Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
26
Favori
43.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben oyunu o sonla bitirdiğim için bir kez daha mutlu oldum
  • 36 Kegs geldi, hepsini açtım. Hepsi çöp. Sadece 3 tane gold çıktı Oyun çok değişmiş ve saçmalamışlar. Aslına sadık kalınmalıydı diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar kartların yanında bulunan kısaltılmış terimleri açıklayarak yazabilecek olan biri varsa çok sevinirim.
  • yapcam ama çok üşeniyorum ve daha ben de anlamadım
  • Merhaba arkadaşlar oyunun PS4 e betası çıkmış durumda yalnız ülkemizden henüz giriş yapılmıyor. Ayrıca kapalı betada bulunanlara Wicther 2 oyunu veriliyor ücretsiz olarak CD Prject RED gerçekten takdire şayan bir firma.
  • GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
    şimdilik şöyle bir deck yaptım. 7w3l gidiyor şuan. triss merigold yerine başka bir kart oynanabilir aslında ama ne oynayacağım hakkında pek bir fikrim yok
  • hikayeli single player da olacakmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok değişik geldi. Pratik yaparken full yeniliyorum :D 61 tane keg var ama bir süre açmayacağım. Oyuna mekaniklere ve hangi deste ile gideceğime karar verdikten sonra açacağım kegleri.
  • Reddit i falan takip eden var mı. Büyük ihtimal çok kötü yorumlar almıştır açık beta. Umarım kapalı betaya yakın bir uptade yaparlar. 10 maç attım hiç zevk alamadım. Kartları çok pasivize etmişler. Bir anda oyunun dengesini değiştirebilecek bir sürü kart vardı çoğu yalan olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harpagos H kullanıcısına yanıt
    Tek düzeliği ortadan kaldırmak istiyorlar. Ama alışkın olduğumuz için banana eski hali daha bi çekici geliyor hala

• quote:

Orijinalden alıntı: Isla Tortuga

Naçizane küçük bir öneri: tutorial kısmını monster decki ile yapın first light kullanmadıkları için çok kolay oluyor

Taktik için sağol. 3 factionu hiç yenilmeden bitirdim Şimdi devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 25 Mayıs 2017; 15:22:26 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Dagon için özel deste yapmak gerekebilir. Kendisini daha yenemedim.

• Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    Aynen Dagon zorluyor baya :)

• Oyunun yeni haline alışmak gerekçek olsada kötü olmamış bazı açılardan eskiye arasakta bazı açılardanda yerinde olmuş değişiklik alışınca güzel gelecektir. Daha bi çekişmeli ve taktiksele dönmüş gibi. Önceden şansına 1 kart bütün oyunun seyrini değiştiriyordu. Şimdi daha çok kartların bütünü seyri değiştirebilecek konumda gibi geldi bana yani belli başlı ek özellikleri iyi yakalamak ve desteyi oturtmak gerekicek gibi gözüküyor tabi çok ustası sayılmam sadece ilk görüşüm.

Bakalım oynadıkça neler görücez. Bu arada keg mağdurlarından biride benim :(
  • Ya şu Dagon'un son görevini yapan varsa deck paylaşabilir mi? Adam 15 tane weather kartı atıyor çıldırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 25 Mayıs 2017; 23:53:1 >
  • Tüm faction ları tamamdım. 2 Kere yenildim. 1 tanesi dagon son maç, diğeri nilfgardian da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 26 Mayıs 2017; 0:16:49 >
  • Bu deck ile herkesi 2-0 çok rahat yendim ben.

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
  • miharbi_ kullanıcısına yanıt
    gwent tracker çalışıyor mu şuan
  • Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    Evet çalışıyor yeniden indir.
  • Rag na rogh'un nerf yememesi elden değil,aşırı imba bi kart olmuş gereksiz bi şekilde şişirmişler.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.