Şimdi Ara

Güvenilir bir kaynak son çıkan GTA 6 söylentilerini onayladı: '2025'ten önce çıkmayacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güvenilir bir kaynak son çıkan GTA 6 söylentilerini onayladı: '2025'ten önce çıkmayacak'

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Rockstar Games'in yaptığı oyun dünyasının en popüler yapımlarından birisi olan GTA'nın altıncı oyunu ile ilgili her geçen gün farklı bir söylenti çıkıyor. Normalde Rockstar Games bu tarz söylentilerin çıkmasına pek izin vermez ve bu tarz söylentiler de genelde yalan çıkar. Ancak son günlerde çıkan söylentinin gerçek olma ihtimali bir hayli yüksek.

"GTA 6, 2025'ten Önce Çıkmayacak"

Geçtiğimiz günlerde Tom Henderson tarafından GTA 6 ile ilgili yeni söylentiler ortaya çıkmıştı. Tom Henderson daha öncesinde özellikle Battlefield 2042 ile ilgili doğru çıkan söylentiler paylaştığı için güvenilir bir isim. Tom Henderson'ın söylediğine göre GTA 6, 2025'ten önce çıkmayacak ve modern bir Vice City haritasına sahip olacak. Elbette bupaylaşımlar yalnızca söylentiydi ancak bu söylentileri önemli bir isim onayladı.

Ayrıca Bkz.Oyun dünyasının en popülerlerinden GTA serisinin unutulmaz görevleri

Bloomberg yazarı olan Jason Schreier, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım ile son çıkan söylentileri doğruladı. Söylediğine göre kendisi de Tom Henderson gibi oyunun 2025'ten önce çıkmayacağını duymuş. Kendisi genelde boş söylentiler çıkartan birisi değildir ancak hala resmi bir açıklama olmadığını belirtmek gerek. 

GTA 5 daha öncesinde 2011'de duyurulmuş ve 2013'te çıkışını yapmıştı. Dediğimiz gibi Rockstar Games sızıntı konusunda özellikle dikkatli olan bir şirket. Daha önceki hamlelerine bakarak en azından oyunun 2023'ten önce çok yüksek ihtimalle çıkmayacağını söyleyebiliriz.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/gta-6-2025-release-window-reports-corroborated/
    Kaynak:https://twitter.com/jasonschreier/status/1411694159677857796

• daha ps5 le xbox x sömürecekler .d

• O zamana kadar belki bi oyun pcsi alırız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • En son GTA2 oynamıştım, Zaibatsu falan vardı... O zamandan beri hiç ciddi ciddi GTA oynamadım, şu an Epic Games'in beleş verdiği GTA 5 var boşta.

Oynamalı mıyım?

• Her hafta şu tarihten önce çıkmayacak gibi haber görüyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt

Bence sen oyun oynamayı bırak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • para yememin vakti daha var biraz yatalım.

• 2025'e kadar GTA haberi görmek istemiyorum

• alpa07 kullanıcısına yanıt

Niye? Üzüldüm şimdi :(

• Arttırıyorum benden 2027.

• İndir oyna hocam sen.
    Kimse için keyfini bozma.
    Gtx550ti upgrade isteyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30A640B69 -- 5 Temmuz 2021; 21:2:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah hocam, kralsın.

• GTA gibi dev yapımların yapılış süreci çok uzun. RDR2'nin yapımı 7 sene sürmüş ki burada GTA VI'dan bahsediyoruz. Oyunun yapım aşamasına yeni yeni geçilmiş muhtemelen. 2021 yılının ortasındayız. Dev yapım 5 sene sürecek desek 2026 yılı ortaya çıkıyor. 2025'ten önce göremeyecek olmamız çok normal. Hele o 2023 yılı ise komik. Yani bunları görmek ve tahmin etmek için Jason Schreier olmaya gerek yok.

• Yeni nesildende parayı cukkalasınlar sonra gelir 6

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Önce 2023 tü sonra 2024 en son 2025 oldu. Duyurudan sonra da 2026 ya ertelenir. Hiç çıkarmasınlar daha iyi gerek yok. Alsınlar oyunu başlarına çalsınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

GTA gibi dev yapımların yapılış süreci çok uzun. RDR2'nin yapımı 7 sene sürmüş ki burada GTA VI'dan bahsediyoruz. Oyunun yapım aşamasına yeni yeni geçilmiş muhtemelen. 2021 yılının ortasındayız. Dev yapım 5 sene sürecek desek 2026 yılı ortaya çıkıyor. 2025'ten önce göremeyecek olmamız çok normal. Hele o 2023 yılı ise komik. Yani bunları görmek ve tahmin etmek için Jason Schreier olmaya gerek yok.

Hocam tamam da 2015'i baz alırsak (PC için çıkış yılı) Neden 6 sene sonra başlıyorlar çalışmaya? Arada Rockstar önemli bir şey de çıkartmadı. RDR 2'yi zaten tamamen başka stüdyo yapıyordu. Bu da bahane olamaz. Resmen kolay para kazanmak işlerine geldi GTA 5'in Online'ından.

• GTA 6 yeni nesil konsolların son dönemine denk gelir muhtemelen sonra da PS6'ya bir de next gen versiyonunu yaparlar.

• Fulton F kullanıcısına yanıt

Sorduğun sorunun cevabını kendin vermişsin aslında. Adamlar bol bol online zımbırtı sattılar, yıllarca dünyanın parasını kaldırdılar, markayı dibine kadar sömürdüler. Böyle bir para şelalesi varken neden yeni bir oyun için hemen kolları sıvasınlar ki.

• İyi tarafından bakalım

2023 te süper güç olacağız

Sonra dolar 50 kuruş olcak

Isteyen herkes pc ve konsol alacak

Oyunu herkes oynama imkanı olacak

• Oyun oynamayı hiç sevmem ama gta benim için istisna Gta 5 çıktığında sırf oynayabilmek için bilgisayar alıp oyunu bitirip geri satmıştım
    Gta 6yı da sabırsızlıkla bekliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.