Şimdi Ara

Günlük Limitsiz 3G bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone'da Günlük Sınırsız paket Dün itibariyle ölmüştür, sevenlerine Allah sabır ve fatura ödeyenlere para versin

• quote:

Orijinalden alıntı: merm

Vodafone'da Günlük Sınırsız paket Dün itibariyle ölmüştür, sevenlerine Allah sabır ve fatura ödeyenlere para versin

http://www.vodafone.com.tr/Internet/standart-hesapli-internet-tarifesi.php

Vodafonedaki fatura stop aynı işi görüyor zaten ben mi yanlış biliyorum ? faturalılarda günlük 5 tl faturasızlarda günlük 7 tl den sonraki kullanımlar ücretsiz.Yine aynı mantık yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Vodafone'da Günlük Sınırsız paket Dün itibariyle ölmüştür, sevenlerine Allah sabır ve fatura ödeyenlere para versin

Vodafonedaki fatura stop aynı işi görüyor zaten ben mi yanlış biliyorum ? faturalılarda günlük 5 tl faturasızlarda günlük 7 tl den sonraki kullanımlar ücretsiz.Yine aynı mantık yani.
    artık 5TL de durmayacakmış aldı mı başını gidip 100TL/140TL bandında duracakmış

• quote:

O aylık diğer paketler için geçerli arkadaşım paket almadan kullanımda günlük limit faturalılarda 5 tl faturasızlarda 7 tl görmedin mi ?

linke bakıp incelemen yararına olacak ben sana sitede yazanı söylüyorum ben bişi demiyorum.

Standart tarife aboneleri günlük 5 TL data kullanımı sonrasında gün sonuna kadar (saat 23.59.59) yapacakları kullanımlar için ücretlendirilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 11 Nisan 2010; 17:58:28 >

• quote:

quote:

O aylık diğer paketler için geçerli arkadaşım paket almadan kullanımda günlük limit faturalılarda 5 tl faturasızlarda 7 tl görmedin mi ?

linke bakıp incelemen yararına olacak ben sana sitede yazanı söylüyorum ben bişi demiyorum.

Standart tarife aboneleri günlük 5 TL data kullanımı sonrasında gün sonuna kadar (saat 23.59.59) yapacakları kullanımlar için ücretlendirilmez.

Alıntıları Göster
    Sitede yazanı biliyorum ama bugun Müşteri Temsilcisiyle konuştum ve kalktığını söylediler çünkü sabah "NET GUN" yazıp attığımda "geçersiz srvis kodu" mesajı geldi.

• quote:

Sitede yazanı biliyorum ama bugun Müşteri Temsilcisiyle konuştum ve kalktığını söylediler çünkü sabah "NET GUN" yazıp attığımda "geçersiz srvis kodu" mesajı geldi.

Anladım çünkü o tarz paket alma olayı kalkmış.Bu tarz bir ekleme yapmışlar yani mesaj atmasanda standart kullanım yaparak faturalıda 5 tl faturasızda 7 tl günlük kullanımı geçersen gece 12 ye kadar ücretsiz ibaresi konmuş benim türkçem bunu anlıyor ordaki yazıları esasları okuyunca bilmiyorum sen ne anlıyorsun

• quote:

quote:

Anladım çünkü o tarz paket alma olayı kalkmış.Bu tarz bir ekleme yapmışlar yani mesaj atmasanda standart kullanım yaparak faturalıda 5 tl faturasızda 7 tl günlük kullanımı geçersen gece 12 ye kadar ücretsiz ibaresi konmuş benim türkçem bunu anlıyor ordaki yazıları esasları okuyunca bilmiyorum sen ne anlıyorsun

Alıntıları Göster
    anladığım kadarıyla bundan sonra paket sahibi olanlar ekstradan günlük paket alamayacaklar fatura stopa kadar yolu var paketi olmayanlar 5 veya 7 tl ye otomatik olarak günlük sınırsız kullanacak doğru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: avi907

anladığım kadarıyla bundan sonra paket sahibi olanlar ekstradan günlük paket alamayacaklar fatura stopa kadar yolu var paketi olmayanlar 5 veya 7 tl ye otomatik olarak günlük sınırsız kullanacak doğru mudur?

Alıntıları Göster
    bazı arkadaşlar beğenmemiş ama böyle çok güzel olmuş bence.
  • Mesela neresi guzel olmus eskiye gore?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

Mesela neresi guzel olmus eskiye gore?

standart kullanım yapanların sms atmasına gerek kalmaksızın bu hakkın verilmiş olması güzel.
  • quote:

quote:

standart kullanım yapanların sms atmasına gerek kalmaksızın bu hakkın verilmiş olması güzel.

yanılmıyorsam bu eskidende vardı 5 tl fatura stop uygulanıyordu tek farkı hız sınırlaması olmasıydı 1mbit ile sınırlıydı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: avi907

quote:

quote:

yanılmıyorsam bu eskidende vardı 5 tl fatura stop uygulanıyordu tek farkı hız sınırlaması olmasıydı 1mbit ile sınırlıydı..

Alıntıları Göster
    Yazık oldu kullanıyordum bol bol.

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Yazık oldu kullanıyordum bol bol.

Alıntıları Göster
    ya ne değişmiş ki,karaymış siyah olmuş.

ha ver 7tl 23.59'a kadar sınırsız kullan,ha 7tl'ye kadar kullan sonra 23.59'a kadar sınırsız kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

ha ver 7tl 23.59'a kadar sınırsız kullan,ha 7tl'ye kadar kullan sonra 23.59'a kadar sınırsız kullan.

Çok geç bağlantı hızı sınırsız değil 1 mb. Ben 500 600 le download yapıyordum. Günlük ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

Çok geç bağlantı hızı sınırsız değil 1 mb. Ben 500 600 le download yapıyordum. Günlük ile.

Alıntıları Göster
    hız sınırını görmemiştim bak bu kötü olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

hız sınırını görmemiştim bak bu kötü olmuş.

Alıntıları Göster
    Eyvallah vodafone. 3g de bir bu avantajın vardı onuda ortadan kaldırdın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 13 Nisan 2010; 19:44:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Eyvallah vodafone. 3g de bir bu avantajın vardı onuda ortadan kaldırdın

Alıntıları Göster
    bir de 250MB günlük sınır koymuş onu geçince neler olacak bilmem ama ben download yapamıyorum

• quote:

bir de 250MB günlük sınır koymuş onu geçince neler olacak bilmem ama ben download yapamıyorum

Alıntıları Göster
    250 mb sınırı eskidende vardı ve hız düşümü olacağı yazıyordu fakat hiç gerçekleşmedi.
  • quote:

250 mb sınırı eskidende vardı ve hız düşümü olacağı yazıyordu fakat hiç gerçekleşmedi.

Alıntıları Göster
    Günlük sınırsızda zaten hiçbir zaman hız düşmüyordu, ben yazın günlük 2-3 gb kullanım yaptım üst üste 4-5 gün, o zamanlarda 6-7 mbit hız alabiliyordum en kötü 2-3 mbit alıyordum hızın 1 mbite düşmesi işin büyüsünü bozdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Günlük sınırsızda zaten hiçbir zaman hız düşmüyordu, ben yazın günlük 2-3 gb kullanım yaptım üst üste 4-5 gün, o zamanlarda 6-7 mbit hız alabiliyordum en kötü 2-3 mbit alıyordum hızın 1 mbite düşmesi işin büyüsünü bozdu.

Alıntıları Göster
    luzumsuzdu zaten basından beri vardı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.