT Challenger #2 is coming this weekend!

Join us on December 16th and 17th (Saturday and Sunday) at 4 PM CET and watch eight of the best GWENT players as they battle it out for a piece of $100 000 prize pool, the Challenger winner’s title and ring, as well as a ticket to World Masters.

https://masters.playgwent.com/en/news/10961/gwent-challenger-2-is-coming-this-weekend
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

GWENT Challenger #2 is coming this weekend!

Join us on December 16th and 17th (Saturday and Sunday) at 4 PM CET and watch eight of the best GWENT players as they battle it out for a piece of $100 000 prize pool, the Challenger winner’s title and ring, as well as a ticket to World Masters.

https://masters.playgwent.com/en/news/10961/gwent-challenger-2-is-coming-this-weekend

Ayrıca son kartlar tanıtılacak

• Arkadaşlar resimdeki kart nasıl oluyoda 25-30 vuruyor biri Türkçe ifadelerle açıklayabilirmi bu kartı gördüğümde sövüp çıkıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rohanlı06

Arkadaşlar resimdeki kart nasıl oluyoda 25-30 vuruyor biri Türkçe ifadelerle açıklayabilirmi bu kartı gördüğümde sövüp çıkıyorum

Aynı STR'deki 4 karta birden vuruyor,yani sahada aynı str ye sahip birkaç kart bulundurmuşsunuz oda hepsine vurmuş tek seferde.Eğer sahada crew varsa tekrarlıyor bu özelliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 14 Aralık 2017; 13:47:37 >

• Teşekkürler bilgilendirme için anlaşılan bu kartı görünce dayağımızı yiyip oturacaz.Güncellemede bir el atarlar inş Altın kartların çoğu bile bu kadar etki yapmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rohanlı06

Teşekkürler bilgilendirme için anlaşılan bu kartı görünce dayağımızı yiyip oturacaz.Güncellemede bir el atarlar inş Altın kartların çoğu bile bu kadar etki yapmıyor

Bu el atılmış hali sen ilk çıktığı zamanı görmedin bu kartın.

• Twitch Drops Gwent'e de geldi. Stream izleyerek keg, scrap ve meteorite, hatta ünvanlar kazanabiliyorsunuz.

Tek yapmanız gereken Twitch ve GOG hesaplarını bağlamanız.

https://www.playgwent.com/en/twitch-drops
  • Yeni güncelleme ile gelecek olan arayüz gerçekten berbat olmuş.Bütün hevesim kaçtı, mobil platforma oyunu geçirmek için mi bu tarz bir ekran tasarımı yaptılar bilmiyorum ama yayını izlerken sohbet ekranında bir tane bile olumlu yorum okumadım.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.