Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1031. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: f@ithline

Paypal keşke gecsede verseniz muhtemelen olmayacak paypal tr de çalışmıyor şuan

paypalülkemde kullanılamıyor dedim ticket gelen cevaba
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    10 ve 15 $ ı görünce 20$ dan kimse almaz o router ı

Not : 10$ ı kaçırdım 15$ dan bir tane aldım o fiyatları görürse 1 tane daha almayı düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Under 1 dollar ürünlerde bazı ürünlerde ücretsiz kargo yok takipsizde bile sıcaklığı kaçıyor öyle
  • :S kullanıcısına yanıt
    hepsi değil, her gurubun kodu farklı başta yazıyor.
  • Dün tv box aldım, 24 saat geçmeden paketlendi acaba ne zaman kargoya verilir
  • Xiaomi mi box mı aldınız o mu paketlendi. Ben de halen processing yani işleniyor gözüküyor.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Dalgınlık yaptım. Teşekkürler .
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Hocam ürüne göre değişiyor. Eğer bandrol ücretine tabii bir ürün ise vergisini alırlar. Değil ise vergi vermezsiniz limiti geçmediğiniz sürece
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Limit koymuştum, bitirdim de hocam ama dayanamıyorum alıyorum. Sayenizde yılbaşı ve doğum günü hediyelerini çıkardım.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Aldığınız şeye bağlı hocam. 35 dolar altına vergi isteyemezler, eğer vergiye tabii tutulacak bir şey değilse. Bundan kaçmak için başka kişilere gönderebilirsiniz.
  • Merhabalar,
    Dün BAND2 kupon kodunu kullanarak Xiaomi Mi Band 2'yi 15.11$ fiyatından satın aldım, 1.45$ da öncelikli kargoyu seçerek toplam 16.56$ tutmuş oldu sipariş.
    Sizlere sormak istediğim soru ise ödemeyi yaptıktan sonra siparişlerim bölümünde bu siparişim için ara toplam 40$, toplam ücret ise 16.56$ gözüküyor, bu ara toplamın 40 dolar gözükmesi gümrükte bir sorun çıkarır mı acaba? Eğer çıkaracağını düşünüyorsanız gearbeste ticket atarak bu sorunu çözdürebilir miyim?

@GearBest.com
  • Prototp P kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Asıl fiyat gözükmekte. Dilerseniz sipariş numarasını iletin, ben ilgileneyim.
  • cato16 kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • CLauDio_1907 kullanıcısına yanıt
    Hangileri olduğunu lütfen özel mesajdan iletin. Yeni kod var ise güncelleyeyim, yoksa kaldırayım.

Sistem erişim izni olmadığı için, siz söyleyince fark ediyorum.
  • Yaklaşık 65 dakikadır mesaj cevaplıyorum, anca bitirebildim.

Sorusu ve sorunu olup tarafıma özel mesaj gönderenler lütfen özel mesaj kutusunu kontrol etsin, hepsini cevapladım.
  • https://tr.gearbest.com/headsets/pp_182201.html?wid=90

yahu bu kulaklığın tuşlarında bulunan kısım hoparlör olarak kullanılıyor mu? Bir arkadaş videosunu görmüş tatbik edememiş:) bilgisi olan?
  • Bu yıl 11.11 çok karlı oldu. Ama @GearBest.com bizi çok masrafa soktun. İnşallah sizde bol bol kazanç sağlar güzel günlerde harcarsınız. Tekrardan teşekkür ederim. Saygılar.
    | Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhakank -- 12 Kasım 2017; 17:12:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhabalar,

Asıl fiyat gözükmekte. Dilerseniz sipariş numarasını iletin, ben ilgileneyim.

merhaba, benim de bazı siparişlerim aynı durumda. PM attım, ilgilenirseniz sevinirim.

• Xiaomi çantasını almayi unuttum şimdi 16 dolqr olmuş. Tekrar iner mi ki kuponsuz

• 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.