Şimdi Ara

Günümüz siyasi ideolojilerine körü körüne bağlanmayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnandığınız siyasi görüşe asla ama asla körü körüne inanmayın. Her zaman beyninizi sorgulamaya hazır olarak tutun. Günün şartlarına odaklanın, geleceğe yönelik adımları analiz edin. Peşinden koştuğunuz tüm ideolojiler aslında sizden beslenir, siz yoksanız öyle birşey de yoktur.

Her kararı sorgulayın, beyniniz 100lerce çekirdekten oluşan bir süper bilgisayardan bile zeki, herşeyi işler, değerlendirir, yeterki içine data atın.

Bugün inandığınız, savunduğunuz ne varsa, onu da eleştirmekten asla kaçınmayın. Yoksa o sistem sizi de yer, yok eder.

Neye inanıyorsanız, ona her zaman başka açılardan da bakın.

• Olması gereken de bu ama maalesef anlatamıyorsun. Konuya mesaj atan bile olmamış.

• Günümüz siyasi ideolojilerine körü körüne bağlanmayın!
  • İşte aradığım insanlar. Donanımhaber "ANTİ-BAĞNAZ" konusu açıp toplanalım Günümüz siyasi ideolojilerine körü körüne bağlanmayın! 

• her cümlesine değil her harfine katılıyorum. din bile sorgulanırken ideolojiye, partiye körü körüne bağlanılmaz.

• insanları ayırmayan, kavga amacı içermeyen konular bile tutmuyor DH'de.

insanımızın dna'sını bozdular, tek heyecanı kavgadan alır hale geldik.

birleştirici, bütünleyici ve insanı düşünmeye şevk eden herşey anlamını yitirdi, yazık.

• Ne ideolojisi arkadaş ya?

Artık demokrasi, bağımsız yargı liyakat ekonomi önemli. Sağcı solcu falan filan geçelim.

Bunları vaad edene oy veririm. İster sağcı ister solcu olsun kime ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün başka bir konuda bu minvalde birşeyler söyledim diye iktidar şakşakçılığından tutun da hakaretlere varan laflar yedim. Bir becerebilsek, aklımızı kullanarak doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilsek. Ama o kadar politize ediliyoruz ki, benim tarafımın her yaptığı doğru. Ama senin tarafının her yaptığı yanlış. Maalesef yok böyle bir dünya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.