Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (787. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En son 1 ay önce indirime girmişti, o zaman bende almıştım. İndirime girerse bu sefer yine alacağım, bir önceki nesilden daha fazla led barındırıyor. (2-veya3)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, şu iki ürünü tavsiye ediyorum. Evde atıl duran laptopun :) yaşayan bataryalarını bulup tekrar kullanmanızı sağlayabilir, tavsiye üzerine bunu yapmaya karar verdim. 4 cihazın bataryasını usulünce söktüm, multimetre ile ölçüm yaptım 2 tanesi tamamen bitik geriye kalan 26 adet pil:) (18650) hizmet için siparişini beklediğim ürünleri bekliyor. Bana her ikisini de tavsiye etmişti arkadaşım, ben 2 ürünü de satın aldım, yurt dışında bu DIY moda bizde istifade edelim di mi?:) Bir ürün var ülkemizde satış fiyatı dehşet 189 TL'ye satmaya çalışan biri, kendisine mesaj bile attım:)... her neyse. Bir yeri patlatmadan bataryaları söker başarabilirim diyorsanız tavsiye:)

https://www.gearbest.com/chargers/pp_627026.html?wid=21

https://www.gearbest.com/chargers/pp_662178.html?wid=21

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Aman nazar değmesin. Bence de ilçe olduğu için süreler normal gibi bence hocam. Gelir en kısa zamanda umarım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

İndirim kodu yalnızca linkteki renk için geçerlidir.

Bu kötü oldu. Teşekkürler yine de. Ali den istediğimiz renkleri 4,22 ye bulduk mecbur oradan verdik. :)
  • Opera kullaniyordum. Edge kullaninca sorunsuz ilerledim. Tesekkur ediyorum.

Bu arada bir soru daha. Mi kettle 1.5Lhttps://tr.gearbest.com/kitchen-appliances/pp_366782.html?wid=90 urununun yakin zamanda indirime girme durumu var mi? 39 dolarken kacirdik.
  • Xiaomi Mi Amplifier 2 tekrar indirime girecek mi?

• 300 tl limitim var en canavar tablet hangisini önerirsiniz ?

• Almış olduğum ledler bugün geldi. İlk nesil orijinal Xiaomi Led de vardı karşılaştırdım epey fark var parlaklıkta. İlk nesli bile işimi görmüştü kaç kez. En kısık hali çok hoş kitap okumak, pc kullanırken az ışık açmak, özellikle yurtlarda kalan arkadaşların çok işine yarayacağını düşünüyorum. 1 dolara düştüğünde 2 adet daha almayı düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim
  • ecig için kullanılan pillerden bunlar baya işe yarar ama patlarsa sıkntı. işi bilmeyen bulaşmasın bence.
  • Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
  • azazel_666 A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, mesajınızı bekliyorum
  • Mini Octopus Style Mobile Phone Stand Flexible Tripod

Sipariş tarihi : 4 Ekim

Elime ulaşma tarihi : 23 Ekim

Geliş süresi : 14 iş günü

Öncelikle ürünün 1$ fiyatı göz önünde bulundurulduğunda iyi bulduğumu söylemem gerekiyor. Ama fazlasını beklememek lazım.

Cep telefonuyla küçük çekimler için vs. gayet iyi iş görüyor. Şimdiden birçok çekim işlerimi hallettim bile Ayakları plastik. Ayarlaması ve denge kurulması biraz sıkıntı çıkarttı başta bana. Özellikle telefonunuz biraz büyük ve dolayısıyla ağır ise (bkz: gm5plus (5.5 inç)) denge merkezini tutturmak için birazcık zaman harcayabilirsiniz. Küçük cihazların oturtulması ve denge sağlanması daha kolay olacaktır dolayısıyla.

Denemelik çekim yapacaklara veya küçük çapta çekim yapacaklara tavsiye edebilirim ama dediğim gibi fazlası için daha farklı ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim .

Aşağıya ürün ile ilgili birkaç görsel bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Angelo -- 26 Ekim 2017; 14:27:18 >

• Ne mutlu bana
  • frhtzkn kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ben kullanıyorum, bir sıkıntı yok. Lütfen aynı hesapta çok fazla kart kullanmayın ve üst üste ödeme yapmayı denemeyin.
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Cimrilik değil, her şeyin bir sınırı var
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    İndirimler hakkında net bir şeyler söyleyemiyorum maalesef.
  • eider E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Stok bitti maalesef
    Güzel günlerde kullanın

Sizin fotoğraftan hatırlıyorum da, postacı kutuya tepmişti.

Onlar önceden gelim, yoldan veya kapıdan gelip geçen birisi almış da olabilir
    Biraz daha arttırdık,

Tavsiyeleri değerlendiriyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Cimrilik değil, her şeyin bir sınırı var

Dostum sakin, alemde en büyük GearBEST
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.