Şimdi Ara

GÜVENLİK KAMERASI KAYDI YARDIM ACİL!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iş yerimde 8 adet profesyonel güvenlik kamerasından aldığım görüntüleri bilgisayarıma kaydetmek istiyorum sistem olarak amd 3200+ düşünüyorum nf 4 anakartla birlikte yeterli olurmu ekran kartı performansı bu işte önemlimi yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• bende şu anda 2 adet güvenlik kamerası kayıt ediyorum. sistem imzada var.
    ben de çok araştırdım,
    çoğu kameracı sistem intel chipsetli olsun dedi ama ben AMD 2100 athlon xp de şu anki makinadaki şekilde kayıt ediyordum. şu anda da aynı şekilde ediyorum. ekran kartın 64 den yukarı olsun yeterlidir

saygılar,
  • hiç bir alakası yok

işi bilmeyenler iş bilirmiş gibi davranmak adına böyle acaip şeyler söylüyorlar

1. ekrankartı 3 boyutlu uyulamalarad ve oyunlarda gerekliliktir.
  • 8 kamera için alacağınız dvr card'ın 8'li ve 200 frame olması gereklidir.

RealTime (Yani duraksamasız görüntü) saniye de 25 frame'dir. Dolayısıyla alacağınız kartın 200 Frame olmasına özen görterirseniz memnun kalırsınız.

Tahtakale de pazarlıkla 80 ile 150 usd arasında bulabilirsiniz. Yanlız yazılım cd sini almayı unutmayn. Ayrıca bu kartlar sayesinde çok rahat uzaktan izleme de yapabilirsinmiz ADSL hat ile.

Saygılar...
  • ben de 2-3 tane dafa kamera alıcam. tahtakale de tavsiye edeceğin yer var mı?

quote:

Orjinalden alıntı: teknika

8 kamera için alacağınız dvr card'ın 8'li ve 200 frame olması gereklidir.

RealTime (Yani duraksamasız görüntü) saniye de 25 frame'dir. Dolayısıyla alacağınız kartın 200 Frame olmasına özen görterirseniz memnun kalırsınız.

Tahtakale de pazarlıkla 80 ile 150 usd arasında bulabilirsiniz. Yanlız yazılım cd sini almayı unutmayn. Ayrıca bu kartlar sayesinde çok rahat uzaktan izleme de yapabilirsinmiz ADSL hat ile.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mago -- 7 Mart 2006; 13:50:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.