Şimdi Ara

Güvenilir 'Tester' Parfümeri Önerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili dostlar başlıktan da anlayacağınız üzere, sizlerin de daha önceden alışveriş yaptığı, 'GERÇEK' tester parfümericileri sayfa linklerini öneri olarak burada paylaşmanızı rica edeceğim.

Chanel Allure Sport Homme kullanıcısıyım lakin dolar kurunun da yükselmesiyle hali hazırda uçuk olan parfümün fiyatı artık yeryüzünden görülemez halde.

Buyrun sohbete

• Gerçek tester parfümericisi diye birşey yok.

Gerçek parfüm satan mağazalarda çok az sayıda gerçek tester parfüm bulunur bununda sıradan kullanıcıya denk gelme şansı pek yok.İnstagramda vs gördüğünüz yüzlerce stokta ''%100 orjinal'' diye satılanların hepsi sahte ve bu sayfalardan binlerce var Bvlgari, Armani vs. bu kadar fazla stokta Tester üretiyor mu tabiki de hayır.Farklı kalitelerde sahte parfümler var 50₺-100₺ civarı olanlar zaten hemen ayırt edilebiliyor ambalaj kalitesinden ancak bunlar en çok satılanlar bahsettiğiniz binlerce sayfa genelde bunları satıyor.Biraz daha kaliteli 200-300₺ civarı olanları ayırt etmek daha zor ülkemizde sahtekarlık sektörü oldukça gelişmiş o yüzden çok dikkatli olmak lazım sadece güvenilir mağazalardan alışveriş yapın.Bir ürünü ucuza almanın verdiği haz iyidir güzeldir ancak bu kadar uyanık varken değerinden ucuza ürün bulup almanız zor.

• Testler parfüm alacağınıza top kalite esans satan bir yerden parfüm alın. Eğer şişesi orjinal olsun istiyorsanız, onun için size bir adres verebilirim. Tester diye alacağınız parfümün orijinal çıkma ihtimali yok. Ama ben Tester kullandım orijinaldi diyenlerin kullandığı ürün bahsettiğim top kalite esanstan üretilen ürün. Ve evet, bazısı içeriğindeki esans oranının farklılığı sebebi ile daha "kalıcı, yoğun" olabiliyor. Bu parfümü kalıcı yapmaz. Hemen örnek, Davidoff Cool Water bilmemenize imkan yok, demode fakat klasik koku, ne kadar iyidir tartışılır, ama herkes bilir ki kalıcı bir koku değildir. Fakat Tester ürün sattığını iddia eden bir yerden esans oranı yüksek bir parfüm gönderilir size, kalıcılığı iyi geldiği için vaaov, bu orijinal yahu dersiniz. Bizzat yaşadığım olay 3-4 yıl önce. Mesela 150-200 bandında şişesi ile kutusu ile, kokusu ile "başarılı" diyebileceğimiz ürünler var. Sadece dürüst davranan, evet kardeşim benim ürünüm orijinal değil ama kaliteli diyen satıcı az. Umarım bilgiler yararlı olur.

Edit: imla. Ayrıca cidden top kalite esans kullanan biri, gerçekten parfümü usulüne uygun dinlendirmişse, muhafaza etmişse orijinalinden farkını anlamak benim açımdan oldukça "zor".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimmyCool1907 -- 27 Eylül 2020; 4:6:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.