Şimdi Ara

Güvenlik görevlisini nasıl aldatırım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yarın Gazi Universitesindeki kız arkadasımı ziyarete gitmeyi planlıyorum biraz supriz gibi bişey olacak ama daha onceden birlikte girmeye calıstıgımızda gorevli kartım olmadan giremeyecegimi soylemişti
    kimlik bırakmayı teklif ettim onada olmaz demişlerdi nasıl girerim ben buraya yardım lutfen

• yok mu yardım edecek kafası iyi calısan bir arkadas
  • Sinava gireceksin iyi bir puan alacaksin ve tercih sirasina o üniversiteyi yazacaksin.

Diger bir secenekte guvenlik kursuna yazilacaksin.kurs bittiinde iyi birtorpil ayarlayacaksin o okula guvenlik görevlisi olarak gireceksin.Ve artik onu her gün görüceksin.

En güzel seceneğimiz de şu guvenlige gideceksin kizin adini okulda anons gecireceksin ziyaretcin gelmis dediklerinde kiz meraklanacak ve karsisinda seni görünce güzel bir süpriz olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Sinava gireceksin iyi bir puan alacaksin ve tercih sirasina o üniversiteyi yazacaksin.

Diger bir secenekte guvenlik kursuna yazilacaksin.kurs bittiinde iyi birtorpil ayarlayacaksin o okula guvenlik görevlisi olarak gireceksin.Ve artik onu her gün görüceksin.

En güzel seceneğimiz de şu guvenlige gideceksin kizin adini okulda anons gecireceksin ziyaretcin gelmis dediklerinde kiz meraklanacak ve karsisinda seni görünce güzel bir süpriz olacak.

ooo hocam son secenek tam bana göre ama öyle bişey yaparlar mı bilmiyorum anons tarzında bakalım denicem sansımı tesekkür ederim

• Aldatırım değil de, atlatırım olmasın o.
  • Gerisi senin becerine ve cenene bagli.nisanlisiyim de akrabasiyimde annesi hasta konusmamiz lazim gibisinden uyduracaksin biseler o anki memurun anlayisinna gore.anons yoksa tesiz var,telefon var bi sekilde ögrenci işlerine ulaşirlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dido.

Arkadaslar yarın Gazi Universitesindeki kız arkadasımı ziyarete gitmeyi planlıyorum biraz supriz gibi bişey olacak ama daha onceden birlikte girmeye calıstıgımızda gorevli kartım olmadan giremeyecegimi soylemişti
    kimlik bırakmayı teklif ettim onada olmaz demişlerdi nasıl girerim ben buraya yardım lutfen

Kimi gorcen hangi bolumden kiz aldirayim istersen?

• Güvenlik görevlisi ile ilişkin ne durumda
  • kütüphane içerdeyse kütüphaneye girmem gerek de araştırma yapıyorum falan bişey uydur.
  • başlık sakat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.