Şimdi Ara

Güvensizlik ve asosyallik problemim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iyi akşamlar.Son zamanlarda psikolojim "normal" olmadığı için devlet hastenesindeki psikiyatriste gittim ama faydası olmadı.Sorunum ise insanlara güvenememek samimi olmaya korkmak diyebilirim ve böylece direk asosyal oluyorum.Güvenememin sebebi önceki deneyimlerim.Şu an 20 yaşıma girmek üzereyim öyle yılların tecrübesi üzerimde yok ama son 2 yıl beni daha kapalı yaptı.İlk olarak ailem beni kabul etmedi dışladı.Ailem beni, büyüdüğümde eve para getirecek "yatırım" olarak görüyor bildiğiniz.Anlayacağınız üzere fakir bir ailede doğdum ve tek sorun bu değil baya şeyler oldu aile içinde.Neyse evden çıktım şu an zaten babamın vır vırını dinlemiyorum rahatım.Sonra işe girdim.Ordan biri benden toplamda 50 tl borç almıştı ve geri vermedi üstelik "mala 10 tl verdim hemen 30 tl yaptı" demiş diğer elemana."Diğer eleman" dediğim kişide benzer şeyi yaptı.İşyerinde de müdürler köle gibi davranıyordu bildiğiniz tabi her yerde öyle.Anlayacağınız herkese karşı inancımı yitirdim.Tüm tecrübelerimi yazmadım daha yazacak çok şey var tabi birkaçını yazdım sadece.Yani biriyle samimi olmak istemiyorum herkes aynı herkes birini kandırmanın peşinde.

Ve o kadar asosyalim ki işte sadece merhaba ve görüşürüz diyorum.İnsanlar benle samimiyet kurmaya çalışınca iğreniyorum resmen.Ama bir yandan da bir eksiklik hissediyorum.Onun için çözüm arıyorum.Tavsiyeleriniz nedir???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Psikolojik problemler için neden psikiyatriye gidilir ki? İlaç verince kişilik probleminiz mi çözülecek allah aşkına...

• Eskorta git. Daha yararlısını görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VitoTheFather kullanıcısına yanıt

Eskort kime gitsin?

• İnsanlara güvenmemeye ve iğrenmeye devam etmelisin. Ortada bir sorun yok ki çözüm olsun? Doğru yoldasın.

• Hocam bir ara çook önceden benim de sorunlarım vardı ilaçla düzelmişti tabi tek başına yeterli değil ama çok yararı oldu, size ne verdi ki işe yaramadı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Ulquiorra Schiffer_

Hocam bir ara çook önceden benim de sorunlarım vardı ilaçla düzelmişti tabi tek başına yeterli değil ama çok yararı oldu, size ne verdi ki işe yaramadı?

Yaşarken ölmüşüz bize kimse yardım edemez sadece ölüler görebilir

• meola147of kullanıcısına yanıt

Hocam demeyin öyle, beterin beteri var. Ne var ki anlatın çözelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.