Şimdi Ara

Güvenlik Kamerası Kurmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben arka bahçeme köpeğimin güvenliği için bir tane güvenlik kamerası almak istiyorum canlı izlememe gerek yok kayıt etsin yeter benim nelere ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz hangi malzemeleri almam lazım ve ortalama ne kadar tutar ?

• acil cevap

• arkadaşlar bu malzemeler birbiriyle uyarmı ve başka eksik malzeme varmı
  • kardeş uyumlu dur dur da dvr cihazı sanırım dedigin masa üstü pc ye takılan dvr kayıt kartıdır dvr kayıt cihazı degildir + olarak hdd yi sıfır almanı öneririm
    onun dışında cctv kablosu için jak alıcaksın enerji jakı degil şuanda aklıma gelmedi adı onun dışında smps adaptörü güzel belirlemen lazım amperi yetmeli ve en son olarakta aslında ilk söylenecek budur kameran ve dvr kayıt cihazın kaliteli olsun bunlarıda 2 ci el almanı tavsiye etmem hele ki kamera kaliteli bişe olsun yoksa cok berabt bi görüntü alırsın iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun601

kardeş uyumlu dur dur da dvr cihazı sanırım dedigin masa üstü pc ye takılan dvr kayıt kartıdır dvr kayıt cihazı degildir + olarak hdd yi sıfır almanı öneririm
    onun dışında cctv kablosu için jak alıcaksın enerji jakı degil şuanda aklıma gelmedi adı onun dışında smps adaptörü güzel belirlemen lazım amperi yetmeli ve en son olarakta aslında ilk söylenecek budur kameran ve dvr kayıt cihazın kaliteli olsun bunlarıda 2 ci el almanı tavsiye etmem hele ki kamera kaliteli bişe olsun yoksa cok berabt bi görüntü alırsın iyi günler

kardeşim o fiyatlarda pc ye kayıt etmesi için dvr cihazı bulurmusun ben pek anlamıyorumda hdd nnin linkteki fiyatlara göre 0 ı yok smps adaptörü demişsin peki iyimi sen hdd nin ve kameranın bu fiyatlara aşağı yukarı daha iyilerini bulurmusun zahmet oldu ama sistem sadece kişilerin yüzünü göstersin yeter bi tanede hazır paket buldum yoksa bunumu alsam ?http://www.kamerabayi.com/1-kamerali-36-led-480-tvl-gece-goruslu-sistem-urun228.html

• hazır kapetin kurulumu kolaydır da hazır paketteki dvr cihazının içine cd mi koycaz cd yime kayıt olcak görüntüler nasıl kayıt olduğu hakında bilgi verirmisib
  • Kayıt cihazının içine hdd monte edilir. Kayıtlar hard diske yapılır. Cihaz, kameraya güç çıkışı sağlamadığı için kamera için ayrıca 12 v adaptör alınır ve bağlantısı sağlanır. Bu konuda Youtube ya da google epey araştırma yapmanızı öneririm. Kablo bağlantı videolarını izleyin. Cctv bnc connector bağlantısı diye arayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.