Şimdi Ara

Gürcistandaki PS4 Pro Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, gürcistanda PS4 Pro'yu şu anki kurla 2200 TL civarına alabiliyorum. Kur düşmeye devam ederse daha da düşecek haliyle. Ancak PS'lerin bazılarında versiyon farkı var PAL, NSTC gibi. Gürcistanda satılanlar ülkemizde satılanlar ile aynı mı bilgisi olan var mı ? Garanti olayını dert etmiyorum arıza yaparsa da gürcistan bana 1 saat zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NTSC_U mu ntsc_j mi? J ise x ve o tuşlarının işlevleri ters onun dışında sorun olmaz

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Orada satılanlar Nstc mi pal mı bilgim yok, bilen illaki çıkar dedim forumdan

• gurcustanda satilan cihazlarin hepsi pal sistem kardesim. birde alirken kutunun yanlarinda kucuk dunya resmi var yanina 1.2.3 yazilari yazar ve hangi bolgeye ait oldugunu anlarsin 1 yazarsa amerika 2 yazarda avrupa 3 yazarsa asya bolgesine aittir sadece asya bolgesinde ps lerde tus kombinasyonu degitir pal cihazlarda onaylama x basarak yaparsin olan geri gelirsin ntsc de o tusu onay x tusu geri tusu

• Gürcistan avrupa bölgesi olarak geçiyor muhtemelen cihaz PAL'dir. Batum'dan mı alacaksın hocam? Alacağın yerin bilgisini paylaşır mısın...

• Öncelikle ikinize de teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.
    Zoommer ya da iplus'tan almayı düşünüyorum, çıkışta tax free alınıyor 2200 civarına geliyor ürün diye hesapladım. Garantilik işim olursa da 1 saat mesafedeyim dert etmedim o yüzden.

• Satılan bir yerde kutu üzerinde yazıyor olabilir hocam. Emin olamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.