Şimdi Ara

Günlük 6,5 liraya sınırsız kahve - Yeni uygulama Frink ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
5.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Dilediğin boyda alabilirsin öyle diyor, sütlü ya da sütsüz filtre kahve sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt
    Küçük, orta ya da büyük boydan dilediğinizi alabiliyorsunuz. Farklı kahve dükkanlarında boy seçenekleri sınırlı olabiliyor. Siparişten 1 saat sonra, sütsüz, laktozsuz, az yağlı sütlü tercihinize göre sipariş verebiliyorsunuz.

Ayrıca bazı kahve dünyasında soğuk filtre kahvede alabiliyorsunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eyvallah beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antinatalizm A kullanıcısına yanıt
    Kahve içmenin de edebiyatını yapın ya xd

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • krmbzkurt kullanıcısına yanıt

1 km ile spor olmaz ama :)

• TechVET kullanıcısına yanıt

Öğle aramdan geri kalan süre sadece 15 dakika. 1 git 1 gel... Malesef olabildiğince spor niteliğinde. Ama süre yetmiyor molamı geçiyor o yüzden iptal ettim geriye.

• krmbzkurt kullanıcısına yanıt

Umarım işten daha çok zaman bulur, 5 gidiş 5 geliş yaparsın arkadaşım. Herkese bol sporlu günler.

• Banabak sürekli hata veriyor. Kodu kişiye özel mi veriyor? Paylaşmak isteyen olursa alabilirim. Teşekkürler.

• şimdi ben bununla soğuk karamel macchiato alabiliyormuyum yoksa sadece filtre cart curt hayatsız kahvelerinde mi geçerli

• laragofrett kullanıcısına yanıt
    Sadece filtre kahve

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • laofdustin L kullanıcısına yanıt

e ne anlamı kaldıki 330 liradan, en kral filtre kahve 10 lira desen 30 gunde 300 lira,330 liraya satılıyor bu hizmet yakında.kaçırılan günleri vesaire saymıyorum bile.

• Son zamanlar iyice dikkatimi çeken bir hal aldı.

Artık bir çok yere sabit bir ödeme yapıyoruz. Yani eskiden sadece evde 3-4 fatura oduyorken düzenli olarak ( doğalgaz,elektrik,su,telefon hadi bide internet ) şimdi sistem bizi sabit sağılan inekler gibi her ay sağmaya başladı. Mesela bende;

Amazon prime üyeliği, netflix, spotify felan varken arkadaşlar getirmesi ücretsiz diye hepsiburada ve migrosa da premium üye olmuş. Youtube keza bunu yapmaya çalışıyor.Bu saydıklarımın içinden bir tek amazona razıyım diğerleri biraz ailemin zoruyla alınan sabitler. Bence dikkat etmek lazım. Bizi şey ediyorlar gibime geliyor. İlk etapta mantıklı gibi gelen ancak kira öder gibi ödediğimiz ve yıl içinde çokta istifade etmeyeceğiniz şeylerden uzak durun ( spor salonuda aklıma geldi şimdi. artık aylık sabit faturam 10 adet üzerinde )

En kral filtre kahve nerede hocam söyleyin aboneliğimi iptal edip ordan içeyim, ben avmde çalışıyorum içerisinde kahve dünyası var 2 molam var kahve içebileceğim + iş çıkışı dinlenmek için desek 3 kahve yapar. Ortalama günlük 2 tane içtiğimi düşünürsek ayda 60 kahve yapar, sizin 10 tl hesabınızla bile 600 tl yapıyor ki şu an küçük boy kahve bile 20 küsür lira. Normal fiyatları baz alırsanız nerdeyse 4/1 oranında karım var benim. Tabiki yolu üzerinde kahve dünyası olmayan, kahveyle arası olmayan, dışarda oturup bişeyler içme alışkanlığı olmayan insanlar için mantıklı değil. Kaldı ki izin günlerimde yol üstü içtiğim kahveleri ilave etmedim bile. O yüzden kahve seven insanlar için hala 330 tl fiyatıyla bulunmaz nimet olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xientina -- 28 Ekim 2022; 13:52:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xientina kullanıcısına yanıt

dogrudur ben pek filtre kahve manyagı olmadıgım icin bilmiyorum mcdonaldsta 10 lira falandı galiba

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt

Çünkü dünya o yöne kayıyor. Şirketler tek seferlik ücretli servis vermenin daha az karlılığa sebep olduğunu ve aboneliklerin (servislerin) karlılığının çok fazla olduğu anlaşıldı.

Hocam filtre kahve orta boy ortalama 25-32 civarı değişiyor genel olarak. MC'deki aldığınız otomat kahvesi

• Yeni mi?

''en kral filtre kahve 10 lira desen'' çok fena kahkaha attım he :D:D:D:D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.